28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

Porker
Porker [8000]
Aztán van nálunk egy gagyilol csaj.Azt mondja, hogy a kedvenc tantárgya a nyelvtan, mert abból nagyon jó.Ma meg kapott egy 3-ast...
Aztán pl. ha tanár rászól egy gyerekre, ez a csaj abban a pillanatban ránéz, és egy óráig azt figyeli!És pont az én padom melletti padsorban ül, és ő van közelebb hozzám, ha a padtársának akarok szólni, egyből néz néz néz...

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Vissza

Fórumszabályzat