28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

cerebrum
cerebrum [902]
Hálám a tomb-ig üldözni fog.

Lacho calad! Drego morn!

Razor03
Razor03 [14703]
Feltöltöm és elküldöm a linket @mail-ben .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

cerebrum
cerebrum [902]
Tört patch??? Na én ehhez már nagyon láma vagyok... Esetleg meg tudnál dobni valami linkkel? Ha nagyon szépen megkérlek?

Na, kb. a felénél vagyok a játéknak, és hát elég ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. A grafikája tényleg szép, még a szemét nextgen mód nélkül is. Kicsit még a régi részek hangulatát is visszahozza, hiszen a helyszínek is végre Tomb Raider-hez méltóak, a baj vele azonban az, hogy olyan, mintha csak egy demo lenne. Rövid, lineáris, kevés az ellenfél. Mert nehogymár csak emberek legyenek az ellenfelek! Jó, volt ott három párduc is, de ezen kívül semmi. Hol vannak a denevérek, óriás szkarabeuszok, életre kelő kőszobrok, dinók, krokodilok, piranják, stb.???

Lacho calad! Drego morn!

Razor03
Razor03 [14703]
Ha eredeti akkor muszáj hogy fusson, ha nem akkor meg tört patch-et kell leszedni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

cerebrum
cerebrum [902]
Ebben reménykedem én is, csak peccselve meg nem fut a játék...

Lacho calad! Drego morn!

Razor03
Razor03 [14703]
1.2-es javítással az én gépemen már játszható volt nextgen-ben. Néha akadt meg lassú is volt, többnyire élvezhetően futott. 7900 GT-vel már jól megy.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

cerebrum
cerebrum [902]
Na, patch-re senki?

Amúgy a kamera y-invertjét nálatok sem lehet átállítani? Nagyon idegesítő így játszani, pláne harcnál bénázok még mindig sokat emiatt.

Ez a hülye nextgen mód is alaposan felidegesített, észre sem vettem volna, ha már telepítéskor nem dörgölik az ember orra alá, hogy "nézd csak pancser, nextgen-ben mennyivel szebb a játék"... Valóban teljesen más, csak úgy élvezhetetlenül lassú az egész. Mégis mekkora erőmű kell ahhoz, hogy úgy fusson rendesen?

Lacho calad! Drego morn!

cerebrum
cerebrum [902]
Üdv!

Nálatok működik az 1.1-es patch? Mert én ha felrakom, akkor nem indul el a játék. Valami ilyesmit ír ki, hogy a trl.exe hibát talált, és ezért leállítja a futó alkalmazást...

Lacho calad! Drego morn!

Vissza

Fórumszabályzat