28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell

goodboy007
#218 goodboy007 [9203]
Simán mész előre, és egyszer csak átdob a másik oldalra. Ha jól megnézed látszik is a teleport, mert kicsit hullámzik a levegő.

Válasz erre

Előzmény: getcarter 2007.08.26. 12:44
getcarter
#217 getcarter [7]
SZIASZTOK!

ÉN MÉG ÚJ VOK ITT A FÓRUMBAN,ÉS LENNE 1 OLYAN KÉRÉSEM VAGY KÉRDÉSEM,HOGY A 7.-IK PÁLYÁN HOGYAN KELL ÁTUGRANI A TŰZES ÁRKOT???
EZ A COLLOSEUMBAN VAN.
ELŐRE IS KÖSZI A SEGITSÉGET

Válasz erre

Artemius '89
#216 Artemius '89 [405]
Vki meg tudná mondani, hogy a kolosszeumban, a küzdőtéren az óriás monsztát hogyan kell letörölni a föld színéről? A Fél világ össze ammo-ját már beleeresztettem feleslegesen. Meg se érzi. Vki segítsen pls!!!

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Válasz erre

Tölgyi
#215 Tölgyi [1]
Hali
Megszeretném nézni az utolsó videót amikor Daniel talizik Cathrinnel de nincs mentésem.Valaki elküldhetné aki végigvitte traumán, mert kiváncsi vagyok milyen az igazi vége a gamenek.
cím:uber@freemail.hu

T.T.

Válasz erre

Germinator
#214 Germinator [29908]
olyan szó nincs, hogy görözpölöföx (vagymi)

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Göröszpöröflex 2006.07.24. 11:57
Göröszpöröflex
#213 Göröszpöröflex [13]
Hehe. Mondatba is tudnád foglalni?

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.07.24. 11:56
Germinator
#212 Germinator [29908]
valaki nézte az Unokatestvérem Skeetert... én is

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Göröszpöröflex 2006.07.24. 11:50
Göröszpöröflex
#211 Göröszpöröflex [13]
Hello, segítsetek egy picit. A labs nevű pályán akadta el, ahol egy henger-szerű teremben kell egyre feljebb jutni, dobbantók segítségével. A 3. dobbantót nem tudom elérni, mert megszakad az út folytonossága, igaz, fut középen egy cső... Kösz előre is.

Válasz erre

landi
#210 landi [52]
Help!
A kézikönyben van egy olyan hogy rakétaugrás, és rakétaugrás előre,
ez a fegyverre vonatkozik vagy a mozgásra? Én sem tudom átugrani a
colosseum tüzesárkát, esetleg az előbbieket nem lehet hasznositani?
Miért kell a mentés betöltéséhez 1,5 percet várni?
Az előző öreg monostor részben hogyan kell a sziklafal oldalán
beugrani vagy lemenni "az emberi szájba"? Ezt a visszaolvasásból
idéztem. Köszi

Válasz erre

booh
#209 booh [23]
Sziasztok!

Valaki tudna segíteni?
Elakadtam ebben a játékban az előző üzimben említett helyen.
Ha valaki tudja a megoldást köszönöm előre is.

Addig is kifele a pokolból!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Válasz erre

booh
#208 booh [23]
Szia Beny12!

Ismét elakadtam
most 2 gödröt kell átugrani a másodikban tűz ég folyamatosan,
az első gödör még ment, de a másodikat többszöri próbálkozás után
sem tudtam átugrani. Kell ott valamit trükközni vagy ugráljak
tovább hátha összejön egyszer ?

Köszönöm előre is!

Válasz erre

Előzmény: Beny12 2005.10.15. 11:25
booh
#207 booh [23]
Frankót mondtál!

Nem értem annó néhány hónapja miért nem próbáltam a lángszorót
biztos a nagy takarékoskodásom miatt.
Még 1ccer köszi.

Válasz erre

Beny12
#206 Beny12 [6388]
Nincs mit. Remélem jót mondtam.

Válasz erre

Előzmény: booh 2005.10.14. 17:12
booh
#205 booh [23]
Köszönöm a választ kipróbálom.

Válasz erre

Beny12
#204 Beny12 [6388]
Hol jársz a főellenségnél amikor középen egy sírszerü vmi van?
Jah persze, hogy ott jársz.
Nah mivel az a szellem gyertyát tart a kezében..... (ez nem tudom hogy jön ide, de le kellett írnom)
Vedd fel a lángszórót aztán HADDSZÓLJON!!!
Valahogy így kell már végigvittem az egészet.
A legjobban az első vagy második világháborús (nem tom pontosan)
pálya tetszik amikor Leningrádban vagy. Nagyon faxa.

Válasz erre

Előzmény: booh 2005.10.14. 12:42
booh
#203 booh [23]
Sziasztok!

