28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Predators

chryssvegh
#94 chryssvegh [10]
Alien vs. Predator dvd gyüjtemény egyben eladó áron alul 5000 Ft+ postaköltség, nagyon jó minüségü karcmentes alig használt (van olyan film amit nem is néztem, tehát gyakorlatilag gyári minőségü érintetlen). Érdeklödni 06705699398 -as számon . Ha kell postázom de csak utánvéttel + postaköltség.

Válasz erre

Gobiakos
#93 Gobiakos [13330]
Áhhhháááááááá, így már értem...

Amúgy amit Dealer a szinkron hibájaként hozott fel, én azt is ennek tudtam be, mármint, hogy LF nem 100%-os agyilag...

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.08.24. 14:47
Creativ3Form
#92 Creativ3Form [33872]
SPOILER
Senkihez. Megbolondult kicsit ezen a bolgyón, és odaképzelt valakit. Mint amikor Tom Hanks beszélgetett egy röplabdához a Számkívetettben.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.08.24. 14:39
Germinator
#91 Germinator [29908]
Nem sikerült ez a spoiler

SPOILER
Egyébként senkihez sem beszélt, pont az volt a lényeg, hogy megőrült.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.08.24. 14:39
Gobiakos
#90 Gobiakos [13330]
Kérdés azokhoz, akik már látták a filmet:

Ugye, mint azt már írtam a filmes topikban lévő hsz-emben, a Fishburne-ös részbe erősen beleszundítottam...

A kérdés: SPOILER
Kihez beszélt LF miközben a tűz füstjét terelte befelé a kis odújában lévő szereplők felé?

Válasz erre

Barthezz
#89 Barthezz [54710]
Predators

Ma én is elmentem rá moziba, nagyon kíváncsi voltam már erre a filmre!

Nos, sztem annyira messze nem rossz, hogy 2/5 vagy 4/10 lenne. Egy átlagos akciófilm, jópár sablonnal ugyan (pl. az alapsztorit sok helyen elpuffogtatták már) és egy elkúrt befejezéssel SPOILER
a doki hirtelen gonosszá válása abszolút életszerűtlen volt és nem is illett oda; másrészt meg kb. a film elején le mertem volna fogadni, hogy az lesz a vége, hogy ledobják az újabb adag embert...
.
Tetszett viszont a Predator 1-re való visszautalás, a film első feléből áradó dzsungel-hangulat. Nem tetszett ugyanakkor Laurence Fishburne játéka, a nagy Morpheushoz képest igencsak elhízott és kényelmessé vált.

Összességében viszont egyszer tökéletesen nézhető, nem is vártam tőle többet, amit kaptam. Nyilvánvaló volt, hogy a Predator 1-et nem veri meg és az is, hogy az ilyen típusú filmek varázsa megkopott kissé mára, s emiatt nem fog az újdonság varázsával hatni.

Tavaly a Terminator 4 elől csalódottan álltam fel a moziban, most nem éreztem ezt.

Lehet, hogy benne van véleményemben az Antal Nimrósd miatti elfogultság is, de egy 7/10-et kiérdemelt nálam.


szerk.: A Milyen filmet... topicba akartam, de sikeresen elnéztem. Itt sincs persze rossz helye.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Creativ3Form
#88 Creativ3Form [33872]
A Milyen filmeket néztél meg a héten topicba leírtam a véleményem.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.08.20. 21:22
Dirttwo
#87 Dirttwo [1022]
Crea, látom fenn vagy.Nos?

juventushungary.hu

Válasz erre

Dirttwo
#86 Dirttwo [1022]
Vmi a filmről?Vki?Nem számítok sok jóra, csak érdeklődöm.Nagy a csend.Vagy ennyire pocsék lett, vagy...

juventushungary.hu

Válasz erre

Creativ3Form
#85 Creativ3Form [33872]
Na, indulok a moziba. Bár Dealer 2/5-e kicsit elszomorított, de a kritikát azért nem olvastam el.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Dealer
#84 Dealer [7500]
Predators - 2/5

Válasz erre

Creativ3Form
#83 Creativ3Form [33872]
Ajaj...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.08.19. 17:59
Dealer
#82 Dealer [7500]
Szívrohamot nem, de...

