valami ASUS izé, nemtom...
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Call of Duty: Modern Warfare II(I) teszt – Ez akkor is csak egy kiegészítő [hozzászólások]
Kapcsolódó tartalom: Call of Duty: Modern Warfare II(I) teszt – Ez akkor is csak egy kiegészítő
Nem méltó az idei játék arra, hogy a franchise huszadik része legyen.
te hirtelen zuhanásnak látod, én nem... és sokan mások sem... ha te így látod, lelked rajta, én nem állok le ezen vitatkozni... a végeredmény ugyanaz, a CoD nevet szépen lelakták...
Egy hirtelen zuhanás hogy tarthatna tíz éve?
Kizárólag a reboot Modern Warfare szálat néztem épp.
Viszont ha a nagy képet nézzük - MW2019 egy nagyon kiemelkedő rész az egész sorozatban, és bár nekem sok Black Ops kimaradt, összességében azok is dicsért epizódok. Volt pár valóban lehúzott rész az általad említett idő körül, de az MW3 minősége semmiképp sem egy régi negatív tendencia része, sokkal inkább egy azután ébredt "új remény" undorító kihasználása.
Kizárólag a reboot Modern Warfare szálat néztem épp.
Viszont ha a nagy képet nézzük - MW2019 egy nagyon kiemelkedő rész az egész sorozatban, és bár nekem sok Black Ops kimaradt, összességében azok is dicsért epizódok. Volt pár valóban lehúzott rész az általad említett idő körül, de az MW3 minősége semmiképp sem egy régi negatív tendencia része, sokkal inkább egy azután ébredt "új remény" undorító kihasználása.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
szerinted mellé, szerintem nem... én nem látom annyira hirtelennek ezt a minőségbeli zuhanást, már jó 10 éve tart, nálam akkortájt kezdődött, hogy nem veszek cod játékot. az új MW-vel tettem egy kivételt, de azt is csak leárazva vettem meg valami 8k körül, MW2-ért max 5k-t fogok adni, az se érdekel ha 2030ig kell várni rá. MW3-ra meg... hehe 

valami ASUS izé, nemtom...
Eza kommented azért tényleg nagyon mellé. Ez codhoz mérten is gyalázatos, tényleg egy letölthető tartalomnak induló dolgot adtak ki teljes játékként, és ez tökéletesen érződik is.
Nekem még egy MW2 szintű játékkal sem lenne semmi bajom évente (azért a MW2019-es színvonal sajnos csak álom), de ez húgylé.
A multi és a zombimód viszonylag fun, de az a pofátlanság definíciója, amit kampányként ideszartak, plusz a multinál is csak felújított klasszikus térképek vannak, szóval hagyjuk is...
Szóval ez nem fokozatos, egyre pofátlanabb romlás, hanem egy teljesen hirtelen, már-már Activision esetében is érthetetlen megzuhanás.
Nekem még egy MW2 szintű játékkal sem lenne semmi bajom évente (azért a MW2019-es színvonal sajnos csak álom), de ez húgylé.
A multi és a zombimód viszonylag fun, de az a pofátlanság definíciója, amit kampányként ideszartak, plusz a multinál is csak felújított klasszikus térképek vannak, szóval hagyjuk is...
Szóval ez nem fokozatos, egyre pofátlanabb romlás, hanem egy teljesen hirtelen, már-már Activision esetében is érthetetlen megzuhanás.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Borzaszto egyszeru a keplet, sot, tok ugyanaz, mint a magyar politika. Ha a jatekosok (szavazok) minden evben (negyevente) hajlandok ugyanazt a szart (fideszt) megvasarolni (megvalasztani) teljes aron (ketharmaddal), akkor ne csodalkozzunk, hogy nem lesz jobb semmi, sot egyre pofatlanabbak is velunk. A problema nem az activisionnel van, hanem velunk, fogyasztokkal. Bocs a hasonlatert, nem szeretnek politikarol vitazni, csak annyira eros parhuzamot latok ebben…
valami ASUS izé, nemtom...
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 16:29
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [7]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]