28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters

fax
#231 fax [1525]
ok megvan most találkoztam 1 nagy csávóval lekéne gyakni valami tipp varázsló vok nem tom menyire hatnak rá

Válasz erre

cefery
#230 cefery [666]
köszi nemtom , hogy lehettem ilyen vak!

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.08.28. 18:22
Peace
#229 Peace [28898]
Ja és állat, hogy lehet tuningolni a fegyókat. Tettem bele 2 kavicsot, és most van + tűzsebzése is.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.08.28. 18:34
Peace
#228 Peace [28898]
Jólvan. Lenyugodtam már. Sikerült megcsinálni, és még sok mást is. Többek között rájöttem hogyan kell udvarolni, és egy jány már hozzám is jönne, csak gyűrű kéne.De előtte azér inkább szerzek kérót asszem. Plate mail is megvan végre a teljes sett+ az a brutkó 142-es pallos. Most már legalább jól nézek ki. És mindenki szeret!

Válasz erre

fax
#227 fax [1525]
de ha megtámadom a nök örét nem támad meg a többi kalóz?

Válasz erre

vortób
#226 vortób [12314]
1., a szerencsejátékos ehez is add kulcsot
2., mellete a ketrecben van 3 nő(najo nem mellet egy kicsit odébb), leütöd mellete az őrt és a kulcsával kinyitod a ketrecet. Ők elcsábitják a kalózt
3.,Az assasinokkal 2000 goldért szövetkezel.
De ha itt elakadsz akkor ne folytasd mert ennél sokkal nehezebb rész is lesz majd.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: fax 2005.08.28. 18:24
fax
#225 fax [1525]
na meg is van de most a másik kapunál nem tom mit kér

Válasz erre

vortób
#224 vortób [12314]
Vodevil: A fodrász az első városban van, külön boltja van szóval megismerhető könnyen.
cefery: A training helyről a térkép szobában a mellete lévő nagyajtón kell kimenni, remélem erre gondolsz.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

andrew2714
#223 andrew2714 [12]
Végre sikerült a "lopakodós",vettem egy erős számszeríjat,azt csövi.

A gombák:
-a picnic areaban meg kell nevettetni egy lányt(tánc)
-a guild woodsban egy egyszerű futárt kell játszani
-a kereskedő-kísérős főküldi végénél ez egyik tag eladja 1500ért
-és a 4...Tényleg,hogy nem gondoltam a pecázásra...Köszi !hollow!

Tetoválót,fodrászt nagyobb városokban,pl Browstoneban is találhattok.

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.08.28. 17:41
cefery
#222 cefery [666]
Nem tudok szabadulni a trénig helyről! Azt mondja a főnök hogy mennyek a és küzdjek a Picnic Areaban , de sehol nem jutok ki! A térképre kattintva látom hogy merra ven , de nem lehet innen kijutni! Help

Válasz erre

VodevilX
#221 VodevilX [11345]
még én se találtam meg hogy hol lakik a tetováló mester ..
de én még a fodrászt se tudom
a hősömet egyenesen elhanyagolom csak a ruházattal és fegyverzettel törödtem eddig

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.08.28. 18:12
fax
#220 fax [1525]
hu bazzeg az1-ik ládába találtam 500 aranyat az imént

Válasz erre

fax
#219 fax [1525]
moszmá 1 fillérem sincs

Válasz erre

vortób
#218 vortób [12314]
Szóval ESC

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

VodevilX
#217 VodevilX [11345]
hol nézhetem meg hogy hány éves???
KÉREM Dr. ÚR!!!!!! tudni akarom mennyi időm van még hátra !!!

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Zomil
#216 Zomil [605]
Nem kell az 1000 pénz, csak nyerd meg a memoria játékot és elmondja. Honnan veszed h hány éves? Látszik rajta h gonosz? mert pl olvastam ha jo vagy akkor kiszökül a haja stb. de nekem nem változik, csak néhány vágásnyom került rá.

\,,,/O.O\,,,/

Válasz erre

vortób
#215 vortób [12314]
Hát a kettő tényleg elég szemét volt, de azért az első rész elég jó. Viszont nem veri a Fablet

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.08.28. 17:42
mucius
#214 mucius [10106]
kotort ez a játék szarráfossáalázza.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.08.28. 16:33
mucius
#213 mucius [10106]
nem a játék a szar
wait, follow parancs sokat segít ám.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.08.28. 16:23
vortób
#212 vortób [12314]
Felteszed az összes aranyad szerencsejátékra, és marhára odafigyelsz vagy mehetsz csövezni

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: fax 2005.08.28. 17:02
fax
#211 fax [1525]
jelszót kér az 1-ik csávó elárulná 1000 aranyé de nincs anyim valahogy máshogy?