Mindegy, egyelőre legyen elég annyi, hogy ezzel sem leszek valami népszerű. Úgy egy-másfél óra múlva kritika.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.08.19. 14:41
Creativ3Form
#81 Creativ3Form [33872]
Remélem Dealer nem kapott szívrohamot a moziban, és hamarosan jön a kritika.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Creativ3Form
#80 Creativ3Form [33872]
Faxa, most hívtak haverok, hogy rakjam át a jegyeket a 21:45-ös előadásra, mert csak akkorra érnek oda. Szívem szerint elküldtem volna őket a faszba, és megnézem egyedül, de inkább nem tettem

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Lennox
#79 Lennox [499]
Amúgy itt van még 1 interjú:
Katt!

Válasz erre

Creativ3Form
#78 Creativ3Form [33872]
Jaja, de Nimród higgadtan reagálta le. Undorító ezaz Index.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Lennox 2010.08.18. 11:57
Lennox
#77 Lennox [499]
"Abban igazuk is volt, nagyon bénák lettek." azért ez a mondat...kicsit sem bunkó.

Válasz erre

Creativ3Form
#76 Creativ3Form [33872]
Bazz, pont az index? Mondjuk Nimród ettől még okés.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.08.18. 11:40
Dealer
#75 Dealer [7500]
Interjú Antal Nimróddal

Jó kis interjú, a fickó is nagyon szimpatikus, egyedül az Index aktuális képviselője miatt kellene lesütni a szemünket, de az ilyenek miatt szégyenkezzen az oldal.

Válasz erre

Dealer
#74 Dealer [7500]
Ne is mondd, én 5 éven át oda jártam moziba, és olyan filmeket nem vetítettek, mint a Star Trek vagy a The Curious Case of Benjamin Button. Csak úgy, mert ők úgy gondolták. De nem játszották az Australia és, ha jól emlékszem, az Inglourious Basterds című jelentéktelen kis alkotásokat sem...

Érdemes lenne tőlük megkérdezni, hogy ezeket a dolgokat mégis hogy képzelik.

Válasz erre

Előzmény: Bengal 2010.08.18. 09:53
Bengal
#73 Bengal [195]
Lehidalok a cinemacity-től. Képesek voltak megcsinálni a Zöld Zóna (amit végül nem bántam meg, hogy nem moziban néztem meg) és a Szupercsapat után, hogy a Ragadozók-at sem játsszák Veszprémben Csak tudnám mire vélni ezt a dagadó diszkriminációt Veszprémmel kapcsolatban. Szívás

Válasz erre

Creativ3Form
#72 Creativ3Form [33872]
Olvasom.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.08.17. 23:23
Dirttwo
#71 Dirttwo [1022]
Igazad van, de ment pü

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.08.17. 23:21
Creativ3Form
#70 Creativ3Form [33872]
Hát de azért elolvasni egy srt filet, mégha nem is az egésszet nem ugyan az, mintha vásznon is megnézni az adott jelenetet. Lehet, hogy van egy-két mondat, dehogy emiatt azt mond, hogy ne éljük bele magunkat...még mindig überlol.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.08.17. 23:20
Dirttwo
#69 Dirttwo [1022]
Nem osztogatok én semmit, csak az alapján ami alapján tájékozódtam épp a filmmel kapcsolatban.....Na mind1.és nem olvastam el az srt-t term mert borzasztó hosszú, csak néhány érdekes résszel találkoztam benne.Ennyi

