28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Értem én, hogy megteheted, meg gyűjtő, meg mittomén, de megérted és elfogadod, hogy ez egy multiplayerről szóló játéksorozat, és ennek ellenére megveszed az öt órás singleplayer miatt, akkor ne várd el, hogy az a singleplayer majd jó lesz, és megérte kicsengetni érte a tizenezreket.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

gregmerch
gregmerch [3766]
Már írtam, hogy pl. én azért fogom megvenni. Mint az összes CoD-ot és MoH-ot is...

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

LordMatteo
LordMatteo [29425]
...

Aki singleplayer miatt vesz Battlefield játékot, az a címét legyenszíves írja már le PM-ben nekem, százalékos jutalomért küldök hozzá csodalekvár-árusokat. Mert meg fogják venni azt is ezek alapján.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat