28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Örülök hogy tetszett Kár hogy témája miatt soha nem fog befutni ez a film

Szenvedély nélkül a foci halott.

Porker
Porker [8000]
Megnéztem tegnap.Nagyon jó film.Mikor a csávó berobbantja az összes jelzőrakétát, azt reméltem, hogy igazi lőszer fog berobbanni, a hapek meg meghal.Mert asszem az Öböl háborúban több amerikai halt meg nem ellenség által.A végén a buli hihetetlen jó volt, mikor mindenki lőtte az eget...

Nem is hiányzott annyira belőle a harc, amennyi benne volt, az pont elég.

9/10 (de csak mert már csak a stáblistában szólt a főcímdal)

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Vissza

Fórumszabályzat