Fórum » Beszélgetés a játékokról
Counter Strike: Source
every breath you breathe deep, I feel you circulating through me
V.ki nem leirná lécci, hogy pontosan mit kell csinálni, hogy kell feltenni a crackes verzioz, mer ugye install után nem crackelni kell, hanem patchelni, vagy mi, és eddig nem sikerült elindítani, egyébként ha bejön a create szerver egy ablakban akkor mi van, nem csinál semmit, csak beállítgathatok egy csomó mindent.
* Asus A8N-SLI Premium * AMD Athlon64 3200+ 2000@2550MHz Venice * 2x512 DDR400@426 * Geforce 6800GT@Ultra 350/1000@400/1100 *




ne haragudj nem értelek
* Asus A8N-SLI Premium * AMD Athlon64 3200+ 2000@2550MHz Venice * 2x512 DDR400@426 * Geforce 6800GT@Ultra 350/1000@400/1100 *
Az update meg egyszerű... Felrakod a játékot, egyből a patch5 rá, a steam bejelentkezve fusson, online patch és megy is.
Ha megrendelted akkor elvileg CSS-al steamban tusz játszani....
Hacsak nem innen rendelted, mert akkor IJ!
* Asus A8N-SLI Premium * AMD Athlon64 3200+ 2000@2550MHz Venice * 2x512 DDR400@426 * Geforce 6800GT@Ultra 350/1000@400/1100 *
leírnád te ,hogy csináltad az update -t?
csak a nem updatelt nowonos magyar serverekre nem tudok fellépni vele, mert túl új a verzió

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
szívás... Key Lenght Mismatch vagy mi amit console ba kiir.
télleg lassú
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
legalább megvan... mert már mindenhol kerestem...
köszi cefery
modelviewerrel megnéznék már egykét dolgot
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
"Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!"
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Norbu - nekem is ugyanaz a problémám, ha tucc már valamit leirhatnád, vagy akárki más (lécci). Mér nem indul????? crackelés után se
Multkor neozeddel meg Divaddal nyomattuk egy szerveren mi hárman, meg botok, de azok a rohadékok jól lealáztak minket

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
de lehet az eredetiben nincs
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
asszem botadd vagy adbot parancsal lehet őket hozzáadni a gamehez!
A pályákról nem tudok semmit de inferno már nagyon kéne!!!
mikorra várható, hogy több alappáját megcsinálnak source-ra (prodigy,inferno,milicia,assault stb)??
meg többféle playermodellt?
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!
Ugyan azzal a problémával küzdök mint te küzdöttél, tudnál segíteni?
ELőre is Kösz
Sanya
A hang téma:
Milyen a hangkari?
Mert ha normális SB akármelyik változata, akkor mennie kell, integráltak közül, az nforce 2 és 3 chipsetes lapok integrált hangja megy az tuti, VIA chipsetesek közül a K8T800-é megy tuti.
Lehet hogy valami szar verziót szedtél le.
* Asus A8N-SLI Premium * AMD Athlon64 3200+ 2000@2550MHz Venice * 2x512 DDR400@426 * Geforce 6800GT@Ultra 350/1000@400/1100 *
Van vkinek ötlete hogy mi lehet a baj?(Máshol van hang)
mondjuk most még mindenki játszhat a finallal

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Akinek van regelve steamba HL2 kulcsa az nyomhatja a Source-ot, a finalt.
Csak preloadolni kell a HL2-t mert azzal jön le
4GB körül van 
* Asus A8N-SLI Premium * AMD Athlon64 3200+ 2000@2550MHz Venice * 2x512 DDR400@426 * Geforce 6800GT@Ultra 350/1000@400/1100 *
Unable to get IFileSystem interface from filesystem factory
Vki tudja hogy mi lehet a baja?

Honnan lehet letölteni (ha lehet) pályákat, skineket a CS: Source-hoz?
THX
Tudom ez nem ide tartozik de valaki nem tud modot amivel a Half-Life szebb lesz?A Hl source változatát meg nem bírom kivárni
A többi gomb működik.
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Akinek van hl2 kuponja az tud a source-vel játszani?

I am the architect of my own destruction.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)


link
ja és nekem csak miután a Clientregistri.blob filet átmásoltam az eredeti steamemből, csak utána volt elindulni a cs:s (de mondom nekem ilyen crackelt szutykom van)
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
ha ezen fennakadsz, akkor jobb ha nem foglalkozol szamitogepes jatekokkal, vagy legalabbis a megjelenesuk elott nem, mert ez elegge szokvanyos dolog errefele.
es hidd el, hogy igencsak rossz ha olyan hibakat kell keresned a programban, ami nem miattad van, hanem egy kitudjahogy osszerakott palya miatti fagyas oka.
Tudod 1pár csira bot meg skin miatt nem fizetek 10Kt.
HL 2 fejlesztési idejét meg nem ezzel huzza.
CSak sok segg mint pl. TE nem tudja már mással védeni valvet hogy HL 2 miért nincs kinn 1éve ...
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
