28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Legacy of Kain Defiance (kérdések,válaszok,megoldások)

Genál
#142 Genál [14]
Sikerült kijátszanom.Kár hogy ez volt a befejező rész.De jó volt.A vége meghatóra sikeredett.De egy két szál még mindig nem tiszta.Például ki volt az aki egyfojtában megszált mindenkit Turelt,Mortanius-t,Janos Audront?És amikor Kain miután Raziel kitépte a szivét felébred,azok akikkel akkor kell harcolni azok a Hydlenek?

Válasz erre

Admiral Lewis
#141 Admiral Lewis [394]
Ez még Turelnél is egyszerűbb lesz. Amikor idegen befolyás alatt áll akkor nem lehet sebezni. Ugrálj el a támadásai elől és amikor "fejfájása" van vagyis fogja a fejét akkot ugorj oda hozzá és üsd amíg tudod, majd amint újra ugyanez van ismételd meg. Az új reaver másodlagos támadása (a pusztító lökéshullám) elég jól megszedi (a negyed életét) ha sebezni tudod.

Válasz erre

Előzmény: Genál 2007.01.15. 20:08
Genál
#140 Genál [14]
Nos újabb kérdés milyen módszerrel kell legyőzni Janos Audron-t?Az elején sikerült beleütnöm néhányat de aztán megvédi magát a szárnyával.

Válasz erre

Genál
#139 Genál [14]
Kösz már legyőztem

Válasz erre

Admiral Lewis
#138 Admiral Lewis [394]
Nos, igen egyszerű de annál nehezebb. A sima lövései elöl csak szimplán ugrálj el. Amikor viszont körbevesznek a hullámok amik egyre szűkölnek akkor TK-zd (telekinesis) meg azt a gongot ami éppen vibrál, (nem egyszerű, gyorsnak kell lenned). Ez kiüti Turelt egy kis időre és csak ekkor lehet megsebezni. Ha végeztél vele a megerősödött TK-d segítségével szedd szét az oszlopot amit mutat és mássz fel.

Válasz erre

Előzmény: Genál 2007.01.14. 16:00
Genál
#137 Genál [14]
Hogy kell Turelt legyőzni?

Válasz erre

Admiral Lewis
#136 Admiral Lewis [394]
Mivel már tudod, hogy lehet a feltöltött reavert hasnálni ezért könnyű lesz. Töltsd fel a fire reavert állj a tartók által kiadott kör közepére és használd a fire reavert, hogy egyszerre gyújtsd meg mind.

Válasz erre

Előzmény: Genál 2007.01.13. 18:28
Genál
#135 Genál [14]
Csá.Lenne mégegy kérdésem.Vorador kastélyában amikor a harmadik dárda kör alakiú termében vagyok Raziellel.Mit csináljak?van egy kő amivel fel lehet tölteni a kardod és tartók amiket meg kell gyujtani,de kialszanak.Középen a szobor,mellette meg két égő szobor.Lécci mondjátok meg mit kell csinálni???

Válasz erre

Admiral Lewis
#134 Admiral Lewis [394]
Ha teljesen fel van töltve akkor valamelyik támadás gomvot kell hosszan megnyomni, asszem ugyanez a gomb a use object gomb is.

Válasz erre

Előzmény: Genál 2007.01.13. 13:46
Genál
#133 Genál [14]
Hy.Megtudja mondani valaki hogy melyik gombal is kell eltünni a dark reaverrel??elfelejtettem

Válasz erre

Admiral Lewis
#132 Admiral Lewis [394]
Nos, most nem mennék bele Kain és Raziel teljes történetének elmeséléséhez de legyen elég annyi, hogy jócskán van kavarás a térben és időben. A képek helytállóak csak egy másik részben voltak benne.

