
Think you're alone? Think again.
Fórum » Beszélgetés a játékokról

Think you're alone? Think again.
gyűlölöm a másnapot....
Mert én csak magyarul tudok (ugy se jol
)(jo ez poén)
"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux
De nem tudom kell e hozzá nyelvtudás?Ha vknek megvan irja le légyszi!!kell e hozzá."A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux
),de nagyon megadurva
Just another freak in the freak kingdom

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.
"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.
Just another freak in the freak kingdom

Reader
,mert ugy teljesen 3D lesz.Nagyon várom már én is,addigra talán sikerul osszehoznom egy olyan gépet amin menni is fog."Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Reader

"i hurt myself today | to see if i still feel | i focus on the pain | the only thing that's real..."
"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

Reader
De ezért a játékért, ha kell, fejlesztek a gépen.
"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."
Reader
"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."
Reader
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.