28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden ami GameStar

Nagy Fej
#186 Nagy Fej [290]
Hiába no ,a GameStar nem a full gamejei miatt hires.Aki jó teljes játékot akar ,az vegyen inkább Gurut.(Ezt teszem én is ,persze nemcsak a teljes játékok ,hanem a jó rovatok miatt is.Szóval én hol ezt veszem hol azt

"Színház az egész világ és szinész benne minden férfi és nő!" (William Shakespeare)

Válasz erre

norfeus
#185 norfeus [3857]
én orulok neki,viszont úgy látom ezzel egyedul vagyok itt

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Nagy Fej
#184 Nagy Fej [290]
Én se nagyon örülök neki.Jobb lett volna mondjuk a K&M (Topware, Zuxxez).

"Színház az egész világ és szinész benne minden férfi és nő!" (William Shakespeare)

Válasz erre

Lancast
#183 Lancast [108]
Foci

Válasz erre

Death man
#182 Death man [6926]
Nembiztos elvégre mi fizetünk.......

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Nagy Fej
#181 Nagy Fej [290]
Lancast: Nem már kiirtákro Soccer 2002 a foci VB örömére az Enigma Software.Ha esetleg nem lenne ismerős ,ne csodálkozz ,mert új játék.

Death Man: Irhatok anyázósat is ,de az eladó egy ilyentől is valszeg elküld a P-be.

"Színház az egész világ és szinész benne minden férfi és nő!" (William Shakespeare)

Válasz erre

Lancast
#180 Lancast [108]
Hello!
Még mindíg titkos mi lesz a következő Gs-ben a teljes game?

Válasz erre

Joe
#179 Joe [1133]
Tök állat lett a GS!!!
Szittyó rendbetette a dolgokat!
Biztos csinált egy lemeztöredezettségmentesítést

Morning will come. Just pray you're there to see it.

Válasz erre

Death man
#178 Death man [6926]
Asszitem vmi baszmegolás

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

norfeus
#177 norfeus [3857]
Wow,tényleg?

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Nagy Fej
#176 Nagy Fej [290]
norfeus: Telitalálat.

"Színház az egész világ és szinész benne minden férfi és nő!" (William Shakespeare)

Válasz erre

norfeus
#175 norfeus [3857]
Pedig nem is annyira durva.Kb. ezt jelenti:
Adj egy Gamestart,mert ha nem akkora pofont adok,hogy elrepulsz Afrikába.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Pyrogate
#174 Pyrogate [21953]
Ha Szlovák ismerősömnek elmondom az utolsó változatot nem néz majd hülyén?
AMúgy a nagybátlyám valami miniszter volt 4 évig!! Hoppá!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Nagy Fej 2002.05.23. 20:09
Death man
#173 Death man [6926]
Küld el nekem is ok?

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

boe[gs]
#172 boe[gs] [159]
Nagy Fej! Bár nagyjából be lehet lőni a "facku"-ból, meg az "Afriki"-ból, én mégis kíváncsi lennék az utolsó változat jelentésére. Persze csak e-mailben

C&C Maniac: milyen inci-pinci betűkre gondolsz?

Válasz erre

Death man
#171 Death man [6926]
Én maradok a szemezésnél a újságos csajjal

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Nagy Fej
#170 Nagy Fej [290]
norfeus már megtette helyettem a kötelességemet ,de azért én is irok pár változatot:
Illedelmesen: Prosím si jeden GameStar! (kiejtés: proszím szi jeden Gémsztár!)
Középút: Dajte mi GameStar!(kiejtés:dajtye mi jeden Gémsztár!)
Durván: Daj mi jeden GameStar ,lebo keď nedáš ,ja dám ti takú facku ,že odletíš do Afriky!(kiejtés: daj mi jeden Gémsztár ,lebo kegy nyedás ,ja dám tyi takú facku ,zse odletyís do Afriki!)

Remélem segitettem.

"Színház az egész világ és szinész benne minden férfi és nő!" (William Shakespeare)

Válasz erre

Death man
#169 Death man [6926]
Én má csak ránézek az újságos csajra és adja a GS-em.
Jó mi?

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

norfeus
#168 norfeus [3857]
De miért akarsz te Pozsonyban Gamestar-t venni,az van nálatok is.A Cseh Gamestar meg nem valami jo.Score-t vagy Level-t vegyél,azok jobbak.
Igy kell szlovákul kérni:
"Prosím si jeden Gémsztár" De ezek az újságos nyanyák tényleg sík hulyék.Mondom neki kérek egy magyar Gémsztárt.Azmeg csak néz rám.Aztán elkezdtem betuzni: G-a-m-e-s-t-a-r.
Aztán végre adott eggyet.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: szando 2002.05.23. 15:22
Death man
#167 Death man [6926]
Mutogasd el neki

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

szando
#166 szando [647]
Bocs, Pozsony.
Nem akarom itt a szomszédainkkal összerúgni a port Bár miniszterelnök bácsi már megtette de ezt most hagyjuk.

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Válasz erre

szando
#165 szando [647]
Holnapután megyünk pozsonyba és szeretném tőletek megkérdezni, hogy hogy kell újságárusnál Gamestart kérni? A múltkor is amikor voltunk mondom az újságosnak hogy gémsztár erre visszakrákog valamit én meg mondom jólvan nyanya aztán otthagytam... Nem is tudom hogy lehettem ennyire bátor De megfogadtam hogy szlovákul fogok megtanulni ha meglesz németből a nyelvvizsgám (angolból már megvan). Olyan szép nyelv!