Válasz erre

fax
#210 fax [1525]
a banditák táborában ahol van 1 kapu ott kéne továbbmeni de nem enged mit kéne csinálni?

Válasz erre

razak
#209 razak [2210]
Na Vortób kollega,ha már Te is dícséred akkor annyira nem lehet rossz a játék.

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.08.28. 16:30
vortób
#208 vortób [12314]
Ha szereted a KOTOR-t meg egyéb ilyen utazgatós, kaland rpgket akkor feltétlen töltsd le. Ha látni akarod az interaktivitást, ami valami hihetetlen eddig mérföldkő! Akkor kattins a download gombra

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: razak 2005.08.28. 16:32
razak
#207 razak [2210]
"Ritka nagy a játék!!!!! VS. Ezt a mocsok egy szart!!!!!"

Most akkor melyik alapján döntsem el letöltöm-e?
Bocs nem hagyhattam ki.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.08.28. 16:23
vortób
#206 vortób [12314]
Na a főküldiben nagyon jól haladok, most lettem az Aréna hőse, kicsit ugyan megrendült a szívem mikor megkellet ölni a régi barátunk. De adtak a questért 40000 aranyat szóval egész jó A karakterem amugy full gonosz, és 32 éves Megvettem a Master Longswordot és olyan elsötétitett chainmail setem van. Tatoot hol lehet felrakni?
Peace: Legyél kitartó, ez a év játéka!

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Peace
#205 Peace [28898]
Ezt a mocsok egy szart!!!! Nem lehet menteni a quest közben!!! De nem írná ám ki, hogy nem menthetsz!!! Szépen elmenti, mintha tényleg megtenné, aztán mikor load van, akkor visszabasz a quest előtti képre. Fasza. Már másodszor buktam a kisfiúkiszabadítós küldit, mer megölik ezt a genny gyereket mielőtt kiérnék vele.

Válasz erre

!hollow
#204 !hollow [2925]
Pedig jó helyen kerested a szakadt tag gombáját. Asszem még mondja is hogy a demon gate előtti kövekről ejtette le... egyenesen a vízbe. Ergo nincs más teendő, mint egyszerűen kipecázni.

Think you're alone? Think again.

Válasz erre

Előzmény: andrew2714 2005.08.28. 13:35
Peace
#203 Peace [28898]
Ja és hogy lehet befűzni a nőket?? Többnek a feje felett megjelent piros szivecske, és nyomtam nekik a szivecske emotion gombot, de semmi reakció. Hogy tudok udvarolni vagy házasodni?

Válasz erre

Peace
#202 Peace [28898]
Ritka nagy a játék!!!!! Csak nem találom a többi 3 gombát. De majd visszaolvasok, mer tuti leírtátok már. Én túljutottam a lopakodós-kapubezárós részen, csak épp a bandita nem nyitja ki a főkaput Twinblade táboránál. Valamit vartyog, azt ennyi. És ő az egyetlen aki nyitja a kaput. Valami ötlet?

Válasz erre

mucius
#201 mucius [10106]
hol volt a többi 3?

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: andrew2714 2005.08.28. 13:35
razak
#200 razak [2210]
Mintha azt írták volna hogy bármit elfogad.

Válasz erre

Előzmény: gamerboy 2005.08.28. 14:40
fax
#199 fax [1525]
hogy kell a falra a díszeket felrakni?

Válasz erre

gamerboy
#198 gamerboy [282]
Nekem csak egy cd key kéne a gammához.

If you wanna ride, you buy a white horse!

Válasz erre

andrew2714
#197 andrew2714 [12]
Köszi a segítséget!

A 4.gomba egy küldetéshez kell,amit Browstoneban ad egy anya-3 megvan,nekem is a tépett csávós kellene,de kerestem egy csomót és nem találtam

A lopakodós meg egyszerűen nem megy!Ha túlmegyek az elsőn,akkor jön utánam(bár még nem lát) és a végén úgy is meglát.Ha meg megütöm,lenyilazom(nem tudok akkorát,h elsőre meghaljon) vagy megrázom,akkor meg riasztja a többieket...Te hogy csináltad?

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.08.28. 09:41
Yaho0
#196 Yaho0 [1644]
Ennyire jó a game? Akkor lehet kiprószálom.

Válasz erre

VodevilX
#195 VodevilX [11345]
meglehet hogy az év játéka dijjra esélyes mer valami hihetetlen jól megcsinálták és tényleg belepakoltak millió1 dolgot
sztem ugy 94-96%ot kap majd az ujságokban
a grafika is tökéletesen illlik a játék világához
a harc is sztem nagyon zsír .. ja és tudtátok hogy ha valakinek lecsapod a fejét azt utánna rugdosni is lehet ?
a házat meg lehet díszíteni trofeákkal és akkor többet ér

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

fax
#194 fax [1525]
hát én kiorobáltam gonoszan kis szarvai nőnek és az arca sebhelyes lesz
de nekem is lenne 1 kérdésem bemegyek az 1. faluba ottmindenki rajtam röhög? mé?

Válasz erre

Zomil
#193 Zomil [605]
Én olyat csináltam h miután megvettem ujra rányomok a táblára amin megvettem kérdezi h eladom-e, a nemre kattintok, majd azt kérdezi h kiadom-e, ha kiadom bezárul az ajto, és mikor kapok akkor érte pénzt? Az viszont jopofa 5let h a berendezéseit fejleszteni lehet. Egyébként meg naon király a játék, a grafika csodás,van választék fegyverekböl,páncélbol, varázslatok is elég jok, tegnap még egyszer kiványcsiságbol kiirtottam egy falut és semmi változást nem vettem észre a karin szal nem sötétedett el v ilyesmi.

\,,,/O.O\,,,/

Válasz erre

SzG
#192 SzG [7]
Ok, köszi a segítséget, megcsináltam!

-

Válasz erre

SzG
#191 SzG [7]
És te rácéloztál, vagy azzal az automata bemérővel lőtted?

-

Válasz erre

SzG
#190 SzG [7]
THX! Nem nagyon megy, de azért próbálkozok...

-

Válasz erre

mucius
#189 mucius [10106]
cél: minél több pont elérése. közeli bábú 1pont, mögötte 3, leghátul 9 (asszem így jönnek). pedig ez még egyszerű . javaslom, ne az elülső bábut lődd.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: SzG 2005.08.28. 10:19
SzG
#188 SzG [7]
Sziasztok!

A második íjászati Training-nél akadtam el, mi ott a cél, mert mindig A-t, vagy B-t ad?

-

Válasz erre

mucius
#187 mucius [10106]
andrew, gombát én is csak egyet találtam, azt csak el akarják adni 1,500 aranyért. szal azt majd szépen lassan csak megtaláljuk, heroes guildnél én se találtam, pedig az egyik szakadt csávó azt mondja ott hagyta el. (de ez a gombázás alapból jó ötlet , főleg ahogy előadják, hogy mit élnek át tőle )

A lopakodós résznél meg úgy kell megölni a 3 őrt, hogy egymást se, és téged se lássanak (szépen egyesével).

Zomil, mint kiderült gyűrű csak simán egy gift. szerintem majd tanulunk egy expressiont, amivel feltehetjük adott hölgynek a nagy kérdést. Én már házat is vettem, el is vittem oda, de semmi egyebet nem tudtam csinálni.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Zomil
#186 Zomil [605]
Nekem a kérdésem az lenne,h lehet házasodni a gyürü megvan és sárga szivecse van a csaj feje felett, de a map-on nem jelzi feleségnek. A másik meg h ki lehet adni azt a lakást amit megvettél, a pénzt mikor kapom meg érte?

\,,,/O.O\,,,/

Válasz erre

andrew2714
#185 andrew2714 [12]
Sziasztok!

Két dolgot kérdeznék:
1.Tudja valaki,h a 4.kék gombát hol lehet megtalálni?Mert mondja,h a heroe's guild demon gate-je előtt ejtette el,de én ott nem látom.

2.Amikor lopakodni kell,engem mindig megtalálnak-fa mögé nem tudok bemenni,pálya oldalt zárva,mindig jönnek felém,aztán ugye kapu zárva,legyakom őket,de nem jutok vele előréb...

Ha valaki tud segíteni,azt nagyon köszönöm!
Jó játék!

Válasz erre

mucius
#184 mucius [10106]
vannak benne fasza poénok. naposcsibére chrunchy chicken - the bones that make them chrunch. ilyenkor nevetve szólok a szerzőhöz (akárki is legyen): anyád te állat!!

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

mucius
#183 mucius [10106]
az a rész még sima ügy, aztán jön egy jó szopatós memóriajáték (azzal lehet elnyerni a faszitól a passt, hogy továbbmehess)
mondjuk én assassinnal nyomom, azt röpködnek a heccsátok az íjjal nem nagyon érnek 1 méteres körzetbe a banditák .

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: fax 2005.08.27. 23:07
fax
#182 fax [1525]
oakvile-ben van oan ember?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat