28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

Aruns
Aruns [7073]
Szokták nézni az álláshirdetők is, sőt vannak fejvadászok is, akik ott keresgélnek.
Régen óriási energiákat kellett mozgósítani, ha egy emberről ilyen adatokat akartak gyűjteni, ma pedig szinte mindenki önként rakja ki a netre magát. Azért nem árt vigyázni, milyen képeket/szövegeket raksz ki, mert lehetnek álláskeresésnél, esetleg más jellegű dolgokban problémáid belőle.
szbszig
szbszig [33649]
Az álláshirdetők nézik a munkára jelentkezők iWiW-es adatlapjait?

Akkor nem biztos, hogy a "Hardcore Kongregater / közveszélyes munkakerülő / flash game addict" kijelentés a magamról rovatban túl szerencsés...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Barthezz
Barthezz [54711]
Most aztán már tényleg a faszom ki van. Van mindenkinek az adatlapján egy saját hírfolyam is, az enyémre meg kitette a ma reggeli üzenetem, amiben nem éppen nyomdafestéket tűrő szavakkal szidtam az iwiw "újítását". Mivel most munkát keresek, a munkáltatók pedig meg szokták nézni az álláskeresők iwiwes adatlapját is, én meg kurvára nem szeretném, hogy ilyen üzeneteket olvassanak tőlem. Viszont SEHOGY SEM LEHET TÖRÖLNI a saját hírfolyamomból ezeket a dolgokat, ugyanis Hírfolyam beállításoknál ugyan lehet szűírést beállítani, de ITT SEM TALÁLHATÓ EGYETLEN KURVA MENTÉS/JÓVÁHAGYÁS GOMB SEM!!! Így az adatlapomra újra rákattintva újra mindent megjelenít a hírfolyamban!

Hogy a picsába lehetnek ezek ennyire hozzá nem értő faszkalapok? Mi a kibekúrt lófasznak kell olyan újításokat bevezetni, amik félkész és kurvára teszteletlen állapotban vannak még? Miért kényszerítik rám azt, hogy végigolvassam mások olyan kurva érdekes baromságait, minthogy belépett ma a machopokerbe vagy küldött xy-nak egy fröccsöt és miért kényszerítik rám, hogy bizonyos dolgokat ne tudjak törölni az adatalapomról? Mi a faszt képzelnek ezek magukról? Egyszer elfog a méreg és törlöm magam a gecibe!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat