28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szalacsi Sándor, a Kocsordi jó munkásember!:)



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
Biztosss fenn lesz majd valamikó a kép, a teccikerteni.hu-n mindenképp. Póló asszem már régebbóta is vót, de az csak olyan öncélú... Meg nem jómunkásemberek ipádottak vele, csak az érték után felvették a pénzt. De ez a mostani már megkapta a tanáccstól a zengedélyt!
MAgi
MAgi [1008]
Fel kéne tenni valami savállaú oldalra azt a képet, öccse had lássa. Csak valami pólót, vagy mittudomén? Még nincs ilyen póló a csillag körülitérben? Mer, ha csak most készül (zengedéllyel), akkó ne legyen belőle kihazudva egy, egy, egy tíz centi se!

"Only human" - Agent Smith

Morello
Morello [5412]
Hát úgy látszik, az otthon jót tett a szemcseszerkezetének. Bár még mindig tolókocsiban jár. A kartács, aki meglátogatta és a képet készítette róla, azt mondta, hogy Sanyi bácsi szeretne egy pólót, ami őt ábrázolja (rajzfilm figuraként. Van több ilyen flash rajzfilm róla a neten). Úgyhogy most ezen ipádottanak a kartácsok. Egyébként a brigádtabló ott van a falán, látható a képen is legfölül.
MAgi
MAgi [1008]
Az télleg Sándor? Mer' úgy néz ki, hogy 500 kg/ncm-t bírni fogja még egy darabig. Savállaú anyagból van a öreg !

"Only human" - Agent Smith

Morello
Morello [5412]
Valaki kért itt nemrégiben infót Sándorról. Itt egy egész friss hír a Zindex fórumáról:

"Most beszéltem a Mesterrel, ő rendszeresen látogatja Sándort. Abból az otthonból, ahová tavaly beköltözött, átkerült egy végleges, akadálymentesített otthonba. Jól érzi magát, csak az a baj, hogy csak négyen jöttek az előző helyről, de majd megszokja az új lakókat itt is.
Amint a fotón látható, a brigádtabló kint van a szoba falán, gyakran emleget minket.
Viszont:
hazug,adós, rabló, szarszemétalakok vagyunk, mert még mindíg nem kapott a tavalyi csoportképből, és ezt emlegeti iss a Mesternek.
Éss szeretne egy olyan pólót, amin az ő fotója van.Valaé valaé pesti kartács csináltasson már egyet egy olyan gyorsesztergálóban.
b-ferenc Mester kérésére közzétette"
Szalacsi Sándor az otthonban

Vissza

Fórumszabályzat