Elképzelek egy szebb, jobb világot, ahol senki nem éhezik, nem szűkölködik. Ahol mindenkinek mindene megvan, amire szüksége lehet. Nincs pénz, nincs tőzsde, bank, spekuláció, az emberek békében élnek egymás mellett... és kizárólag iWiW-meghívókat használnak fizetés céljából.
Vélemény 2.:
A warez törvénytelen és nem szép dolog. Az smsweb nem csak hogy nem szép, de ezen felül még gusztustalan is, hogy olyanért kérj pénzt, amiért nem is te dolgoztál. Az iWiW-meghívókkal való üzletelés, azok pénzre váltása és fizetési eszközként való használata szintén valami hasonló kategória...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
