Én csak azt írom amit olvastam. Ha megyegetni is fog, az tuti, rgy egy gatyi játékot sem fogsz tudni alatta futtatni. Amúgy a dc++ fáljmegosztó progival tudnám leszedni.Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Töltöm a Windows Longhornt!
Jólvan, akkor nézd meg a sajád szemeddel, és láss csodát...
Én csak azt írom amit olvastam. Ha megyegetni is fog, az tuti, rgy egy gatyi játékot sem fogsz tudni alatta futtatni. Amúgy a dc++ fáljmegosztó progival tudnám leszedni.
Én csak azt írom amit olvastam. Ha megyegetni is fog, az tuti, rgy egy gatyi játékot sem fogsz tudni alatta futtatni. Amúgy a dc++ fáljmegosztó progival tudnám leszedni.amugy honnan tudnád leszedni?
AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,
shader? ennek utánannéztem! pl
gf4mx en futz aminrk nincs shadere! ergo-->nekem is menni fog!
gf4mx en futz aminrk nincs shadere! ergo-->nekem is menni fog!
AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,
1. Jah, tényleg!
2. Nem csak a proci számít, sőt... Minden egyes ablak külön 3D-s alkalmazásként fog futni, a mai videokártyák még nincsenek erre felkészítve. (TÖbb shader vagy mi a szösz kéne, a lényeg, hogy ez az oprendster még bőven nem a jelen szvsz.)

2. Nem csak a proci számít, sőt... Minden egyes ablak külön 3D-s alkalmazásként fog futni, a mai videokártyák még nincsenek erre felkészítve. (TÖbb shader vagy mi a szösz kéne, a lényeg, hogy ez az oprendster még bőven nem a jelen szvsz.)

Amúgy én is le tudnám szedni, de nekem egyáltalán nem hiányzik. 

rosszul hiszed.
1. a gépem az aláíráson van!
2. p3ason megy!
1. a gépem az aláíráson van!
2. p3ason megy!
AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,
Jó neked.
Űgyse fog menni a gépeden elfogadható sebességgel, és ezt most nem azért mondom, mert szar a géped vagy valai / azt se tom milyen géped van
/, de ezt nem a mostani gépekre tervezték, sőt!...
Űgyse fog menni a gépeden elfogadható sebességgel, és ezt most nem azért mondom, mert szar a géped vagy valai / azt se tom milyen géped van
/, de ezt nem a mostani gépekre tervezték, sőt!...komolyan töltöm
AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,

AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 18:46
- Kezd durvulni az időjárás! [4477]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
