28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

A MOBA stílust keveri a PUBG túlélőelemeivel a Prime Arena [hozzászólások]

Kapcsolódó tartalom: A MOBA stílust keveri a PUBG túlélőelemeivel a Prime Arena
Szeretnéd kipróbálni a játékot? Kulcsokat osztunk a zárt alfához!

Dino
#10 Dino [6086]
Ment Neked is kulcs PM-ben tegnap.

Válasz erre

Előzmény: Christoferus 2017.09.22. 19:52
Christoferus
#9 Christoferus [1]
Én HoTS fanatikus vagyok, az egyetlen moba ami eddig tetszik. Megnézném lesz e második is.

Megesik, hogy a csiga is elesik.

Válasz erre

david139
#8 david139 [18716]
Köszi a kulcsot. Játszottam párat, szerintem ez még most el kellene felejteniük

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

razak
#7 razak [2210]
Ha maradt még kulcs, akkor szolgálatra jelentkezem. HOTS az én világom az SC és WC, no meg a Diablo univerzumok miatt.

Válasz erre

Spywear01
#6 Spywear01 [1]
Énis kipróbálnám kedvencem a hots és a lol

Válasz erre

vandorr
#5 vandorr [65]
Sikerült, köszönöm

Válasz erre

Dino
#4 Dino [6086]
Elküldtem PM-ben a kódotokat.

Válasz erre

Narugykivi
#3 Narugykivi [1]
Eddig a Heroes of the Storm fogott meg a legjobban, de szívesen kipróbálnám ezt is. Főleg úgy, hogy a PUBG és a battle royal játékok közel állnak a szívemhez, nagyon kíváncsi vagyok mit sikerült ebből ötvözni.

Válasz erre

david139
#2 david139 [18716]
Egy kulcsot én is elfogadnék. A kedvenc mobám a League of Legends, van benne 2-3000 órám

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

vandorr
#1 vandorr [65]
Jelentkeznék. Master X Master (MXM) tetszik legjobban a moba-k közül.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat