28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Porker
Porker [8000]
Az a jó...legalább a kabátod beteheted a melletted lévő székbe

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Pyrogate
Pyrogate [21953]
nemigazán, ez a film nem aza a kommersz, szal nem is fognak sokan elmenni megnézni.

Szenvedély nélkül a foci halott.

szedrencs
szedrencs [4695]
sokan voltak a moziban?
engem rohadtul idegesít, hogy csak plázákban multipleBszben adják.
Pyrogate
Pyrogate [21953]
Látvány: az a rész nagyon hatásos amikor csávó áll a "domb" tetején mellette lőnek, minden lelassítva, nagyon odaillő zene és nagyon odaillő gondolatok. De a vége is igazi keretet adott a filmnek. Ha közepén haza kellett volna menne, azt mondanám hát ez egy közepes film. De aztán a vége teljesen megmagyarazott mindent, és nagyon hatásossá emelte az unalmasabb részt. Megnézném újra

(de azért marad a 8/10)

Szenvedély nélkül a foci halott.

Marv
Marv [1567]
Kúrva jó film... Látni kell!!!

Nem "akciófilm", de szerintem kicsit se unalmas! Sőt! Ahogy kijöttem a moziból ültem volna be mégegyszer. Nem kell napokat aludni, hogy leessen a mondanivalója a filmnek. A szereplők nagyon jók, gyönyörű a látványvilág is annak ellenére, hogy egy kopár sivatag a színhely.

Akinek tetszett a Full Metal Jacket meg a Sivatagi Cápák, az szerintem imádni fogja! De azok is, akik nem szerették ezeket. Nekem főleg ezek a filmek jutottak eszembe a film kapcsán.

A lényeg: nézzétek meg!

http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P

Vissza

Fórumszabályzat