Fórum » Beszélgetés a játékokról
Madden NFL 06
Új game, új bajnokság: elindult Magyarország legjobb on-line Madden ligájának második szezonja. Részletek: http://www.hml.hu
a tréning közben elért pontoknak van vmi értelme (karakterfejlődés stb.) vagy csak arra szolgál, hogy lássuk mikép is teljesítünk?
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Alapból az E betű. Szerintem ennek a sportjátéknak van az egyik legjobb billentyűkiosztása. Ja és én is a rúgásoknál szívok a legtöbbet.
sziasztok! légysz segítsetek, mondja már meg valaki ,hogy keyboard vezérlésnél melyik billentyűvel kell fair catch-et csinálni
egyébkként nekem a rugások mennek a legnehezebben eddig
egyébkként nekem a rugások mennek a legnehezebben eddig
game rulez!
Elkezdem a Superstar módot, legeneráltam egy HB játékost. Elég jó lett, overall 74-et adott neki, pedig nem húztam minden értékét maxra. Biztos jók voltak az örökölt gének.
Megvolt a draft, a Browns szerződtette le. Harmadik számú HB-nek lett besorolva, amikor a pályára lép piros folt van alatta, hogy lássam ő az. Na akkor főleg rushra mentem.
Na majd meglátjuk mikor lesz belőle pro-bowl játékos.
Megvolt a draft, a Browns szerződtette le. Harmadik számú HB-nek lett besorolva, amikor a pályára lép piros folt van alatta, hogy lássam ő az. Na akkor főleg rushra mentem.
Na majd meglátjuk mikor lesz belőle pro-bowl játékos.
X
ha minden igaz hétvégén a kezemben fogom tartani,akkor dobok egy "bővebb" beszámolót. addig is csorgatom a nyálamat a képekre 

A Madden NFL 2005 figyelmeztetet, hogy aug 31. után nincs online játéklehetőség. Hát persze, hoszen megjelent az új csak 06 számozású verzió. Szept 9-től Kezdődik az új szezon, szóval akit érdekel írjon csak ide!
A grafika nem fejlődött sokat, ami jó azon minek változtatni. Van, hogy felálláskor külső nézetbe kapcsol. Az irányításon egy kicsit változtattak. A zenék sztem a tavalyiban jobbak voltak.
Újdonságok, a QB-nek van megjelenített látótere. Ezzel egy kicsit megnehezítették a játékot, mert pontos passzokhoz előbb a WR felé kell írányítani a látómezőt. Szóval tovább tart a terep pásztázása és jön a sack!
Új játékmód a Superstar! Hozz létre egy ifjú tehetséget akinek a bőrébe bújva annak karierjét egyengetheted. Draftolás, edzések, interjúk, filmszerepek, sztárolás és persze mérkőzések. Biztos jó lehet.
A grafika nem fejlődött sokat, ami jó azon minek változtatni. Van, hogy felálláskor külső nézetbe kapcsol. Az irányításon egy kicsit változtattak. A zenék sztem a tavalyiban jobbak voltak.
Újdonságok, a QB-nek van megjelenített látótere. Ezzel egy kicsit megnehezítették a játékot, mert pontos passzokhoz előbb a WR felé kell írányítani a látómezőt. Szóval tovább tart a terep pásztázása és jön a sack!
Új játékmód a Superstar! Hozz létre egy ifjú tehetséget akinek a bőrébe bújva annak karierjét egyengetheted. Draftolás, edzések, interjúk, filmszerepek, sztárolás és persze mérkőzések. Biztos jó lehet.

X
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 13:37
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [6]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]