Másfelől az AVP filmeket nem nehéz überelni

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.08.17. 23:16
Creativ3Form
#68 Creativ3Form [33872]
Érdekes forrásokból táplálkozhatsz, mert "rakás szar" kritikával még nem találkoztam. Van olyan, akinek kevésbé tetszik, de többnyire átlagosnak mondják, de rakat szarnak sehol. Plusz a két AVP filmnél mindenki jobbnak találja, és nekem ez már elég. Az meg, hogy elolvastad az srt-t, téged jellemez, és nem pozitív irányba. Főleg úgy, hogy ezalapján akarsz tanácsokat osztogatni azoknak, akik majd megnézik moziban. Überlol.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Dirttwo 2010.08.17. 23:12
Dirttwo
#67 Dirttwo [1022]
Én már letöltöttem egy srt(felirat)file-t Had ne spoilerezzek, de ne éljétek bele magatokat

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.08.17. 23:12
Dirttwo
#66 Dirttwo [1022]
Kíváncsi leszek erre a filmre... Ígéretesnek tűnik de érzem megint irreális vége lesz (életben marad legalább 1 ember és talán megpattan egy űrhajóval vagy felrobbantja a planétát). Ne mondja nekem azt senki, hogy 10 predatorral szemben egy fikarcnyi esélye is van egy 5-6fős emberi csapatnak..XDDD pfff

Amúgy állítólag egy rakás sz*r a film.Ami eddig megjelent Alien, AVP, Predators, mind könyvben eszméletlen jó! De a filmeket sorra elszúrják Mintha Kiszel Tünde rendezte volna a filmeket XD

Ígéretesnek tűnik még egyszer mondom, de nem fűzök hozzá sok reményt

juventushungary.hu

Válasz erre

Peace
#65 Peace [28896]
Bízzunk benne, hogy 10 mondatnál több nem fog elhangzani a film alatt.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.08.17. 22:53
Creativ3Form
#64 Creativ3Form [33872]
Nekem is a haverok mondták, hogy csakiseste! Igaz, a MoM-ban csak kora délután van az első vetítés, így max mi is ilyen 2-3 óra körül tudtuk volna előbb megtekinteni. Majd azért számoljatok be a szinkronnról, de én inkább nem kockáztattam meg.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.08.17. 22:48
Peace
#63 Peace [28896]
Nem oszt, nem szoroz. Én mondjuk már 10-re mentem volna, de alkalmazkodnom kell az ismerősökhöz. Fene esne beléjük, hogy hivatali időben dolgoznak.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.08.17. 21:06
Creativ3Form
#62 Creativ3Form [33872]
FUCK mindkettőtöknek, hogy pár órával előbb látjátok, mint én

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Dealer
#61 Dealer [7500]
Csütörtök 13:15.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.08.17. 21:02
Peace
#60 Peace [28896]
Csütörtök 17:30 !!! Nagy az izgalom!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.08.12. 21:44
Peace
#59 Peace [28896]
Egyre jobban várom! Már csak 1 hét, és beülhetek végre a vászon elé.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2010.08.12. 15:36
Gobiakos
#58 Gobiakos [13330]
Geekz - 4/5

Válasz erre

Peace
#57 Peace [28896]
Meglepetét végképp nem, de meglepetést sem. Mivel a siralmas Armored után én azt feltételezem, hogy a Predators érdemei nagy mértékben Rodrigueznek köszönhetőek. Bár lehet tévedek.

Válasz erre

Előzmény: LiT 2010.07.17. 18:39
LiT
#56 LiT [20136]
Imdb-n is 7.2-n áll, ami elég jó Meglepetét okozott Nimród?

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Válasz erre

McCl@ne
#55 McCl@ne [13409]
AeonFlux tollából, miután 8/10-re értékelte a filmet:

"Tudom, hogy szar dolog a várakozás, de nagyon szépen kérek mindenkit, hogy várja meg a mozipremiert, vagy ugorjon át Bécsbe, mint én .

Ez a film elképesztően jól néz ki a vásznon. Egy kamerás szar totálisan megölné a lényegét - ahogy azt néhány nethuszár fitymáló írása vissza is tükrözi. "

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Peace
#54 Peace [28896]
Jól hangzik, csak nagyon messze még a premier.

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.07.16. 12:50
Dealer
#53 Dealer [7500]
Aeon Flux kritika - Spoilermentes - 8/10

Akciófilmek ritkán kapnak ott ennyi pontot, úgyhogy ha másért nem hát ezért fussátok át a sorokat. NAGYON megéri!

Válasz erre

Razor03
#52 Razor03 [14703]
IMDB-n 7/10-es... tudom kevés szavazat alapján... és ne vegyük figyelembe, de csak jelent vmit. Még akkor is, ha a szavazók fele a szar verziót leszedte, és az alapján pontozott.

Különben meg mi nézők már akkor is jól járunk, ha Terminator Salvation szintű fan made filmet kapunk.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.07.14. 13:51
Kanduhrka
#51 Kanduhrka [9380]
Nézd, a borzalmas minőség ellenére nem egy fos filmről van szó, mert valószínüleg moziban, vagy DVD-én egy ténylegesen vállalható, nézhető produkció. Én is megfogom még egyszer nézni, bár most már tuti biztos, hogy nem moziban.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.07.14. 14:50
Dealer
#50 Dealer [7500]
Azért az AVP2, mint a világ egyik legszarabb filmje, más tészta.

De nyugi, nem támadás volt, amit írtam, csak jeleztem, hogy szerintem sem szabad ilyen filmeket így megnézni. Én sem örülök, hogy még több, mint egy hónapot kell rá várni, és szívből remélem, hogy lesz belőle addig R5 verzió, mert akkor inkább letöltöm, és nem fizetek érte, ha már annyira nem képesek, hogy időben szállítsák a filmeket. (Ugye ilyenkor felmerül a kérdés, hogy ki van kiért...)

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.07.14. 14:45
Kanduhrka
#49 Kanduhrka [9380]
Ugyanez a vita ment le az AVP 2 topicban, amikor elsőként megnéztem kamerás verzióban. És 3 éve igazam lett.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.07.14. 13:51
Dealer
#48 Dealer [7500]
Egyetértek.

És - bár nyilván az én számból hiteltelen, de - McCl@ne teljesen igazat mond, egy filmnél, legyen az bármilyen film, rengeteget számít a minőség az első megtekintéskor. Nem csak akkor, ha látványfilm, és csak a mozi/HD hozza ki az igazi ízét, hanem egy közönséges filmnél is, amiben egy trükk sincsen mondjuk. Éppen ezért én sem adok ezekre a véleményekre. Ha legalább egy R5 verzióról lenne szó, mint A szupercsapat esetében (ami egyébként szép nagy darab szar lett), azt mondom, oké, ott már nincs akkora különbség, de a sample képek alapján a jelenleg elérhető Predators verziók nem alkalmasak emberi fogyasztásra.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2010.07.14. 13:43
Gobiakos
#47 Gobiakos [13330]
+1 (Ha más nem Antal Nimród miatt...)

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2010.07.14. 13:43
Razor03
#46 Razor03 [14703]
Áhhh ezt a filmet csak moziban szabad megnézni!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Peace
#45 Peace [28896]
Mert sajnos annyi eszük nincsen, hogy regényt filmesítsenek meg. Bármelyik Ragadozó könyv különb lett volna forgatókönyvnek, és ugyanez a helyzet az AvP filmekkel is.

McClane stílusával meg nem tudsz mit kezdeni, de abban teljesen igaza van, hogy a minőség bőven mehet a filmélmény rovására. Én lefosoztam anno a Quantum csendjét a mozis verzió megtekintése után. Rá egy évre nekiugrottam a HD-nak, és úgy már hihetetlenül tetszett az egész! Szóval van benne igazság.

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.07.14. 08:29

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat