Szokták nézni az álláshirdetők is, sőt vannak fejvadászok is, akik ott keresgélnek.
Régen óriási energiákat kellett mozgósítani, ha egy emberről ilyen adatokat akartak gyűjteni, ma pedig szinte mindenki önként rakja ki a netre magát. Azért nem árt vigyázni, milyen képeket/szövegeket raksz ki, mert lehetnek álláskeresésnél, esetleg más jellegű dolgokban problémáid belőle.
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
iWiW
Az álláshirdetők nézik a munkára jelentkezők iWiW-es adatlapjait?
Akkor nem biztos, hogy a "Hardcore Kongregater / közveszélyes munkakerülő / flash game addict" kijelentés a magamról rovatban túl szerencsés...
Akkor nem biztos, hogy a "Hardcore Kongregater / közveszélyes munkakerülő / flash game addict" kijelentés a magamról rovatban túl szerencsés...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Most aztán már tényleg a faszom ki van. Van mindenkinek az adatlapján egy saját hírfolyam is, az enyémre meg kitette a ma reggeli üzenetem, amiben nem éppen nyomdafestéket tűrő szavakkal szidtam az iwiw "újítását". Mivel most munkát keresek, a munkáltatók pedig meg szokták nézni az álláskeresők iwiwes adatlapját is, én meg kurvára nem szeretném, hogy ilyen üzeneteket olvassanak tőlem. Viszont SEHOGY SEM LEHET TÖRÖLNI a saját hírfolyamomból ezeket a dolgokat, ugyanis Hírfolyam beállításoknál ugyan lehet szűírést beállítani, de ITT SEM TALÁLHATÓ EGYETLEN KURVA MENTÉS/JÓVÁHAGYÁS GOMB SEM!!! Így az adatlapomra újra rákattintva újra mindent megjelenít a hírfolyamban!
Hogy a picsába lehetnek ezek ennyire hozzá nem értő faszkalapok? Mi a kibekúrt lófasznak kell olyan újításokat bevezetni, amik félkész és kurvára teszteletlen állapotban vannak még? Miért kényszerítik rám azt, hogy végigolvassam mások olyan kurva érdekes baromságait, minthogy belépett ma a machopokerbe vagy küldött xy-nak egy fröccsöt és miért kényszerítik rám, hogy bizonyos dolgokat ne tudjak törölni az adatalapomról? Mi a faszt képzelnek ezek magukról? Egyszer elfog a méreg és törlöm magam a gecibe!
Hogy a picsába lehetnek ezek ennyire hozzá nem értő faszkalapok? Mi a kibekúrt lófasznak kell olyan újításokat bevezetni, amik félkész és kurvára teszteletlen állapotban vannak még? Miért kényszerítik rám azt, hogy végigolvassam mások olyan kurva érdekes baromságait, minthogy belépett ma a machopokerbe vagy küldött xy-nak egy fröccsöt és miért kényszerítik rám, hogy bizonyos dolgokat ne tudjak törölni az adatalapomról? Mi a faszt képzelnek ezek magukról? Egyszer elfog a méreg és törlöm magam a gecibe!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