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Válasz erre

Előzmény: norfeus 2002.05.22. 19:13
norfeus
#164 norfeus [3857]
Es le lesz fordítva legalább Cseh nyelvre,mert sok benne a szoveg és nem tudok valami jol angolul.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: Nagy Fej 2002.05.21. 19:53
Death man
#163 Death man [6926]
Augusztus 14.
CS:CZ.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

szando
#162 szando [647]
Uhhh! Ez nem rossz... Plná hra lesz a Planscape? Akkor 5 CD-t adnak az újsághoz vagy mi?

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Válasz erre

Nagy Fej
#161 Nagy Fej [290]
Vazze ,nagy dolog van készülőben Csehországban.Hogy miért is irom ezt?Hát azért mert a cseh Score magazin következő teljes játéka a Planscape Torment lesz ,ami ugyebár 4 CD.(és ők nem jelennek meg DVD-vel)

Nem kapcsolódik szorosan a topichoz ,de azért gondoltam leirom.

"Színház az egész világ és szinész benne minden férfi és nő!" (William Shakespeare)

Válasz erre

Death man
#160 Death man [6926]
Szivesen de nincs mit.
Ha kell máskor is.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Re@ction
#159 Re@ction [838]
Jól van működik köszönöm Death Man.

Never forget them - Final Fantasy X

Válasz erre

Death man
#158 Death man [6926]
Nekem is elbaszta 1szer a wolf.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Re@ction
#157 Re@ction [838]
Mit nézzek át benne??Úgy általában nem futott de most mindjárt kipróbálom.A Counter-Strike-ban sem ment a Wolf-ban sem.Nah tehát mit kell itt nézni?

Never forget them - Final Fantasy X

Válasz erre

Death man
#156 Death man [6926]
Nézd át a beállitásait de meik gamebe nem megy?

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Re@ction
#155 Re@ction [838]
Daedaluské most speciel nem ez a probléma,hanem az opengl,de ha jól nézem akkor ez is kezd megoldodni.Death Man miután megtaláltam az OpenGL-t mit kell csinálnom,már működik is?

Never forget them - Final Fantasy X

Válasz erre

Daedalus
#154 Daedalus [2284]
Sza Re@ction! Az XP prof-on elég sok game nem megy. (nekem úgy minden 4-edik), de próbáld beszerezni az XP home edition-t az játékok terén jobban bevált.

"?"

Válasz erre

Re@ction
#153 Re@ction [838]
de látok itt van OpenGL beállítások

Never forget them - Final Fantasy X

Válasz erre

Death man
#152 Death man [6926]
Utána megkeresed azt a fület amin a kártya neve van.
Egyéb tulajdonságok
és itt ha nem lesz sehol OpenGl-es dolog akkor gőzöm nincs.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Re@ction
#151 Re@ction [838]
NVidia Geforce 2 MX 400

Never forget them - Final Fantasy X

Válasz erre

Death man
#150 Death man [6926]
Asztal jobb klikk
Tulajdonságok
Beállitások
Speciális
MOst megkéne mondanod milyen a videokártyád.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Re@ction
#149 Re@ction [838]
Felraktam,újraindítottam a gépet,megint elindítottam a telepítést de megint ue. írta

Never forget them - Final Fantasy X

Válasz erre

Death man
#148 Death man [6926]
Rakd fel inditsd ujra ha még nem megy szólj......

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Re@ction
#147 Re@ction [838]
És utána már engedi majd???

Never forget them - Final Fantasy X

Válasz erre

Death man
#146 Death man [6926]
www.nvidia.com
a XP-s Detonatort szedd le.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Re@ction
#145 Re@ction [838]
Na jó,de hogy??Én letöltöttem a GLsetupot azt írta ki hogy ez csak 98-on meg 95-on működik huzzak a webre segítségért,de ott hol találom??

Never forget them - Final Fantasy X

Válasz erre

Death man
#144 Death man [6926]
Nekem megy.Sztem rakd fel a legújab driver frissitést.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

norfeus
#143 norfeus [3857]
Jaj nem az kell,hanem a focis játéké.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: Death man 2002.05.20. 19:12
Re@ction
#142 Re@ction [838]
Hi all!
Segítséget szeretnék kérni a Gamestarosoktól és az XP felhasználóktól.Nekem Windows XP Proffessionalom van.Ma telepítettem újra és amikor proóbáltam feltelepíteni az OpenGL-t az jelezte hogy az OpenGL csak 98-on és 95-ön működik.De én emléxem(jól?),hogy amikor még régebben XP-t használtam(mert eddig 98-am volt,ma raktam fel az XP-t),akkor ment az OpenGL.Tehát csak annyit akarok kérdezni,hogy hogyan,vagy egyáltalán műxik-e OpenGL XP alatt????
Légyszíves válaszoljatok thx!!!

Never forget them - Final Fantasy X

Válasz erre

Death man
#141 Death man [6926]
A CS:CZ-nek nemtom.(de megnézhetem)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

norfeus
#140 norfeus [3857]
Es mi a weblapja,mert már kerestem,de nem találom.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: Death man 2002.05.18. 18:56
Death man
#139 Death man [6926]
A CS:CZ Augusztusban jelenik meg nem májusban én úgy tom......
Télleg ilyen bétákat honnan lehet beszerezni?

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Peeter
#138 Peeter [5697]
Ezt a focis gamet minek?Sztem nem sokan jáccanák.Inkább valami akció.Vagy kaland magyarul.Minél több magyar gamet.

I don't want you back!!!

Válasz erre

Death man
#137 Death man [6926]
Ha a Jedi Knight 1-et vagy a Diablo 1-et megtudnátok szerezni.......
Istencsászárok lennétek.(már most is azok vagytok csak nem FULL GAME téren)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat