28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

boldog születésnapot nekem!:)

Babykiller
#162 Babykiller [14268]
Boldog szülinapot, a kevés emberek egyike vagy, akinek minden évben tüzijátékot rendeznek a szülinapján

ducard: 120-ba belefér

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.08.20. 18:08
killerbala
#161 killerbala [1503]
Jaja élj sokáig épen egészséesen és még sok hasonló izé!

"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.08.20. 18:08
bodajoci
#160 bodajoci [4958]
Thx mindenkinek, végre magamhoz tértem
Kaja, pia rulez

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

kopé
#159 kopé [38449]
heppi börzdéj!!

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.08.20. 08:40
Ducard
#158 Ducard [322]
Még emellé? 108 évesen is itt fog fórumozni?

"Harc nélkül adjuk meg magunkat, mondd, hová tűntek az álmok?"

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.08.20. 12:09
padavan
#157 padavan [21647]
Boldog szülinapot, és még 2x36-ot!

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.08.20. 08:40
.:[Kain]:.
#156 .:[Kain]:. [11704]
nem olyan vészes az a 36. boldog börszdéjt.

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.08.20. 08:40
Barthezz
#155 Barthezz [54710]
Boldog szülinapot! Milyen mákod van, még tűzijátékot is rendeznek a tiszteletedre

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.08.20. 08:40
Pras
#154 Pras [5492]
Hev fán'! Boldogot!

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.08.20. 08:40
Ducard
#153 Ducard [322]
Boldog születésnapot neked! (Vagy önnek, bazze, apám lehetnél )

"Harc nélkül adjuk meg magunkat, mondd, hová tűntek az álmok?"

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2005.08.20. 08:40
bodajoci
#152 bodajoci [4958]
Hamar hatott a bacardi, a meg helyett nemet írtam

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

bodajoci
#151 bodajoci [4958]
36. Repül az idő Mindegy bevágtam egy bacardit így reggel, most nem nekiállok a húsoknak, mer grillezni akarok egyet. Mégiscsak ecce 36 az ember

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

Barthezz
#150 Barthezz [54710]
Boldog szülinapot!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Pras 2005.08.09. 11:24
Pras
#149 Pras [5492]
Köszönöm mindenkinek!

Válasz erre

savanyu
#148 savanyu [903]
Boldog születsénapot!

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Előzmény: Pras 2005.08.09. 11:24
asas01
#147 asas01 [12269]
boldog börzdéjt!

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Pras 2005.08.09. 11:24
Lyobag
#146 Lyobag [6266]
hát gratula!

Válasz erre

Előzmény: Pras 2005.08.09. 11:24
Pras
#145 Pras [5492]
Sallalaaa...

Válasz erre

Amadeus
#144 Amadeus [228]
Nem, csak tudjátok benn volt online fórumosok közt és anyámmal beszéltem, mikor az üzit írtam, így elgépeltem. Aztán mire észrevettem, már elküldte, így nem tudtam már javítani. Egyszerűen figyelmetlen voltam...


Bocsi....


Egyébként én 1989-02-20-án születtem, nem ez a jelszavam, ezért merem elárulni.

I am your Angel of Music

Válasz erre

padavan
#143 padavan [21647]

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Iconoid 2005.08.02. 22:26
Barthezz
#142 Barthezz [54710]
Nem akarta elárulni magát

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Iconoid 2005.08.02. 22:26
Iconoid
#141 Iconoid [1000]
Aligha. Vagy a te fiad majd így köszönt fel: Boldog szülinapot, Barthezz 1713??

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.08.02. 22:22
Barthezz
#140 Barthezz [54710]
Csak nem bodajoci lányához van szerencsénk? Vagy neki fia van?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Amadeus 2005.08.02. 10:10
Ödön
#139 Ödön [1189]
a pontos személyi adatokkal vigyázni kell a neten. a PONTOS születési dátumot sokan használják pl jelszónak is, stb.

