28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

Schmeisser
#132 Schmeisser [857]
Nem kis pöcs, mivel idősebb nálad.
Egyébként szerintem nem rosszak az ilyenek, csak én itt tényleg nem számítottam rá, hogy ez lesz.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.12.29. 21:54
eti8
#131 eti8 [10104]
Kurva vicces. Asszem elmehetsz a picsába te kis pöcs.
Nem vetted észre, hogy már mindenkinek tele van a töke az ilyen lófasz poénokkal?

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.29. 21:41
Schmeisser
#130 Schmeisser [857]
Bazdmeg !!! Majdnem beszartam, még most(talán már nem)is ver a szívem.
A qrva életbe. Bedőltem ennek a szarnak.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.29. 21:41
Herr Hauptmann
#129 Herr Hauptmann [3187]
Optikai csalódások

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Schmeisser
#128 Schmeisser [857]
Ezt most tök komolyan gondolják ?

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.06. 22:12
csuvi
#127 csuvi [5613]
ezdebarom

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Silent
#126 Silent [15516]
LOOOOOOOOL

Szegény.... ez már überszánalom.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: Herr Hauptmann 2005.12.06. 22:12
Silent
#125 Silent [15516]
http://www.wallpapersyrenders.com/

Ez a Roberto Cancelo nem semmi. Überzsír háttérképeket készít. Filmes.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

-fear14-
#124 -fear14- [1498]
Nem gondoltam volna: SERVER ár

A jelen az alakítható jövő megváltoztathatatlan múlttá válásának folyamata.

Válasz erre

Onyx srác
#123 Onyx srác [572]
tHe mEaTriX!

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Herr Hauptmann
#122 Herr Hauptmann [3187]
Faszér nézek meg minden hülye linket, amit haverok küldenek. Ez már a "fáj" kategória

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Herr Hauptmann
#121 Herr Hauptmann [3187]
Nem olyan nehéz írni egy progit, ami "egérkattintás" jeleket küld a bufferbe

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.12.01. 22:59
sipec
#120 sipec [19623]
nekem 45

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.12.01. 22:59
Kalwa
#119 Kalwa [4370]
Hogy a francba hozott össze az 188 kattintást? Nekem 43-at sikerült max...

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2005.12.01. 21:22
csuvi
#118 csuvi [5613]
bocs, de ennél baromabb játékot nem láttam még..

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Onyx srác 2005.12.01. 21:22
Onyx srác
#117 Onyx srác [572]
Sajna nem tudom linkelni, de az öcsém egy jó kis játékot talált itt!Próbáljátok ki a
Merry Christmas nevű játékot. Nem rossz!

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

-fear14-
#116 -fear14- [1498]
fficial%26sa%3DG" target="_blank" rel="nofollow">Egy kis megemlekezes a WTC-rol es Bin-rol

A jelen az alakítható jövő megváltoztathatatlan múlttá válásának folyamata.

Válasz erre

Onyx srác
#115 Onyx srác [572]
Mikor fejre hejezhető mikrofont kerestem, akkor beírtam a goggle-be hogy Sennheiser medi@coustics és mit adott ki? EZT Figyeljétek a mozgó köröcskéket! vagy csak nekem ilyen? nézzétek meg!

Saitek Gaming Optical Mouse 1600 dpi

Válasz erre

Herr Hauptmann
#114 Herr Hauptmann [3187]
Nem semmi, ahogy ez a honlap meg van csinálva: www.kent.hu

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

sipec
#113 sipec [19623]
nah remelem ezt a jo oldalt meg nem ismeritek

Válasz erre

Chrono
#112 Chrono [3424]
http://www.mimi.hu/xforum/viewtopic.php?t=500&postdays=0&postorder=asc&start=0

!!! El Gigante Madrid !!!!

Válasz erre

Herr Hauptmann
#111 Herr Hauptmann [3187]
Le vagy maradva...én már 12 agyat zabáltam fel

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: Dile 2005.11.16. 00:12
Dile
#110 Dile [5900]
Ne kattints ide!

"Yes, I know my enemies: they're the teachers who taught me to fight me. Compromise, conformity, assimilation, submission, ignorance, hypocrisy, brutality, the elite."

Válasz erre

csuvi
#109 csuvi [5613]
1. a nyomorék nem feltétlen egyenlő a csóróval
2. a vicc topikban meg már utaltam rá, hogy ez az a fajta humor, amit a többség nem talál viccesnek, és soha nem is fog. főleg így, hogy hetente legalább egyet belinkel vmi félresikerült humorral megáldott egyén. szerencsére (sajnos) én már eléggé megeddződtem ahhoz, hogy az ilyen szarokat egy másodperc alatt kiszűrjem, de sokan vannak, akik még nem, és ők el fognak küldeni valahova, ahol nem nagyon szeretnél lenni. ezt tartsd szem előtt

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2005.11.13. 14:02
Thunderbolt2
#108 Thunderbolt2 [10]
wow
jópofa ez a cigányos cikk bár azért látszik hogy az ürge nem az őszinteség tiszta megtestesitője
Hogy 15fős banda és neki ezt volt ideje számolgatni, meghogy a szemének milyen nagy baja történt ott az orvosi igazoláson látszik hogy a szemének semmi baja

ennek ellenére a történet valós részei ténleg megbotránkoztató,
Hihetetlen hogy a romák mit megnem engednek maguknak.

