28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Nekem hónapokig nem volt regisztrációm az iWiW-ben, és nem türelmetlenkedtem, pedig mindenhonnan csak azt hallottam, mennyire jó. Először vártam sokáig, hogy majd valaki magától meghív(!), ha már egyszer meghívónak hívják, de nem így lett. Aztán egyszer szóba került, és megemlítettem egyetemen az egyik legjobb barátnőmnek, és ez az első ember, akinek szóltam róla, még aznap meg is hívott. Ennyi. Ja, és ez idén márciusban volt, bőven a meghívók számának korlátozása után.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

VodevilX
VodevilX [11345]
érdekes ez az egész az egyik oldal izél hogy így jó úgy jó mert mindenkit megtalál
köznen meg a többségnek meg az a baja hogy nem tud bejutni...

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Vissza

Fórumszabályzat