Egy kérdésem lenne: elakadtam a játék első pályáján
ahol bemegyek egy terembe és egy lebegő apácaféleség
repül körbe körbe ha elé állok valami hőkövető tűznyalábot
ereszt, középpen valami asztal vagy sír féleség van a fegyvereim
pedig láthatóan nem sértik meg az apácát.
Köszönöm ha valaki leírja a megoldást.
Köszi

Válasz erre

Kheopsz
#202 Kheopsz [1]
Hello!Azt szeretném kérsezni hogy hogy lehet interneten játszani mer 1.5 versionom van és azzal nem lehet de a 1.64 lehet csak azt fölrakom és elszarodik a játék mér vanez? H valaki tudjasürgösen szoljon!!!!!!!!!!!!!!!44

Válasz erre

Pathfinder
#201 Pathfinder [332]
Hi!

A hardcore játékosoknak jó csak. Mert az összes kártyafeltételt csak úgy tudnád teljesíteni, ha az alapból már megvannak a kártyák. Azok nélkül szinte lehetetetlen megszerezni őket, de még majdnem így is az volt. Ami a legjobban felidegesített az volt, hogy a Colosseum pályán akárhányszor alakultam át 5*-ör démonná, nem kaptam meg azt a köcsög kártyát és így nem mehettem Trauma szintre. Ezért is uninstalláltam.

Válasz erre

@Slider@
#200 @Slider@ [3121]
Hát ez a kiegészítő nem lett valami nagysikerű, nem is csodálom, hogy nem tervezik a folytatatását...

Válasz erre

Death666
#199 Death666 [1113]
Felraktam a legfrisseb patcheket is és még mindig csinálja.Most egyébként 77.30 as videodriver van fenn amit a bf2 demohoz adtak.Lehet hogy ez lenne a gond? (bár minden más játék kifogástalanul működik)

Twelve galaxies, and all coming at me!

Válasz erre

Death666
#198 Death666 [1113]
Hi,kb most jutottam hozzá a game-hez de első pályára ahogy belépne úgy kék halál.Mi lehet a gond?
Már próbáltam hogy video settingsben kikapcsolok minden szart de akkoris ezt csinálja vidkártyám FX5700.

Twelve galaxies, and all coming at me!

Válasz erre

Dilizs
#197 Dilizs [3315]
Inkább egy lebegö szigetre hasonlít, amí romos meg ilyenek. Tüz minden felé. Talán a 10. pálya, az a baj hogy nem otthonról netezek és így nem tudom megnézni sajna. De azért kösz!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Mundzso
#196 Mundzso [239]
Hello!
Hát így se ugrik be sajnos, pedig nem volt olyan régen, namind1. Azt nézd meg mivan körülötte (égő fáklyák, oszlopok, mit tudom én mik), azokat kell szétlőni, tehát valami furcsább dolgot keress a pályán.

Válasz erre

Dilizs
#195 Dilizs [3315]
Hy!
Az a pálya, amikor csak egy sárkány van, tüzet okád meg tapos, élet löszer az van, de hiába.
Néha el kezd világítani a karja és lövöm de semmi eredmény.

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Mundzso
#194 Mundzso [239]
Hello!
Kicsit jobban ird körül a sárkányos pályát, mer így nem ugrik be.

Válasz erre

Dilizs
#193 Dilizs [3315]
Elakdtam a Shadowlands nevq pályán, ahol egy sárkánnyal kell küzdeni! Plíííz help!
THX!
Amúgy a lassítós kártya szerintem laza!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

kappadi
#192 kappadi [3564]
nem tom ki küldte a mentést,de hálásan köszönöm neki!

L. Ádám

Válasz erre

kappadi
#191 kappadi [3564]
sorry addig nem vittem el!

ha van valakinek 1 mentése a colloseumi pálya után az +köszöném!

erre az e-mail címre kéne!



előre is köszi!

L. Ádám

Válasz erre

ShockServ
#190 ShockServ [323]
valaki esetleg meg tudja mondani hogy az utolso fogecot hogy a rakba kell megnyuvasztani ? valami korokrol vatyeraltam meg hogy alljak bele es akkor feljon valami szobor ami elkezdi bantani a fogecot es akkor tom gyepalni, de ilyesmi nem tortenik akarhova allok.

valakinek valami okos hozzaszolasa ?

Válasz erre

kappadi
#189 kappadi [3564]
sajna már nincs + a mentésem,de lehet hogy újra elviszem addig és akkor elküldöm!

L. Ádám

Válasz erre

Pathfinder
#188 Pathfinder [332]
Én felajánlom, hogy ha elküldöd a SAJÁT mentésed, akkor megcsínálom neked és visszaküldöm.

Válasz erre

kappadi
#187 kappadi [3564]
már lényegtelen,mert uninstalláltam a gamet!

köcsög tűzes árok,és buzi játék szerkesztők akik ilyen huntolos gamebe ilyen ugrálos részt raknak!
tehetnek 1 szíveséget!

mind1!

jó volt szép volt csak ennyi volt!

