28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Hát most nekem vagy eleve fent volt a SF, vagy nem tudom, mert nekem telepítés után azonnal játszható volt a demo. Azért érdekes a dolog, mert semmilyen game nincs installálva a gépemre már egy jó ideje.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

ati2002
ati2002 [5661]
Én telepítettem, indítanám, de újra akarta indítani a gépet a starforce védelem miatt, én nem engedtem, mert kb 10 órányi letöltés be van programozva. Akkor inkább kihagyom ezt a szart.
Elmehetnek a büdös k**va anyjukba. Már a demóra is ráb***ák ezt a védelmet. Aki akarja (majd) úgyis kijátsza a fullt is, már nem akadály.

---

rage
rage [5115]
A demo (!) lazán felinstallálta a StarForce védelmet a gépemre
Jajj de jó...

Vissza

Fórumszabályzat