Válasz erre

Előzmény: gercsyx1 2007.01.07. 11:46
gercsyx1
#131 gercsyx1 [5]
helo
bár már végigvittem a játékot de sok olyan képet láttam amit én nem tapasztaltam pl a Vorador dimension pályán ahol RAZIEL-lel voltam ott láttam olyan képeket hogy KAIN öli Mobious csatlósait
kérdem én járt ott valaki KAIN-nel?

gercsy

Válasz erre

Előzmény: Admiral Lewis 2007.01.02. 09:54
Admiral Lewis
#130 Admiral Lewis [394]
Ha jól emlékszem akkor ez a Vorador's Mansion pálya, akkor az a fura zöld lény csak Vorador lehetett. Ha ott vagy ahol gondolom akkor vissza kell menned a könyvtárba (ott ahol az egyik fegyvert összeszedted) és kimenni a másik ajtón ahol eddig nem tudtál.

Válasz erre

Előzmény: ttibi 2007.01.02. 01:24
ttibi
#129 ttibi [2812]
elakadtam én is!
ott tartok hogy megvan a 3 fegyver amit belevágtam a sziklában, kinyilt és áttmentem az alaguton...ott megcsináltam mindent visszajőttem...lementem beszéltem azal a fura zőld lénylel! és most merre kell menni?

Válasz erre

jetimókus
#128 jetimókus [2]
Admiral!
köszi a segitséget megsináltam....a poén az hogy próbáltam én ott leugrani nem 1szer meg nem 2szer de eddig nem akart oda leugrani...
erre megyrod hogy pedig ott kell leugrani,odamentem és 1.-re leugrott...érdekes dolog... de mind1
mégegyszer kösz

Válasz erre

Admiral Lewis
#127 Admiral Lewis [394]
OFF:
Khmmmm, remélem elolvastad a fórumszabályzat idevonatkozó részét.
OFF vége

Válasz erre

Előzmény: gercsyx1 2007.01.01. 15:40
gercsyx1
#126 gercsyx1 [5]
helo
azok közül akiknek megvan a korábbi részek küzöl bármelyik és vállalkozna rá hogy lemásolja és postázza nekem (nagyon megköszönném) ha akad ilyen emberke írjon már nekem egy e-mailt a ra köszönöm

gercsy

Válasz erre

Előzmény: Admiral Lewis 2007.01.01. 09:47
Admiral Lewis
#125 Admiral Lewis [394]
Nos igen. Annál a résznél én is mondtam néhány csúnya szót és emlegettem a pályatervező családtagjait de végül meglett. Azon a folyosón aminek a végén embléma kell az ajtóhoz ott a folyosó bal oldalán van egy félkör alakú lyuk csak nem lehet látni. Onnan lehet észrevenni, hogy ott nem sík a fal hanem egy kiugrás van belőle amit szintén körberácsoztak. Ott leugrasz és... onnan már egyértelmű.

Válasz erre

Előzmény: jetimókus 2007.01.01. 02:31
jetimókus
#124 jetimókus [2]
hali
lenne egy kérdésem segitsetek légyszi
defiance: Kain(9.fejezet)
a föld templomában vagyok és van egy nem működő portál meg egy nem nyitható ajtó a folyosó végen...kell az ajtóhoz is embléma meg egy gömb ami energiát ad a kapuhoz...
ezeket hol találom?
légyszi segítsetek köszi
kül ha valakinek eddig kell help az irjon segitek

Válasz erre

Izmirider
#123 Izmirider [3]
Thx megvan,most kicsit odébb akadtam el Razielnél h megvan az a sötét kard de lenntröl nembirok feljutni

Válasz erre

Admiral Lewis
#122 Admiral Lewis [394]
A Use Object gombbal. Harc közben ez a kaszaboló támadás gombja.

Válasz erre

Előzmény: Izmirider 2006.12.31. 15:47
Izmirider
#121 Izmirider [3]
Én egy icipicit elakadtam...ottvok h meginz kainal vok,szereztem egy kavicsot ami a Falcon Isnigna vagy mi...és azt rja a game egy ajtónál h használjam ezt a kavicsot,de hogyan?

Válasz erre

gercsyx1
#120 gercsyx1 [5]
köszz
de már kiakasztottam/végigvittem vagy ahogy tetszik
azok közül akiknek megvan a korábbi részek küzöl bármelyik és vállalkozna rá hogy lemásolja és postázza nekem (nagyon megköszönném) ha akad ilyen emberke írjon már nekem egy e-mailt a ra köszönöm

gercsy

Válasz erre

Előzmény: singi 2006.12.30. 23:50
singi
#119 singi [61]
Szia.Pontosan nem tudom, de innen még nagyon hosszú, és lesznek még nehéz részek, bár ez volt az egyik legnehezebb.Kb. tizen valahány..

Válasz erre

gercsyx1
#118 gercsyx1 [5]
szia
igen!
köszi szépen!
egyébként hány pályás?

gercsy

Válasz erre

Előzmény: singi 2006.12.27. 02:00
singi
#117 singi [61]
Szia. Arra a boszorkányt, vagy mit ábrázoló ajtóra gondolsz, ami a vizes teremben van? Amikor bemész abba a terembe a kis alagúton,/szökőkutas kert erkélyén,aer reaveres ajtón/ rögtön Raznak balra, neked szembe van egy kitörhető fal rész.Átjutsz rajta a másik vizes terembe, tovább mész a végében levő ajtón ki, és tovább.Eljutsz abba a szobába, ahol egy lépcső lesz,/de nem mész fel/ itt lesz egy szintén áttörhető fal. Innen bemész egy újabb terembe, ahol egy feladatot kell megoldanod, itt szerzed meg a talizmánt, amit viszel a boszihoz.E mögött lesz a 3. lándzsa.Erre gondoltál?

Válasz erre

gercsyx1
#116 gercsyx1 [5]
hello a nyolcadik résznél tartok a három ősi fegyver küzül kettő megvan a KÖZÉPSŐ viszont hiányzik azt merre találhatom ja és szükségem lenne még arra a talizmánra ami az ajtót nyitja az a kétrészes na anna a középső része merre van????????????????????????

ui: egyébként szívesen segítek eddig a pontig

gercsy

Válasz erre

Előzmény: singi 2006.12.18. 00:10
singi
#115 singi [61]
Sziasztok.Miután átmentek árnyékként a madarak alatt, nem kell szellembe változni, ha az árnyék üzemmód elmúlik, 1xűen csak a billentyűzeten levő gombbal lehet kardokat váltani. Nálam ez a jobb 6-os gomb. A szellemkardért sem kell a szellemvilágba menni, arra is lehet váltani, viszont ha visszajössz a szellemvilágból az lesz nálad, akkor váltani kell arra a kardra, amire éppen szükséged van. A beállításokban meg kell nézni melyik az a gomb.

Válasz erre

ttibi
#114 ttibi [2812]
nem úgy van hogy ha áttmész a madár fejeken jóval mögöte van az ajtó, és ott ha visszaváltozól nem vesznek már észre és ott kell a num4 gombal átt rakni "kék kardra" és kinyitni az ajtót!

az a baj hogy nekem pont ez ment simán és nem nagyon emlékszem rá, de máshol viszont simán el tudtam akadni akadtam el!

Válasz erre

Előzmény: Auner 2006.12.16. 23:23
Auner
#113 Auner [4]
Ott tartok hogy Raziellel kell menni a 4. fejezetben.Átmegyek a 2. portálon,és bejutok egy nagy terembe.Ha fel megyek a lépcsőn ott két madárfej nem enged be.Azt írja váljak láthatatlanná hogy bemenjek.Jó láthatatlanná válok bemegyek,de az előttem lévő ajtónál csak élő módban (amikor kék a kardja)lehet kinyitni,de az átváltoztató koponya lent van én meg fent.Ha lemegyek és visszaváltozom a madarak ismét nem engednek tovább.Ha valaki tudja a választ kérem küldje el a -ra,nagyon hálás lennék neki

Válasz erre

Genál
#112 Genál [14]
Helló.Én is most kaptam meg a Dark Reaver-t visszajöttem azon a dimenziókapun és azok a madárfejek nem engednek tovább.Amikor meg visszamegyek a szellemvilágba akkor a következő ajtónál a Dark Reavert kell használni.Nemtom h kell eltünni,vagy hogy mehetek tovább.Lécci SEGÍTSETEK!!!!!

