A Las Vegasban lezajlott CES-en a Thermaltake gamer perifériákat gyártó részlege, a Te eSports is bemutatta újdonságait: egy egeret, egy billentyűzetet és egy headsetet. Lássuk is, mik ezek!
A VENTUS X Optical RGB egérben egy PIXART PMW-3360 optikai szenzor található, 12000 dpi feletti maximális felbontással. RGB-megvilágítást is kapunk, két zónában állíthatjuk be a tetszésünk szerinti színt, amelyek pulzálhatnak is. A gombok hosszú élettartamáért pedig Omron kapcsolók felelnek, akár 20 millió kattintást is kibírnak. 50 dollárért lesz megvásárolható.
A MEKA PRO Cherry MX mechanikus billentyűzet rögtön három terméket is jelent, ugyanis kék, piros és barna kapcsolójú változat is elérhető lesz. Gombjai 50 millió kattintást bírnak ki, a billentyűzet pedig piros megvilágítást kapott, hétféle fényhatással, négyféle előre beállított zónával a különböző játékstílusokhoz (FPS, RTS, MOBA, MMORPG). 9 billentyűből (WASD, kurzorgombok és Esc) piros színűt is kapunk, ha szimpatikusabb úgy a klaviatúra. A kék és barna kapcsolós verzió 100 dollárba, míg a piros 110 dollárba kerül.
A harmadik újdonság a CRONOS Riing RGB 7.1 headset, 50 mm-es neodímium mágneses membránokkal, virtuális 7.1 surround hangzással, kétzónás RGB megvilágítással. Nyolc fényeffekt közül választhatunk, a folyamatos megvilágítás mellett például pulzálást vagy a zene ritmusára történő villódzást. 85 dolláros áron kerül a boltokba.
