28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Megjelent a Gettysburg: Armored Warfare

Online játszható RTS-TPS hibrid érkezett a Radioactive Software műhelyéből.

Írta: GeryG 2 hozzászólás

Google

Ne maradj le híreinkről és cikkeinkről, kattints ide, és állítsd be saját forrásként a PlayDome-ot!

Tegnap megjelent a Radioactive Software játéka, a Gettysburg: Armored Warfare. A kizárólag digitális formában elérhető PC exkluzív játék egy érdekes RTS-TPS hibrid, melyben a többjátékos módon van a hangsúly. Egyszerre 64-en feszülhetünk egymásnak, négy pályán, melyeken akár ezer irányítható egységünk is jelen lehet, melyek a Union vagy a Confederate frakció színeiben harcolnak. 14 különböző egységtípust kapunk, melyek között az egyszerű gyalogságtól kezdve a lovasságon és tankokon keresztül egészen a hajókig és zeppelinekig mindenfélét megtalálunk. A játék mellé kapunk pályaszerkesztőt is, így a kezdetben kevésnek tűnő négy térkép mellé magunk is megalkothatjuk a saját csataterünket.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Gettysburg: Armored Warfare

Platform:

Fejlesztő: Radioactive Software

Kiadó: Paradox Interactive

Megjelenés: 2012. március 27.

» Tovább a játék adatlapjára

GeryG

GeryG
2010 végén csatlakozott a PC Dome cikkírói csapatához, pár hónappal később pedig már hírszerkesztőként is tevékenykedett. Már több mint 17 ezer írásos anyag fűződik a nevéhez a magazinban, amivel a képzeletbeli dobogó csúcsán áll.

HOZZÁSZÓLÁSOK

Lacko
Lacko [11561]
Nem kicsit hülyeség. :D De a zenéje piszok jó!!! Die Hard 3. Na jó, igazából Johnny comes home vagy mi az eredeti címe.:love:
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (2 db)