A rangidős a helyes szó.
Nah de a témához: Menet közben tényleg nincs értelme és nem is sportszerű változtatni a leglényegesebb szabályon, amin a döntőbe kerülés múlik. Ezt 2 olyan ember szívná meg legjobban, akik a rengeteg hozzászólásukba ponthogy igyekeznek tartalmat tenni. Dinoék sem mérték fel előre, hogy azt a 30 kommentet messze túl fogják szárnyalni sokan és picit visszájára sül el a dolog az eredeti tervhez képest, miszerint a fórum-élet felélénkítése a cél. De most már mindegy, ezt senki nem láthatta előre. A korábban többek által is jelzett, értelmetlen, töltelék hsz-eket író felhasználók esetén viszont lehetne egyfajta szankció, ha nem is kizárás, de pl. a hozzászólásszámuk megfelezése, vagy vmi ilyesmi.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