L. Ádám

Válasz erre

kappadi
#186 kappadi [3564]
én már 1 ideje felvetelek msn partenrnak!
na elküldenéd a mentést?

előre is köszi!

L. Ádám

Válasz erre

Tyrn
#185 Tyrn [11406]
nem egy tul jo jatek ez a BooH.sajnos!
el van baszva,raadasul mar a painkiller filing sem sut belole annyira!

Válasz erre

kappadi
#184 kappadi [3564]
hali!

én felveszlek a listára ok?
de akkor elköldöd a mentést?

előre is köszi!

L. Ádám

Válasz erre

Mundzso
#183 Mundzso [239]
Nagyon vicces!
De kösz.

Válasz erre

danikaa11
#182 danikaa11 [59]
Na mundzsi el tudnám neked küldeni, csak nem veszel fel a listára!
Az én hotmail címem

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.

Válasz erre

Mundzso
#181 Mundzso [239]
Hellosztok!
Na figyelj Danika ::.
Elküldenéd akkor a mentést? Lécci!

Válasz erre

danikaa11
#180 danikaa11 [59]
Na figyi gabbes!
Ahol égnek azok a máglyák azokat szét lehet lőni....
Ha ezeket szétlőtted, csak akkor fogj hozzá a főgeci megöléséhez...ennyi...

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.

Válasz erre

kappadi
#179 kappadi [3564]
valaki tudna küldeni 1 mentést a colosseumi pálya túzes árok utáni részéről?

nagyon + tudnám köszöni!

L. Ádám

Válasz erre

Pathfinder
#178 Pathfinder [332]
Hi!

Lődd szét a faoszlopokat, utána menni a főellenséget is le tudod győzni.

Válasz erre

gabesss
#177 gabesss [30]
Sziasztok!

A Battle Out Of Hell! - be akadtam el az első főellenségnél! Ez az 1 rész hatodik pályánál van asszem! Van sok kereszt a COLOSSEUM közepén amik égnek és nem akar meghalni a nagy állat akár hogy lövöm!!!!!
Mit csináljak?

Válasz erre

kappadi
#176 kappadi [3564]
ki kell szedni a tankot rakétával!
majd a német katonákkal is +gyülik a bajod!

L. Ádám

Válasz erre

Tökösrétes
#175 Tökösrétes [6]
Üdv mindenkinek!

Elakadtam a leningrádi pálya elején, már a vöröskatonák is eleget b@sztatnak, de felbukkan egy T34-es és nekem annyi.

Mit kell csinálni?

Előre is köszi a segítséget!

Válasz erre

Mundzso
#174 Mundzso [239]
Hellosztok!
Na még egyszer megpróbálom. Lécci valaki küldjön ha tud egy elmentést a tüzes árok után (aki a legkönnyebb fokozaton jáccik).
nmundzsi&freemail.hu
vagy vegyen fel partnernek .

Válasz erre

kappadi
#173 kappadi [3564]
ok felveszlek majd partnernek!
csak ne töltene enyit a game!
mostanában nem igazán probálgatom,mert most mással is nyomom a gamet!

L. Ádám

Válasz erre

danikaa11
#172 danikaa11 [59]
ne Unistalld!!
Amúgy nem muszáj az árok előtt már elkezdeni ugrálni, épp elég a perem elején egyszer ugrani a perem végén meg másodszorra.
A többit meg ha lehet MSN-en!!
()

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.

Válasz erre

kappadi
#171 kappadi [3564]
kösz,de én pont a tűzes árok elött mentettem!
rádaásul ha +halok akkor 1 csomó várakozás ami igen felbasza az agyamat!

lehet,hogy uninstall lesz a vége!

L. Ádám

Válasz erre

danikaa11
#170 danikaa11 [59]
Ja és ha tudok, minél előbb képeket, sőt videókat fogok nektek küldeni, hogy át tudjatok jutni ezen a részen.

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.

Válasz erre

danikaa11
#169 danikaa11 [59]
Na figyi mindenki aki elakadt az árkos résznél.
Először is ott van egy olyan sima lapitott valami ami eláll egy kicsit a peremtől.
Ne onnan próbáljunk elugrani, hanem úgy hogy kétszer kell hozzá ugrani.
Magyarul:amikor már a tüzes árok előtti részen vagyunk, már az is kell hozzá, mert ez a lendület addgya meg az átugrási lehetőséget.Vagyis,amikor átugrottál a tüzes árkos rész előtti részre azon a kiálló peremen ugorjatok másodjára!

Ennyi lenne.Ha valaki nem értette volna meg az nem azért van mert "béna" hanem azért, mert az én béna fogalmazásomat, és írásomat szinte lehetetlen elolvasni.

az élet egy szar játék,de legalább jo a grafikája.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat