Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Rossz PC játék sorozat
Na, most néztem meg az utolsó videót. Tényleg roppant vicces lett. Bár a poénok nagy része itt is inkább a játéknak köszönhető, de azért ne vegyük el freddy érdemeit sem. Azt kell mondjam, nem alaptalanul került be rögtön a top 10 videó közé sem a záró válogatások között. Igaz, a lista minden tagjával ott nem értettem egyet.
Micsoda?! Ne már, hogy tényleg vége!
Nem követtem napi rendszerességgel a blogot, de azért mindig visszataláltam, és előbb-utóbb megnéztem minden új részt. Voltak gyengébb videók is kétségtelenül, amiket én sem találtam egyáltalán viccesnek, de még a legutolsó fél év terméséből is akadt olyan, ami kifejezetten tetszett, és máig megmaradt. A Ringriker (1., 2.) valami zseniálisan igénytelen és szar játék, én nagyon élveztem mindkét részt, meg még utána is, ahogy a kiegészítőkben küzdött az embertelen nehézségi fokozattal. Továbbá ami még nekem bejött, az a Stalin Subway (1., 2.) volt, ami nem is lenne olyan rossz játék talán, viszont a rengeteg hajmeresztő bug játszhatatlanná és roppant nevetségessé teszi, úgyhogy bemutatás szempontjából igazán hálás feladat.
Na, akkor most megnézem az utolsó részt, ami még eddig kimaradt...
Nem követtem napi rendszerességgel a blogot, de azért mindig visszataláltam, és előbb-utóbb megnéztem minden új részt. Voltak gyengébb videók is kétségtelenül, amiket én sem találtam egyáltalán viccesnek, de még a legutolsó fél év terméséből is akadt olyan, ami kifejezetten tetszett, és máig megmaradt. A Ringriker (1., 2.) valami zseniálisan igénytelen és szar játék, én nagyon élveztem mindkét részt, meg még utána is, ahogy a kiegészítőkben küzdött az embertelen nehézségi fokozattal. Továbbá ami még nekem bejött, az a Stalin Subway (1., 2.) volt, ami nem is lenne olyan rossz játék talán, viszont a rengeteg hajmeresztő bug játszhatatlanná és roppant nevetségessé teszi, úgyhogy bemutatás szempontjából igazán hálás feladat.
Na, akkor most megnézem az utolsó részt, ami még eddig kimaradt...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Nem tudom, innen nézi-e/nézte-e még valaki egyáltalán, de vége a szériának.
Kicsit szomorú vagyok, mert, hogy őszinte legyek, nem találtam már (egy jó ideje) kifejezetten humorosnak, de mégis megnéztem az új alkotásokat, és lekötöttek. Plusz, freddyD is jófejnek tűnik (még ha utálom is ezt a szót
) és a netes "pályafutásom" egyik legelső állomása ennek a sorozatnak a lesése volt. Szóval nagyon kár érte, de jobb is így; jobb, mintha nagyon mélyre süllyedt volna a színvonal mire abbahagyja.
Kicsit szomorú vagyok, mert, hogy őszinte legyek, nem találtam már (egy jó ideje) kifejezetten humorosnak, de mégis megnéztem az új alkotásokat, és lekötöttek. Plusz, freddyD is jófejnek tűnik (még ha utálom is ezt a szót
) és a netes "pályafutásom" egyik legelső állomása ennek a sorozatnak a lesése volt. Szóval nagyon kár érte, de jobb is így; jobb, mintha nagyon mélyre süllyedt volna a színvonal mire abbahagyja.Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]