Válasz erre

Előzmény: Auner 2006.12.16. 16:31
Auner
#111 Auner [4]
Tudna valaki egy végigjátszást magyarul?Kérlek segítsetek küldjétek a linkjét a ra

Válasz erre

ttibi
#110 ttibi [2812]
én a "num4" bill-el váltom!

Válasz erre

Előzmény: Gaba05 2006.12.15. 19:17
Gaba05
#109 Gaba05 [1]
Hello!

azt szeretném megkérdezni,hogy amikor Raziellel kell menni már az után hogy átváltozásban megszereztük a Dark reavert akkor azután visszamentem a kapuhozz és átmentem rajta és akkor megjelent a két madárfej az ajtonál ,mejek nem engednek ki csak ha eltünök. megtörtént és ezután az ajto csak material reaverrel enged ki visszaváltoztam ,kimentem de utánna a vadászoknál az ajton csak dark reaverrel lehet bemenni . ez a chapter 4 ben van. a kérdésem az lenne hogy hol lehet visszaváltozni dark ba mert nem jöttem rá és nagyon le vagyok törve . kérlek segitsetek elöre is köszönöm . ha tudna segiteni valaki akkor a választ vagy itt vagy a cimre küldjétek . sürgöss és fontos lenne.

Válasz erre

Dark Archon
#108 Dark Archon [11835]
Google... kulcsszó: legacy of kain defiance walkthrough
És hihetetlen! A kismillió találat közül az egyik.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: kain junior 2006.11.05. 21:00
singi
#107 singi [61]
Hali. hát én már kerestem pár helyen de sehol sem találtam, csak magyarítást,ennek ellenére már sokadx játszom, szinte kívülről tudom. És még párx végig is fogom vinni valószínüleg.Imádom őket!/ az SR1-hez van végigjátszás/

Válasz erre

kain junior
#106 kain junior [1]
CSáá azt akarom megkérdezni hogy tudja e valaki hiogy a játékhoz hol lehet megtalálni a végigjátszást mert már végigvittem egyszerkétszer de szerintem valamit kihagytam és szeretnél tökéletesíteni a teljesítményt ezzel nagyon megköszinném annak aki megmondja hogy hol van vagy elküldi a -ra!!!!!!!

Válasz erre

singi
#105 singi [61]
Szia. Lehet,hogy már megcsináltad, de ha nem...egy helyen nincs ablak,ott be tudsz ugrani,csak elöbb változz át árnyékba, mert felemelkedik a gömb.Úgy emléxem 6 gömb van.1 az üvegfallal szemben fent, 2. alatta a kandallóban,/szintén árnyék/ 3. az üvegfalos oldalon fent, 4. azt hiszem szemben a bejárattal, a terem végén, 5. a bejárat fölött fent a fenében,amihez a csillárt kell használni, 6. amelyiket kérdezted.Remélem ez a 6 kellett, nem a másik.Ha igen, szóljál, utánanézek. Csak a Soul Reaverhez volt végigjátszásom, a Defiance-hoz nincs, nekem anélkül jobb volt játszani.Ha van hozzá magyarításod, akkor szerintem nem is kell.

Válasz erre

tom in the box
#104 tom in the box [5]
jah és nem tud valaki egy végijátszást?

Válasz erre

tom in the box
#103 tom in the box [5]
Hi,még 1 dolog,amikor a 2. lándzsát kell megszerezni és bejutok abba a szobába ott baloldalt van 1 gömb ami a falon kívül van azt hogy kell magváltoztatni?És asszem nem is mindet találtam meg,hol lehetnek?

Válasz erre

tom in the box
#102 tom in the box [5]
HI,köszi a segítséget mind2töknek.Én is imádom a játékot.Én is harmadszor futok neki.Erre az oszlopokon átugrálós dologra is gondoltam de feladtam mert elég lehetetlennek tűnt,de most már tom h ez a jó megoldás.Köszi.

