28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7

icon
#149 icon [148]
Pedig az SG-n volt egy link, ami egy nocd-s dologra utal, és ezzel nekem simán megy...

Válasz erre

Előzmény: rage 2006.04.01. 00:55
fax
#148 fax [1525]
és mien?

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2006.04.01. 09:49
RAI*DEN
#147 RAI*DEN [3086]
Nekem legkésőbb 12-re lejön a gém Addig is elmegyek és veszünk nekem pár motoros cuccot

Válasz erre

Halálszárny
#146 Halálszárny [232]
Nekem is meglesz már töltöm!!

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

bodajoci
#145 bodajoci [4958]
Nekem má megvan a teljes

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

Előzmény: Halálszárny 2006.04.01. 09:39
Halálszárny
#144 Halálszárny [232]
Nagyon komoly játék töltsétek le a DEMOT!!!!! www.tombraider.hu

Ez 2006 Játéka az tuti!!!!

És Már várom a teljes játékot!!!

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

bodajoci
#143 bodajoci [4958]
Sejtettem, hogy nem az a megoldás, mert az egy kissé durva lett volna

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

Előzmény: rage 2006.04.01. 00:55
rage
#142 rage [5115]
Az SG-n valaki poénkodott csak.

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2006.04.01. 00:18
Barthezz
#141 Barthezz [54711]
Jujjjj, szegény Lara

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: bodajoci 2006.04.01. 00:18
bodajoci
#140 bodajoci [4958]
Má szedegetem én is Az sg-n(ammegmi) olvasgattam, hogy állítólag szó szerinti "szopások" is lesznek benne, ha ez igaz akkor hmmm Na erre kíváncsi vok...

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Válasz erre

Barthezz
#139 Barthezz [54711]
Ha lesz időm, én is kipróbálom majd, már régóta vártam, hogy végre megjelenjen az új TR! Hát ezt a napot is megértük végül

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

UMPepe
#138 UMPepe [742]
Akkor írjál róla, hogy milyen!!!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

master1121
#137 master1121 [4]
Én márt leszedtem a teljest !

Válasz erre

UMPepe
#136 UMPepe [742]
Már szedem!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

KalauzKing
#135 KalauzKing [12]
Pár nap és meglesz.

Válasz erre

VodevilX
#134 VodevilX [11345]
valaki neki esett már??

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Tinman
#133 Tinman [1418]
Majd innen, de ha minden igaz akkor csak ma este 0:30-tól.

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Válasz erre

Előzmény: Niik 2006.03.31. 18:11
sbici
#132 sbici [84]
A demot még sehonnan ( hacsak nem kell PS2-re). Állítólag holnap lesz a demo megjelenésének a napja.
/Egy tipp:www.tombraiderlegenddemo.com/

,,Get away, run away, fly away!Lead me astray to dreamer's hideaway!''

Válasz erre

Előzmény: Niik 2006.03.31. 18:11
Niik
#131 Niik [34]
Honnan lehet letölteni a demót?

Válasz erre

Tinman
#130 Tinman [1418]
És ez hol tök jó?
Az ilyesmi miatt eljön majd az az idő, hogy Pc-re max passziánsz meg Mahjong játékok lesznek.
Én sem vagyok szent, de ha rajongója vagy, akkor majd nyomás a boltba.

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Válasz erre

Előzmény: sbici 2006.03.31. 17:41
sbici
#129 sbici [84]
HY!
Ez tök jó. Felmegy ek a trc.com - ra és mit látok .... PC demo. Utána felmegyek eky letöltőoldalra() és ott mit látok.....Tomb Raider Legend Full Version!!! Tök jó
(egy héttel a megjelenés előtt már fennvan illegálisan )

,,Get away, run away, fly away!Lead me astray to dreamer's hideaway!''

Válasz erre

master1121
#128 master1121 [4]
Helo ! fax feltudnál jönni chatre most?

