Fórum » Beszélgetés a játékokról
Tomb Raider 7
Addig is elmegyek és veszünk nekem pár motoros cuccot
Az élet Pc-nélkül halott

Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni. (Marcus Aurelius, római császár)
Ez 2006 Játéka az tuti!!!!


És Már várom a teljes játékot!!!
Az élet Pc-nélkül halott

Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni. (Marcus Aurelius, római császár)

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Az sg-n(ammegmi) olvasgattam, hogy állítólag szó szerinti "szopások" is lesznek benne, ha ez igaz akkor hmmm
Na erre kíváncsi vok...Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni. (Marcus Aurelius, római császár)
Hát ezt a napot is megértük végül 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,
Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
/Egy tipp:www.tombraiderlegenddemo.com/

,,Get away, run away, fly away!Lead me astray to dreamer's hideaway!''
Az ilyesmi miatt eljön majd az az idő, hogy Pc-re max passziánsz meg Mahjong játékok lesznek.
Én sem vagyok szent, de ha rajongója vagy, akkor majd nyomás a boltba.
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
Ez tök jó. Felmegy ek a trc.com - ra és mit látok .... PC demo. Utána felmegyek eky letöltőoldalra(
) és ott mit látok.....Tomb Raider Legend Full Version!!!
Tök jó
(egy héttel a megjelenés előtt már fennvan illegálisan
)

,,Get away, run away, fly away!Lead me astray to dreamer's hideaway!''
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Aki tudja hogy nem tud semmit,az máris tud valamit.
A Legacy of Kainnal már leraktak valamit az asztalra.
!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Én most nagyon meglepődtem 
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

!Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Ez pedig a hivatalos dátum: 2006 április 16
Barthezz: Email ment.
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.


"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nah ja.
Amikor kijött a 4th rész akkor dereng ,hogy olvastam erről valamit.
Ugyanis a 4 volt amire azt mondták ,hogy új grafikai motor lessz alatta.
De ez inkább azon mutatkozott meg ,hogy az addigi gondolatmenettől független "kretén" és nem furmányos feladatokat kellett megoldani.
De azt nem gondoltam ,hogy át is vették.
Tudja valaki miért kell a 7 re 2 évet várni?
A Tomb Raidert már nem a Core készíti, hanem az amerikai Crystal Dynamics. Annak a logóját láttad.

Én azt mondtam rá no jó egyszer sok szódával elmegy egy városi pálya.Csak rendszert ne csináljanak belőle.
A Tomb Raider egyik nagy varázsa ,hogy olyan helyeken játszódik amelyekről a legtöbb földi halandó nem is tud.
Pedig lehet éppen a lábuk alatt van.
A demóban láttam az EIDOS mellett valami cristal games nevű team et.
Ők vajon kifélék mifélék?
S az is biztatónak látszott ,hogy a demóban ősi helyeken egerészett mrs Croft.
emléxel a 3.részben a metrós részre london utcáin?, na az volt a nagy GÁZ!..lol lol lol


és jogosan fellehet tenni a kérdést, miért is a neve tomb raider? lol
és egyben
is.jwolf
Tökéletes elemzés.
Nekem akkor tetszett jobban amikor a civilizált világtól mentes pályákon kellett csatangolni.A városi pályákat nem komálom.Az nem tomb raider => sír rablás.
Láttam a 7 demóját, kis moziját. Végre muzikálisan is fejlődik a társaság. Nem erőltetik az idétlen csűrdöngölőst ami szvsz nem croft stílusa.
Azért remélem a 7 ben lessz már larának mp3 lejátszója s ha akarjuk lehet jó zenéket hallgatni kalandozásközben.

A 4-es is jó volt, de egész más, sötétebb hangulata volt.
Az 5 az egy érdekes rész volt, de az utolsó, ami játszható.
A AoD meg ritka szar lett...
Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!
brácsak minden pálya olyan lennne benne mint a vízeséses.
jwolf
Máár nagyon hiányzott.
Olyan jó volt Larával kalandozni karácsony és a két ünnep között.
Kint hideg és hó , bent meleg és dupla magnum unlimited amooo.
De jó de jó.
Én is végignyomtam minden részét. Az első része csúcs volt 486dx en.
Végre nagy terekkel és 3d ben, zaftos logikai feladatok.
Szerintem a legjobb a 2-dik része volt.Színvilág-történet-irányíthatóság szempontjából.A 4 az pocsék volt.A 6 meg szép de játszhatalan.
Remélem a 7 a régiekhez fog hasonlítani.
Láttátok a hivatalos oldalt?
Sztem nagyon állat!Éa a megjelenésre 2006 tavasza van kiírva!Már alig várom!
,,Get away, run away, fly away!Lead me astray to dreamer's hideaway!''
remélem nagyon szép lesz már végre valahára.
jwolf
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
De ebben szerencsére már ilyen helyszineken leszünk.
||www.splintercell.hu||
NAH,!!!! Ez volt a Tomb Raider !!!!
Ilyet csináljon valaki mégegyszer.Ez az igazi Tomb Raider és a többi csak bénázás.
Ha TR1 feelingje lenne a 7-nek vagy mondjuk ha lesz 8, majd arra fogom mondani, hogy ez igen, ez Tomb Raider, de eddigi tapasztalatok elkeserítőek.
Ti mit gondoltok? Én kész vahyok.

jwolf
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