Válasz erre

singi
#101 singi [61]
Szia.Szóval, miután megcsináltad az első lándzsát, valahogy feljutsz az udvar fölé az erkélyre, ahol az elején bejöttél.Onnan át kell jutnod a másik oldalira, ez nehéz lesz.Átugrasz a közelebbi oszlopra, és itt átmész szellembe, mert a másik így jön közelebb csak./ középre állj, mert leeshetsz közben/Még 1 oszlop, és szembe erkély végén be, ez elvezet 1 szobába, ott fogod +szerezni a másodikat ha jól emléxem.Ha +van beszúrod a másodikat is, onnan a tüzes kardos ajtón mész be a 3-ért.Kijutsz 1 stonehenge szerü kövekhez, a tetejéről kilövöd az ablakot, és be.Bent leállítod a kandallót, és szellemben mész át rajta.Remélem ez kellett.Ha elakadsz, szivesen segítek,imádom ezt a játékot.

Válasz erre

TBone142
#100 TBone142 [416]
Könnyebbet is kérdeezhettél volna Imádom ezt a játékot, háromszor vittem végig, de ennél a résznél én is mindig elakadtam és fogalmam sincs, mit kell csinálni (már régen játszottam vele). Valami olyasmi rémlik, hogy mászkáltam össze-vissza a Mansion-ben, és volt egy szoba, amibe nem mentem be soha, mert azt hittem, már voltam ott (a kameraállások miatt). Szóval nézz körül jól, ezt tudom mondani. Ma kezdtem el az alap Blood Omen-t, és tök jó, ahhoz képest, hogy '97-es.

Válasz erre

tom in the box
#99 tom in the box [5]
Hi.Van itt aki segítene nekem?Amikor Raziellel kell összeszedni 3 ősi fegyvert és azokat szobrokba szúrni ott nem tudom hol van a második,csak az elsőt találtam meg és 1 kőgyűrűt,de a belső felét azt sem.Hol lehetnek?Előre is köszi.

Válasz erre

Genál
#98 Genál [14]
Csáá.Tudna valaki mondani valamit a játék storryjáról?????????

Válasz erre

Raziel13
#97 Raziel13 [1]
helló! Kainnel a fáklyás résznél a következőt kell csinálni: ugyebár felvetted a láng emblémát (flame) és ott van 4 parázsló tálka. Na tehát , a kijárati ajtó felőli kettőt kell meggyujtani TK-val.

Válasz erre

Előzmény: CorLec 2005.10.28. 19:08
Artemius
#96 Artemius [199]
CorLec: A másolgatós sírja/szentélye mellett a falon van egy nyílás. Ott át lehet jutni a másik szellem termébe.

Emberek: Második végigvitel közben találtam egy plusz relytéjt, vagy ahogy a GTA készítői szokták hívi az ilyesmit, húsvéti tojást. Akit érdekel az küldjön egy e-mail-t az -ra és elküldöm a feladvány screenshot-ját. Már majdnem sikerült megfejteni. Hátha ti tudtok segíteni. Várom az érdeklődő maileket. (CorLec: Ha bármi gondod lenne a játékban, akkor nyugodtan küldj mail-t a fentebb említett címre)

"Édes a vér íze, de a hatalomé még édesebb" Nód könyve

Válasz erre

CorLec
#95 CorLec [2]
HI!

Túljutottam a fáklyás részen.
De van egy másik probléma.
Amikor a levegő kardját kell megszerezni a "lélekszívó gyerekkel" és az első főszellemet kinyirtam (ami tükörképeket csinál magáról).
Utána nem találom a másikat.
PLS, HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előre is THX.

Nyugalom a hosszú élet ritka

Válasz erre

CorLec
#94 CorLec [2]
HI!

Arra a helyre jutottam Kainnel, ahol megtaunultam a tüzes TK-t.
Begyujtottam a 4 fáklyát és nem tok kijutni!
PLS HELP ME!!!

Nyugalom a hosszú élet ritka

Válasz erre

Evin
#93 Evin [47]
Talán csinálj 1képet, mert sok helyen van rom.
Úgy könnyeb lesz segíteni, mert így nem tudni hol is vagy.

Válasz erre

Előzmény: Artemius 2005.10.16. 13:28

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat