Tegnap este már írni se volt kedvem ide, főleg miután megláttam, amint Tidus és Odin... Na mindegy.
Nem is kívánok vele foglakozni... Neo-val tegnap a chaten kibeszéltük a dolgot...
Gil: Persze, hogy az V-ben meg a VI-ban nincsenek milliós Weaponok, hisz a sebzés is komolyan korlátozva van. Nincsenek 10 ütésből álló kombók és nincs 9999-nél több sebzés. Szerintem nem kellett volna semelyik részben a sebzéskorlátot 9999-nél magasabbra tenni, mert ez tette könnyűvé a játékot! Főleg a X-ben a 99.999 sebzést már túlzásnak tartom.
Én is bevallom jobban szeretem a taktikus ütközeteket, mint a több millió HP-val rendelkező "agyatlan" bossokat! Az agyatlan alatt azt értem, hogy egyfolytában ismételgeti a támadásait és amikor Reflect van mondjuk rajtunk, akkor is használja a varázslatait elllenem.
Ezért is szerettem a X-ben a Sanctuary Keeper bosst, mert ő taktikusan játszott! Meg a VIII-ban Edea-t, bár őt eléggé be lehetett etetni, amikor Reflectet tettél magadra és ő állandóan Dispelt támadott.
"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."