Válasz erre

Előzmény: Babykiller 2005.08.02. 13:08
Babykiller
#138 Babykiller [14268]
A pontos születési dátumból? Nem emlékszel, amikor két csaj nyelvvizsgáját elkeverték, mert nem tudták melyik, melyik? Név és dátum is egyezett
Egyébként valóban jó álca egy létező személy álarca mögé bújni

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.08.02. 13:03
Ödön
#137 Ödön [1189]
a furcsa az, hogy az egész oldalon nincs hozzászólás bodajocitól, honnan jött akkor fel a neve? főleg, ha az infojában is más dátum szerepel. egyébként pontos születési dátumot én se írnék le interneten, könnyen azonosítható volnék.

Válasz erre

Előzmény: Babykiller 2005.08.02. 12:58
Babykiller
#136 Babykiller [14268]
De bodajoci 20-án született az info szerint Szóval vagy nem tudja saját magáról, mikor született, vagy rosszul írta

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.08.02. 12:42
Ödön
#135 Ödön [1189]
elszóltad magad: topic címe: boldog szülinapot NEKEM!
erre te: éljen sokáig bodajoci!
ezt már hiába magyarázod!

Válasz erre

Előzmény: Amadeus 2005.08.01. 19:34
Amadeus
#134 Amadeus [228]
Szoktam néha baromságokat beszélni...

I am your Angel of Music

Válasz erre

Barthezz
#133 Barthezz [54710]
LOL

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Amadeus 2005.08.01. 19:31
eti8
#132 eti8 [10104]
Köszi. És mindenkinek boldog szülinapot, akinek mostanában van

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Amadeus 2005.08.01. 19:34
Iconoid
#131 Iconoid [1000]
LOL. Köcce.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: Amadeus 2005.08.01. 19:34
Amadeus
#130 Amadeus [228]
Beszélek hülyeségeket, nemtom mért bodajocit írok, na.

Éljenek eti8 és Iconoid

I am your Angel of Music

Válasz erre

Amadeus
#129 Amadeus [228]
Isten éltessen sokáig! Éljen sokáig bodajoci!

I am your Angel of Music

Válasz erre

Barthezz
#128 Barthezz [54710]

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Iconoid 2005.08.01. 18:44
Iconoid
#127 Iconoid [1000]
Thank you very much, but not today, just tomorrow.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.08.01. 18:43
Barthezz
#126 Barthezz [54710]
Happy birthday to eti8 & Iconoid, but not today, just tomorrow

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

eti8
#125 eti8 [10104]

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Iconoid 2005.08.01. 15:35
Iconoid
#124 Iconoid [1000]
LOL.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.08.01. 15:30
eti8
#123 eti8 [10104]
megelőztelek pár órával
Csak 1 évvel később

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Iconoid 2005.08.01. 15:25
Iconoid
#122 Iconoid [1000]
Nem, én 2-án délelőtt.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.08.01. 15:22
eti8
#121 eti8 [10104]
Köszi. Te is 1-2-ka között születtél? Én percre pontosan éjfélkor futottam be
Lehetett választani, hogy 1 vagy 2-ka legyen a hivatalos dátum. De 2-ka lett, mert a nagymamám is akkor született

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.08.01. 15:17
Iconoid
#120 Iconoid [1000]
Thanks.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.08.01. 15:17
CamelX
#119 CamelX [6215]
Boldog születésnapot mind2-töknek

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Iconoid
#118 Iconoid [1000]
Azta! Én is, csak én 16 évvel ezelőtt.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.08.01. 15:13
eti8
#117 eti8 [10104]
Heh én ma éjfélkor születtem (vagy az már holnap? ) pontosan 15 évvel ezelőtt

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Barthezz
#116 Barthezz [54710]
Sztem is inkább tök jó poén volt

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.07.31. 21:33
CamelX
#115 CamelX [6215]
Kicsit extrém felfogás ez... sztem nem szólt be senki neked, csak te veszed annak...

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Attila88 2005.07.31. 21:20
Attila88
#114 Attila88 [7503]
ha z embernek kibaszottul szar kedve van és neten keresztül számomra 1 senki meg be is szól azt nem veszem viccnek.

többet ehhez nem fűzök.

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.07.31. 21:16
asas01
#113 asas01 [12269]
Megkérdeztem és azt mondta, hogy az intelligens emberek értik a vicceket. Szerinted igaza van?

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Attila88 2005.07.31. 21:11

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat