28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játékhírek

Elindult a Divinity: Original Sin 2 Kickstarter kampánya

Egy napon belül sikeres is lett a Larian gyűjtése.

Írta: Dino 22 hozzászólás

Mire oda jutottunk, hogy megírjuk a hírt, már el is érte a kitűzött célt a Larian kickstarteres kampánya, amellyel a Divinity: Original Sin 2-höz kezdtek kalapozásba (ahogy azt két héttel ezelőtt megígérték). 12 ezer rajongó pillanatok alatt összedobta a félmillió dollárt, úgyhogy a belga csapatnál elkezdhetnek gondolkodni a kibővített célokon is. Az alábbi köszönővideóból kiderül, hogy váratlanul érte őket ez a gyors siker, de várhatóan még ma közzé fogják tenni a nagyobb összegekhez tartozó extrák listáját. A hír mellé kaptunk pár screenshotot és egy rakás artworköt is.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

További képek

  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II
  • Divinity: Original Sin II

Divinity: Original Sin II

Platform:

Fejlesztő: Larian Studios

Kiadó: Larian Studios

Megjelenés:
2017. szeptember 14. PC
n/a: PS4, X1, Switch

» Tovább a játék adatlapjára

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

GustyX
GustyX [7048]
Engem azért szíven ütne pl. ha egy sikeres projekt után nem kapnám meg azt a bónuszt, amiért többet fizettem a teljes verziós játék áránál, lásd Woolfe esete.

Divinity esetében számomra csak annyi a furcsa, hogy egy ilyen összetett játéknak már készül a folytatása...

Shiness (sajnos keveset)
Umbra (bétát is)
Everspace, új Aquanox játék mindenképpen, Exoplanet meg csak egy jelképes összeg. Persze csak pár nappal a vége előtt, ha sikerült.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Részemről ment a pénz a két Shadowrun (Returns/Hong Kong) kampányba!
ivanova36
ivanova36 [1321]
Planetary Annihilation, és az Into the Stars-ba adtam zsetont, ha már ez a kérdés is felmerült.

LordMatteo: mégis megtette nem is kisebb név, mint Peter Molyneux. Senki sem erre számított, mégis meglépte. Kerek perec kijelentette hogy nem fog elkészülni a játék, úgy ahogy be lett harangozva.

Nem tudom hog yez a legjobb KS játék-e vagy sem, hiszen még nem próbáltam. A téma a KS kapcsán merült fel.
McCl@ne
McCl@ne [13409]
Én a Pillars-ba és Kingdome Come-ba toltam pénzt :)
david139
david139 [18716]
Egyébként kíváncsi lennék, hogy innen hányan kickstartereznek:-P
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (22 db)