28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Nem lineáris játékmenet, teljesen kiterjedt járműpark, ezerféle küldtetés, stb. Szerinted ez nem GTA Klón? Attól, mert a sztori tök más, még játéktechnikai értelemben az. A Boiling Point is az. Csak épp dzsungelban nyomulsz, nem Vice Cityben.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Yaho0
Yaho0 [1644]
Ez erősen NEM GTA-klón, teljesen más tipusú, itt nem az autó lopkodásról van szó, mi jófiúk vagyunk, és le kell számolni a rosszakkal, sokféle jármű segítségével.

Vissza

Fórumszabályzat