Videókártyák (Apró)
2. Annyiért már kapsz jobbat is. pl.: 6800GS/GT/Ultra
- 2 év garival
- eredeti dobozban, tartozékokkal
- eredeti beállításokkal
Ár: 19000Ft
Dark Archon




Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
szar mi? 
Proti
"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."
Dark Archon
128 MB-s, tv-hez köthető, de nem tuneres kártya.
Használt, gépleépítés miatt eladó.
Az ár irányár, lehet alkudni.
Ár:5.500Ft
Érdeklődni: címen lehet
Csak úgy hasít a 7900GS-emmel SLI-ben 
Dark Archon
Proti
Sapphire 9800 pro 128 megás 12.000
-ra lehet írni
www.csinicucc.extra.hu
(Nem rossz értelemben mondom...)
RIP pcdome
nincs rossz gép, csak sz*r op. rendszer

www.csinicucc.extra.hu
nincs rossz gép, csak sz*r op. rendszer
100.000.-
akit érdekel jelezze itt
Ha van ajánlat, telefonszámra rácsörgök.
---
Árat ajánljatok de csak emailban!
És ha hiszed ha nem még most is 40.000 Ft ha kiskerben veszi az ember
.
Egy srác most árul PH-en 25.000 Ft-ért Leadtek 6800 LE kártyát. Gyakorlatilag 6600-6600 GT között teljesít az LE, 300/700 Mhz-es órajel és 8pp/4vp egység miatt. Viszont fel lehet benne oldani a letiltott pipe-okat, így 16/5-ön elvileg hibátlanul működik. Tuningban 425/900 Mhz-ig bírja (már ha lehet hinni annak amit a hírdetésbe írt, everest és 12100 pontos 3DMark kép linkelve van..). Szóval megközelítőleg 6800 GT szinten mozog az AGP-s kártya amit 25k-ért kínál, hát nehogy ne érje már meg az árát, főként olyan embernek aki csak egy jobb és olcsó kártyát szeretne a régi helyett..
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
A 6600GT-vel van egy szinten sztem, és azt adtam el 2,5 év garral, hőcsővel 25-ért, 2 hónapja...Dark Archon
! Az kártya lazán 26-28k-t ér
!!!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Dark Archon
Az erő legyen veletek!
Az igaz hogy egy ATI READON 9550 128MB RAM-os vidókártya gyorsabb mint egy ugyanilyen 256MBRAM-os? Tehát a 128MB RAM-osat érdemesebb lenne megvenni?
Amúgy az NFS Carbon elindulna valamelyikkel?
Köszi!
iszonyu mennyi cucc van
sztem abit siluro 4200 lesz, vagy ati 9550...
a lenyeg, h par honapot kihuzzak.
s max 6-10 ezret adok ki hasznalt kartyara.ezt is nezem.6600 az 20 ezer korul van.felejtos most.
csumi
majd szerkesztek ide vmit...

AMD Athlon 64 3200+2000mgh 512kb, 2db 512ddr ramm 200mhz, Gforce 7600GT 256mb DDR3 128bit, Asus A8N-SLI Deluxe, 120GB hdd SATA,
Vadaszok akkor vhol egy olyan kartyara.
Ha tud vki szoljon azt kuldheti is postan
Üdv

majd szerkesztek ide vmit...
. Kicsivel lasabb mint a Radeon 9800 Pro, ha tuningolod még gyorsabb is nála. Ráadásul Shader model 3-at is tudja, ami sokat jelent
. Az a lényeg h még így is sokkal jobb mint ha 9600 XT-t vennél!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Gep fejlesztes elott tudjak normalissan Cod2-özni!
Arra kell csak!
Marciusba fejlesztek ha minden igaz.Amikor mennek le az árak ugye.
Remelem erted.meg max legujabb age of-t tudjam nyomatni!15 ezer ft magassagaig gondolkoztam!cd kell hozzá ugye!
udv.
majd szerkesztek ide vmit...
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
6600GT kartyat vasarolnek!
vagy 9600xt-t!
Sapphire Atlantis Radeon 9600XT???ilyen kene!
majd szerkesztek ide vmit...
. Az egyik srácnak (aki tévedésből nekem címezte az üzenetet) írtam olyan meggyőző privit hogy csak na
..
Hát én is nehezen fogok megválni a jó kis moddolt-tuningolt 6800-as kártyámtól, de muszáj lesz mert eljárt felette az idő. Helyette jön majd 7900 kaliberű kártya.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
De a helyére is Gigabyte jön, csak 7600GT 
Dark Archon
Ott még nem, de köszi az ötletet 
Dark Archon
..Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Hűtés: hőcsöves, zaj=0dB (gyári!); 3DMark03: 8519, 3DMark05: 3352
Ár: 25.000Ft
A videokártyára még 2(!) év garancia van! Húzva nem volt, kitűnő kártya, jobb vásárlása miatt válnék meg tőle. Érd.:
Dark Archon
Eladó vagy nagyobbra cserélném: Club3d RX800RX 256Mb GDDR3 256 bit-es pci-e-s karimat. Bővebben: http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=34091
Üdv!



Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Vásárolnék régi PC alaplapokat- kártyákat processzorokat kilóra.
Lehet régi, törött, hibás, bármilyen. Átvételi ár: alaplapoknál: 400 Ft/kg.
Processzor: 3000 FT/kg. Érd: 06209-222-111. Átvételi mennyiség
minimum 10 kg.
VIVO-s, Dual DVI-s, dobozos, 4-5 hónapos MSI ATI X850XT (GPU: 540/1180) Platinum Editon (55.000-ért!) 2 év garival, hozzáadott játékokkal. Ha érdekel írj egy mailt az nfo-ban található címemre.
A nyilvánvaló kérdésre a válasz: Szeretnék még durvábbat venni, és nem, nem apuka pénzén; és nem, semmilyen baja nincs.
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
