Fórum » Beszélgetés a játékokról
Painkiller: Battle out of Hell
ÉN MÉG ÚJ VOK ITT A FÓRUMBAN,ÉS LENNE 1 OLYAN KÉRÉSEM VAGY KÉRDÉSEM,HOGY A 7.-IK PÁLYÁN HOGYAN KELL ÁTUGRANI A TŰZES ÁRKOT???
EZ A COLLOSEUMBAN VAN.
ELŐRE IS KÖSZI A SEGITSÉGET


A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.
Megszeretném nézni az utolsó videót amikor Daniel talizik Cathrinnel de nincs mentésem.Valaki elküldhetné aki végigvitte traumán, mert kiváncsi vagyok milyen az igazi vége a gamenek.
cím:uber@freemail.hu

T.T.
)My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Mondatba is tudnád foglalni?
én is
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
A kézikönyben van egy olyan hogy rakétaugrás, és rakétaugrás előre,
ez a fegyverre vonatkozik vagy a mozgásra? Én sem tudom átugrani a
colosseum tüzesárkát, esetleg az előbbieket nem lehet hasznositani?
Miért kell a mentés betöltéséhez 1,5 percet várni?
Az előző öreg monostor részben hogyan kell a sziklafal oldalán
beugrani vagy lemenni "az emberi szájba"? Ezt a visszaolvasásból
idéztem. Köszi
Valaki tudna segíteni?
Elakadtam ebben a játékban az előző üzimben említett helyen.
Ha valaki tudja a megoldást köszönöm előre is.
Addig is kifele a pokolból!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Ismét elakadtam
most 2 gödröt kell átugrani a másodikban tűz ég folyamatosan,
az első gödör még ment, de a másodikat többszöri próbálkozás után
sem tudtam átugrani. Kell ott valamit trükközni vagy ugráljak
tovább hátha összejön egyszer
?
Köszönöm előre is!
Nem értem annó néhány hónapja miért nem próbáltam a lángszorót
biztos a nagy takarékoskodásom miatt.
Még 1ccer köszi.

Jah persze, hogy ott jársz.
Nah mivel az a szellem gyertyát tart a kezében..... (ez nem tudom hogy jön ide, de le kellett írnom




)
Vedd fel a lángszórót aztán HADDSZÓLJON!!!
Valahogy így kell már végigvittem az egészet.
A legjobban az első vagy második világháborús (nem tom pontosan)
pálya tetszik amikor Leningrádban vagy. Nagyon faxa.
Egy kérdésem lenne: elakadtam a játék első pályáján
ahol bemegyek egy terembe és egy lebegő apácaféleség
repül körbe körbe ha elé állok valami hőkövető tűznyalábot
ereszt, középpen valami asztal vagy sír féleség van a fegyvereim
pedig láthatóan nem sértik meg az apácát.
Köszönöm ha valaki leírja a megoldást.
Köszi
A hardcore játékosoknak jó csak. Mert az összes kártyafeltételt csak úgy tudnád teljesíteni, ha az alapból már megvannak a kártyák. Azok nélkül szinte lehetetetlen megszerezni őket, de még majdnem így is az volt. Ami a legjobban felidegesített az volt, hogy a Colosseum pályán akárhányszor alakultam át 5*-ör démonná, nem kaptam meg azt a köcsög kártyát és így nem mehettem Trauma szintre.
Ezért is uninstalláltam.Twelve galaxies, and all coming at me!
Már próbáltam hogy video settingsben kikapcsolok minden szart de akkoris ezt csinálja vidkártyám FX5700.
Twelve galaxies, and all coming at me!
MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
Hát így se ugrik be sajnos, pedig nem volt olyan régen, namind1. Azt nézd meg mivan körülötte (égő fáklyák, oszlopok, mit tudom én mik), azokat kell szétlőni, tehát valami furcsább dolgot keress a pályán.
Az a pálya, amikor csak egy sárkány van, tüzet okád meg tapos, élet löszer az van, de hiába.
Néha el kezd világítani a karja és lövöm de semmi eredmény.
MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
Kicsit jobban ird körül a sárkányos pályát, mer így nem ugrik be.
THX!
Amúgy a lassítós kártya szerintem laza!
MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

L. Ádám
ha van valakinek 1 mentése a colloseumi pálya után az +köszöném!
erre az e-mail címre kéne!
előre is köszi!
L. Ádám
valakinek valami okos hozzaszolasa ?

L. Ádám
köcsög tűzes árok,és buzi játék szerkesztők akik ilyen huntolos gamebe ilyen ugrálos részt raknak!
tehetnek 1 szíveséget!
mind1!
jó volt szép volt csak ennyi volt!
L. Ádám
na elküldenéd a mentést?
előre is köszi!

L. Ádám
el van baszva,raadasul mar a painkiller filing sem sut belole annyira!

én felveszlek a listára ok?
de akkor elköldöd a mentést?
előre is köszi!
L. Ádám
!
Az én hotmail címem
az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.
Na figyelj Danika ::
.
Elküldenéd akkor a mentést? Lécci!
Ahol égnek azok a máglyák azokat szét lehet lőni....
Ha ezeket szétlőtted, csak akkor fogj hozzá a főgeci megöléséhez...ennyi...

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.
nagyon + tudnám köszöni!

L. Ádám
Lődd szét a faoszlopokat, utána menni a főellenséget is le tudod győzni.

A Battle Out Of Hell! - be akadtam el az első főellenségnél! Ez az 1 rész hatodik pályánál van asszem! Van sok kereszt a COLOSSEUM közepén amik égnek és nem akar meghalni a nagy állat akár hogy lövöm!!!!!
Mit csináljak?
majd a német katonákkal is +gyülik a bajod!

L. Ádám
Elakadtam a leningrádi pálya elején, már a vöröskatonák is eleget b@sztatnak, de felbukkan egy T34-es és nekem annyi.
Mit kell csinálni?
Előre is köszi a segítséget!
Na még egyszer megpróbálom. Lécci valaki küldjön ha tud egy elmentést a tüzes árok után (aki a legkönnyebb fokozaton jáccik).
nmundzsi&freemail.hu
vagy vegyen fel partnernek .
csak ne töltene enyit a game!
mostanában nem igazán probálgatom,mert most mással is nyomom a gamet!

L. Ádám
Amúgy nem muszáj az árok előtt már elkezdeni ugrálni, épp elég a perem elején egyszer ugrani a perem végén meg másodszorra.
A többit meg ha lehet MSN-en!!
()
az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.
rádaásul ha +halok akkor 1 csomó várakozás ami igen felbasza az agyamat!

lehet,hogy uninstall lesz a vége!
L. Ádám

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.
Először is ott van egy olyan sima lapitott valami ami eláll egy kicsit a peremtől.
Ne onnan próbáljunk elugrani, hanem úgy hogy kétszer kell hozzá ugrani.
Magyarul:amikor már a tüzes árok előtti részen vagyunk, már az is kell hozzá, mert ez a lendület addgya meg az átugrási lehetőséget.Vagyis,amikor átugrottál a tüzes árkos rész előtti részre azon a kiálló peremen ugorjatok másodjára!
Ennyi lenne.Ha valaki nem értette volna meg az nem azért van mert "béna" hanem azért, mert az én béna fogalmazásomat, és írásomat szinte lehetetlen elolvasni.

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
