28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Republic: The Revolution

!hollow
#24 !hollow [2925]
Sztem. kicsit izmosabb masina kell hozzá, de az nagyon jó lenne, ha ilyennel is simán menne.

Think you're alone? Think again.

Válasz erre

Sam2
#23 Sam2 [1987]
Le lehet szedni warezban?? Meg azt olvastam, h 500MHZ, GF2 vel szépen megy! igaz ez??

gyűlölöm a másnapot....

Válasz erre

csuroach
#22 csuroach [4262]
Bocs játékraMert én csak magyarul tudok (ugy se jol )(jo ez poén)

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

csuroach
#21 csuroach [4262]
Még én is felkaptam a fejem erre az 5 éve készülö kátékraDe nem tudom kell e hozzá nyelvtudás?Ha vknek megvan irja le légyszi!!kell e hozzá.

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

HTB
#20 HTB [4144]
huhh ez a jatek istenkiraly
elsore kicsit ijeszto(bonyolult?),pl a parbeszedeket most se vagom(eddig ossze-vissza kattintgattam es minden siekrult ),de nagyon megadurva

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Gerry
#19 Gerry [8082]
Kicsit eltolták a megjelenést?!? Immáron lassan öt éve készítik!

Válasz erre

Előzmény: imq 2003.06.24. 22:17
imq
#18 imq [1592]
Bocs de természetesen eltolták a megjelenést, mert még bugmentesítik a kicsikét...úgyhogy nem kell minden második pillanatban az nforce oldalát nézegetned...

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

Válasz erre

Előzmény: ElitE 2003.06.24. 16:57
Gerry
#17 Gerry [8082]
Micsoda optimizmus..

Válasz erre

Előzmény: ElitE 2003.06.24. 16:57
ElitE
#16 ElitE [419]
Király játék lesz 24.-ét mondtak, hogy akkor jön ki vagyis ma!!!!!

Válasz erre

Mephisto
#15 Mephisto [5959]
A fejlesztés kezdetén, pár éve az első screenshotok alapján minden idők legszebb játékának tűnt. Mára azonban a grafikája elavulttá vált, jöt GTA, Mafia, s ugyan nem egy kategória, de mégis nagyvárosi szimuláció, grafikailag lemaradt. Akkor is nagyon várom!

"A bölcselet csupán költészete azoknak, mikről még nincsen fogalmunk" M.I.

Válasz erre

HTB
#14 HTB [4144]
nem tudjatok,mikor jelenik meg a game?en mar nagyon varom,mokas kis jatek lesz

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Reader
#13 Reader [424]
Az hát, engem már akkor kezdett izgatni mikor a PC Guru bemutatott róla pár szkrínshot-ot! Lenyűgöző a grafikája!

Reader

Válasz erre

Előzmény: Ghoost 2002.03.04. 21:00
Ghoost
#12 Ghoost [11787]
huh amiket eddig hallottam erről a játékkról mind nagyon jo dolgo votl remélem a járék is az lesz!

Válasz erre

norfeus
#11 norfeus [3857]
Mert valaki azt hiheti,hogy ez egy 2D-s stratégia amiben 1 millio ember van,pedig nem ,mert ugy teljesen 3D lesz.Nagyon várom már én is,addigra talán sikerul osszehoznom egy olyan gépet amin menni is fog.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Reader
#10 Reader [424]
Ezt nem értem! Azt írad:
"ez szerintem elég nagy dolog ilyen játéknál"
Miért, illetve hogy érted ezt hogy "egy ilyen játéknál? Mert? Milyen játék ez?
Illetve már nem értek semmit!?

Reader

Válasz erre

GregSB
#9 GregSB [793]
Én is nagyon várom már.
Reader: Egy fontos dolgot kihagytál a jellemzői közül: 3D-s lesz! És ez szerintem elég nagy dolog ilyen játéknál

"i hurt myself today | to see if i still feel | i focus on the pain | the only thing that's real..."

Válasz erre

Dead Heart
#8 Dead Heart [439]
Nem, mondjuk én nem is bánom. Inkább dolgozzanak szépen csendben, de egy jó játék legyen, mintsem reklám, ígérgetés, és a végén egy nagy csalódás.

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

Válasz erre

Reader
#7 Reader [424]
Az viszont igaz hogy nem reklámozzák agyon...

Reader

Válasz erre

Dead Heart
#6 Dead Heart [439]
Úgy látszik. Vagy nem halottak még róla. De ha megjelenik, tuti hallani fognak róla úgy érzem

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

Válasz erre

Reader
#5 Reader [424]
Mi van? Dead Heart-en kívül senkit nem érdekel ez a játék? Szerintem ha kijön minden szaklap azt fogja majd írni hogy egy heti hidegélelemmel bevonult a szobájába, és reggeltől-estig ezzel játszik majd teljesen elzárkózva a világtól...

Reader

Válasz erre

Dead Heart
#4 Dead Heart [439]
El tudom képzelni, milyen lesz a gépigény, bár nem akarom elképzelni De ezért a játékért, ha kell, fejlesztek a gépen.

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

Válasz erre

Reader
#3 Reader [424]
Egymillió ember a városban élethű modellezéssel, szépen kidolgozva, mindegyikük külön személyiség...
Képzelheted milyen gép kell majd a futtatásához!

Reader

Válasz erre

Dead Heart
#2 Dead Heart [439]
Engem nagyon érdekel ez a játék. ezt várom a legjobban már vagy egy éve. Nem is tudom, hogy miért
Szóval szerintem, ha jól megcsinálják, nagyon remek játék lesz, igazi különlegesség.

"A meggyőződések veszélyesebb ellenségei az igazságnak, mint a hazugságok."

Válasz erre

Reader
#1 Reader [424]
Az Elixir Studios év végén megjelenő játékában lehetünk majd akár vallási vezetők, politikusok, üzletembek, maffiavezérek, katonai vezetők, és a célunk hogy miénk legyen a legtöbb hatalom egy hihetetlenül jól megvalósított virtuális világban!

Kit érdekel, illetve ki mit tud erről a játékról?

Reader

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat