74 éves volt, éppen a múlt héten töltötte be, már a kórházban. Szóval annyira azért már nem volt fiatal. Én is 36 éves vagyok most, apukám pedig még ennél is idősebb volt, amikor én születtem. Persze a mai világban ez nem feltétlenül kor, egy-két évtizedet még nyugodtan lehetett volna velünk.
Egyébként több kisebb-nagyobb problémája is volt már egy ideje. Az érrendszere és a belei sem voltak igazán rendben. Végül egy bélrendszerben kialakult fertőzés miatti vérmérgezés vitte el, aminek következtében aztán összeomlott a keringési rendszere. Ez a rövid és diplomatikus meghatározás. De azért itt az elmúlt másfél hónapban volt néhány nehezen értelmezhető fordulat meg félrekezelés az orvosok és a kórházak részéről. Na, azokról valóban nem szeretnék nyilatkozni.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.