Válasz erre

fax
#127 fax [1525]
de má kint van a teljes is warezon

Válasz erre

master1121
#126 master1121 [4]
Ha minden igaz a demo ma jelenik meg pc re

Válasz erre

Razor03
#125 Razor03 [14703]
Onnan hogy megrendeled az eredetit !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: master1121 2006.03.31. 14:27
master1121
#124 master1121 [4]
Helo!!És honnan lehet beszerezni?

Válasz erre

Gabe-18
#123 Gabe-18 [386]
Már őőő...beszerezhető...vagy hogy mondják ezt errefelé.

Aki tudja hogy nem tud semmit,az máris tud valamit.

Válasz erre

KalauzKing
#122 KalauzKing [12]
Jó lesz ez, főleg hogy a Crystal Dinamics fejleszti A Legacy of Kainnal már leraktak valamit az asztalra.

Válasz erre

sipec
#121 sipec [19623]
megneztem a videot, nekem teccik.......az elso resszel jaccottam egy kicsit, az is teccett...

Válasz erre

Razor03
#120 Razor03 [14703]
Csekkoljátok az új videókat mert ez a játék nagyon odab@sz! Tomb Raider fanok készüljetek !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Razor03
#119 Razor03 [14703]
Gondolom .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Tinman 2006.02.01. 15:30
Tinman
#118 Tinman [1418]
Én most nagyon meglepődtem

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.02.01. 14:21
Razor03
#117 Razor03 [14703]
Én olvastam azt a cikket de semmit mondó volt !

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Tinman 2006.01.31. 16:26
Barthezz
#116 Barthezz [54711]
Akkor valószínű a béta teszt lehet benne. Bár egyetlen játék miatt nem fogok GS-t venni

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Tinman 2006.01.31. 16:26
Tinman
#115 Tinman [1418]
Az, hogy a GS éppen milyen hyep-al próbálja meg eladni a lapját az egy dolog.

Ez pedig a hivatalos dátum: 2006 április 16

Barthezz: Email ment.

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.01.31. 16:15
Barthezz
#114 Barthezz [54711]
Elvileg a napokban jelent meg, vagy pedig mostanában kell kijönnie, ugyanis hazafelé az egyik újságoskirakatban megpillantottam egy Gamestar-t és a címlapon a Tomb Raider Legend volt hatalmas betűkkel

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

szifon
#113 szifon [43]

Nah ja.

Amikor kijött a 4th rész akkor dereng ,hogy olvastam erről valamit.

Ugyanis a 4 volt amire azt mondták ,hogy új grafikai motor lessz alatta.

De ez inkább azon mutatkozott meg ,hogy az addigi gondolatmenettől független "kretén" és nem furmányos feladatokat kellett megoldani.

De azt nem gondoltam ,hogy át is vették.

Tudja valaki miért kell a 7 re 2 évet várni?

Válasz erre

OBig
#112 OBig [95]
szifon!
A Tomb Raidert már nem a Core készíti, hanem az amerikai Crystal Dynamics. Annak a logóját láttad.

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.11.07. 19:28
szifon
#111 szifon [43]
Londont a legtöbben csak leírásból tudták megcsinálni annyira el lett sikálva.

Én azt mondtam rá no jó egyszer sok szódával elmegy egy városi pálya.Csak rendszert ne csináljanak belőle.

A Tomb Raider egyik nagy varázsa ,hogy olyan helyeken játszódik amelyekről a legtöbb földi halandó nem is tud.
Pedig lehet éppen a lábuk alatt van.


A demóban láttam az EIDOS mellett valami cristal games nevű team et.
Ők vajon kifélék mifélék?

S az is biztatónak látszott ,hogy a demóban ősi helyeken egerészett mrs Croft.

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2005.11.03. 04:14
jwolf
#110 jwolf [883]
háh,nem rosz 5let

emléxel a 3.részben a metrós részre london utcáin?, na az volt a nagy GÁZ!..lol lol lol
és jogosan fellehet tenni a kérdést, miért is a neve tomb raider? lol és egyben is.

jwolf

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.26. 18:57
szifon
#109 szifon [43]
Ye!

