Ha egy ismerősöm kommentet ír az egyik ismerőse képéhez, az nekem miért nem jelenik meg a hírfolyamban? Vagy legalább miért nem lehet beállítani egyéni ízlés szerint, hogy megjelenítse ezeket is? Facebookban bezzeg kirakja oldalt a highlightsba rögtön...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.