Ha jól bogoztam ki a kézikönyvből, akkor állítanak csapdát a csapatok, amikor leguggol a figura a térképen. Ilyenkor ha egy ellenség a közelébe jön, akkor rácsap!
Én is jártam úgy, hogy mint kis Piroska, sétálgattam az Alpok erdeiben, erre hirtelen rámtámadt egy jó nagy gall csapat!

Lehet, hogy ez nincs benne az 1.0-ás verzióban?