Tökéletes elemzés.

Nekem akkor tetszett jobban amikor a civilizált világtól mentes pályákon kellett csatangolni.A városi pályákat nem komálom.Az nem tomb raider => sír rablás.

Láttam a 7 demóját, kis moziját. Végre muzikálisan is fejlődik a társaság. Nem erőltetik az idétlen csűrdöngölőst ami szvsz nem croft stílusa.

Azért remélem a 7 ben lessz már larának mp3 lejátszója s ha akarjuk lehet jó zenéket hallgatni kalandozásközben.

Válasz erre

Előzmény: psn 2005.10.19. 08:33
psn
#108 psn [466]
Sztem a 3-asig volt igazi Tomb Raider.
A 4-es is jó volt, de egész más, sötétebb hangulata volt.
Az 5 az egy érdekes rész volt, de az utolsó, ami játszható.
A AoD meg ritka szar lett...

Attól, hogy sok ember mond hülyeséget, attól az még hülyeség marad!

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.07. 18:39
jwolf
#107 jwolf [883]
ja, a graik tényleg nem rosz, sőt
brácsak minden pálya olyan lennne benne mint a vízeséses.

jwolf

Válasz erre

szifon
#106 szifon [43]
El-Sem-Hiszem.

Máár nagyon hiányzott.
Olyan jó volt Larával kalandozni karácsony és a két ünnep között.
Kint hideg és hó , bent meleg és dupla magnum unlimited amooo.

De jó de jó.

Én is végignyomtam minden részét. Az első része csúcs volt 486dx en.
Végre nagy terekkel és 3d ben, zaftos logikai feladatok.

Szerintem a legjobb a 2-dik része volt.Színvilág-történet-irányíthatóság szempontjából.A 4 az pocsék volt.A 6 meg szép de játszhatalan.

Remélem a 7 a régiekhez fog hasonlítani.

Válasz erre

Előzmény: sbici 2005.10.06. 17:02
sbici
#105 sbici [84]
Hello!

Láttátok a hivatalos oldalt?Sztem nagyon állat!Éa a megjelenésre 2006 tavasza van kiírva!Már alig várom!

,,Get away, run away, fly away!Lead me astray to dreamer's hideaway!''

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2005.09.11. 02:42
jwolf
#104 jwolf [883]
ja, 2006 eleje

remélem nagyon szép lesz már végre valahára.

jwolf

Válasz erre

Barthezz
#103 Barthezz [54711]
Kb. mikor jelenik meg? Legutóbb talán 2006 első negyedévet hallottam, de nem vagyok benne biztos.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

jwolf
#102 jwolf [883]
már nagyon várom a gamet, remélem most jó lesz

jwolf

Válasz erre

Corleone1
#101 Corleone1 [1782]
Ja, ja igazad van.
De ebben szerencsére már ilyen helyszineken leszünk.

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: jwolf 2005.05.28. 14:26
jwolf
#100 jwolf [883]
Emlékeztek még?, a havas szikla szúrdokokra, a medencékre, a vízesésre, a nagy függőhídra ahol a t-racks volt, a sok tuligálos-huzigálós részekre, a piramisokra, stb..., arra az igazi elhagyatott, misztikus, ókori görög, egyiptomi, meg miegymás stílusú helyszínekre???
NAH,!!!! Ez volt a Tomb Raider !!!!

Ilyet csináljon valaki mégegyszer.Ez az igazi Tomb Raider és a többi csak bénázás.

Ha TR1 feelingje lenne a 7-nek vagy mondjuk ha lesz 8, majd arra fogom mondani, hogy ez igen, ez Tomb Raider, de eddigi tapasztalatok elkeserítőek.

Ti mit gondoltok? Én kész vahyok.

jwolf

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat