28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jövő héten jön a Game of Thrones - Episode 4: Sons of Winter [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: Jövő héten jön a Game of Thrones ? Episode 4: Sons of Winter
Folytatódik a Telltale Games kalandjátéka.

Lacko
#3 Lacko [11561]
Naná, hogy nem a szülinapomon jelenik meg az új epizód, hanem a házassági évfordulón. Szerintetek...? Grrrr

Válasz erre

Artemius '89
#2 Artemius '89 [405]
Engem kicsit kiakaszt, hogy a Game of Thrones-ból már a 4. részt adják ki, a Tales from the Borderlandsből meg nemrég nagykegyesen megszülték a másodikat, miközben az utóbbi előbb jelent meg... elhiszem, hogy a GoT most nagyobb durranás, én is nagy fan vagyok, de kicsit pofátlannak tartom, ugyan annyit fizettem a TftB-ért mint akik a GoT-ért, minket mégis kb. leszarnak...

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Válasz erre

Lacko
#1 Lacko [11561]
Csak jönne már!

Azt hittem, hogy a sorozat beindulása miatt késik és direkt megvárják amíg lemegy az évad. De ezek szerint csak simán késtek...

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat