Pro Evolution Soccer 2018
Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó

Regisztráció
[x]

maradj bejelentkezve

Játék

Power Matrix: böngészős játék az energiagazdálkodásról

Ingyen játszható a Sim City-re hajazó program.

2014.02.01. 11:20 | szerző: Dino | kategória: Játék

Leginkább egy leegyszerűsített Sim Cityhez hasonlítható a Power Matrix címre keresztelt böngészős játék. Az ingyenes programban egy város energiagazdálkodását kell megterveznünk, erőműveket építve, technológiai kutatásokat végezve, és persze eközben folyamatosan figyelve, hogy miként alakul bővülő városunk energiaigénye és bankszámlánk tartalma. A minimális regisztráció (e-mailre és jelszóra van csak szükség) után egy tutorial jön, amely bevezet az alapokba (fontos, hogy ne akarjunk más sorrendben tevékenykedni, mint amit a játék mond). Az oktatórész elvégzése pedig jöhetnek a különböző komolyabb feladatok, mint például településünk várossá bővítése meghatározott számú lakosság elérésével. Széntüzelésű gőzkazántól és kombinált ciklusú erőműtől a szélerőmű-farmon keresztül egészen a nukleáris erőműig tart az épületek palettája. ■

hozzászólások (10)

Karfiol
Karfiol 2014.02.02. 17:22
Az aktivációs mailt gmailre nem küldi, freemailre megérkezett 1 másodpercen belül.

A játék egy "idle" jellegű időrablás, inkább a travianhoz hasonlít, csak harcok nélkül. A tutorialon is perceket kell várnod (építési idő) hogy végigrágd magad, de persze valakinek ez jön be.
BigHairMan
BigHairMan 2014.02.02. 20:37
Kár. Annyira nem érdekel, hogy csak ezért csináljak egy nem gmail-es e-mail címet...
Pras
Pras 2014.02.02. 20:42
Ez még máskor is hasznos lehet.
BigHairMan
BigHairMan 2014.02.03. 09:19
Kösz, a linket, de 20 perc alatt erre sem érkezett meg a visszaigazoló link...
peterszucs
peterszucs 2014.02.03. 09:43
Nekem annó simán megjött gmailre az aktivációs mail, bár én még nyáron regeltem, mikor indult a cucc. spam esetleg?
ajánlott olvasnivaló