We need oil, we need gas, we need plastic.. we need war at Iraq

Válasz erre

Mattmaster
#107 Mattmaster [9513]
1.Ebben én is tisztában vagyok és ez nekem is a véleményem
2.Csipkebokorvessző
3.Jól van nem is akartam hogy megijedj, csak egy viccnek szántam és nemértem mi a bajod vele
4.OKÉ nem estél le az ágyra
5.Lehet hogy neked nem vicces, de másnak még tetszhet
6.Neked se stem neked, meg nem is jövök rögtön a gazdag magyar káromkodásokkal mert eccerűen én nem akarni balhé.

Válasz erre

The Conquistador
#106 The Conquistador [2300]
1. Soha nem voltunk barátok, most sem vagyunk és soha nem is leszünk.
2. Csipkebokorvessző.
3. Nem ijedtem meg, ugyanis az első másodpercben leesett, hogy mi ez az egész.
4. Nem estem le az ágyra. (?)
5. Ez nem vicc volt, hanem nyomorékok szórakozása.
6. A Vicc topicban miért nem vontad kérdőre, akik ugyanígy neked támadtak?

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2005.11.13. 10:23
Mattmaster
#105 Mattmaster [9513]
Conquistador barátom, képzeld azok barmozzák le ezeket akik alaposan megijednek. Most neked még is mi bajod van? LEESTÉL AZ ÁGYRA? Nemértem most mi baj van, ez csak egy vicc volt de te már elkezded cseszegetni a másikat!

Válasz erre

kopé
#104 kopé [38449]
nem gáz, de azért az ilyeneket úgy is belinkeli vki...

Válasz erre

Előzmény: voyager 2005.11.12. 22:57
The Conquistador
#103 The Conquistador [2300]
Te vagy ma az ötödik, aki ezt belinkeli. A héten meg úgy a nyolcadik.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: voyager 2005.11.12. 22:51
voyager
#102 voyager [2066]
Tényleg?
Bocs, nem olvastam azokat a topicocat.

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

Válasz erre

Előzmény: kopé 2005.11.12. 22:56
kopé
#101 kopé [38449]
bakter a faxomse tudja, h hányadik topik csak ma ahova be lett linkelve, nem beszélve a vitárol a Politikában...

Válasz erre

Előzmény: voyager 2005.11.12. 22:51
voyager
#100 voyager [2066]
a cigányok bármit megtehetnek...

"Idegen nyelveket tudni szép, a hazait pedig lehetségig mívelni kötelesség." /Kölcsey Ferenc/

Válasz erre

The Conquistador
#99 The Conquistador [2300]
Kurva életbe, hülye fasz! A múltkor téged basztak le az ilyen baromságokért, megint nem bírsz magaddal?

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2005.11.12. 22:35
kopé
#98 kopé [38449]
ez szemét, olyan mint ami a Képek - bármirőlben volt múlthéten, az a boszorkányos vagy milyen, csak mondjuk annyira nem, de mondjuk a xar ettöl is megáll bennem, de csak 1 pill-re

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2005.11.12. 22:35
Mattmaster
#97 Mattmaster [9513]
EZT NÉZZÉTEK MEG!

Válasz erre

Chrono
#96 Chrono [3424]
ja. bocs nemtuttam

!!! El Gigante Madrid !!!!

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.12. 22:03
The Conquistador
#95 The Conquistador [2300]
Még hányszor akarjátok belinkelni? Fasz kivan!

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: Chrono 2005.11.12. 21:55
Chrono
#94 Chrono [3424]
ezt olvasssátok el...tanulságos...ez MO ma.

http://cigany.suxx.hu/

!!! El Gigante Madrid !!!!

Válasz erre

The Conquistador
#93 The Conquistador [2300]
He-he, bazd meg! Mi a fasznak örülsz? Sokáig szórakozol, IP cím szerint banolnak a picsába, aztán akkor szophatod a faszt.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: végleges! 2005.11.11. 15:55
Herr Hauptmann
#92 Herr Hauptmann [3187]
A faszom már, hogy nem bírsz innen lekopni...VÉGLEGESEN!

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Előzmény: végleges! 2005.11.11. 15:55
végleges!
#91 végleges! [419]
hát ere én nem venék mérget!
he-he!

http://birodalom.try.hu - Ahol megtalálod a válaszokat a kérdéseidre ;) Megéri benézni ; )

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.10. 22:45
The Conquistador
#90 The Conquistador [2300]
Hát én ezt erősen kétlem. Dino ugyanis meghozta a helyes döntést. Viszlát!

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: Methos5 2005.11.10. 20:40
Methos5
#89 Methos5 [102]
már nem sokat érd. hamarosan már ugyis elére azt a számot!

-

Válasz erre

The Conquistador
#88 The Conquistador [2300]
Kispajtás, én nem pitiztem, csak szóltam, hogy indokolatlan volt a döntésük. Ellenben te napok óta könyörögsz a nickedért, de bizony magasról telibeszarják a hülye fejed.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: Methos5 2005.11.10. 20:30
Methos5
#87 Methos5 [102]
nem azért mert pitiztél egy kicsit a Moderátoroknak?

-

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.09. 21:03
The Conquistador
#86 The Conquistador [2300]
Akkor vissza az egész!

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2005.11.09. 21:37
csuvi
#85 csuvi [5613]
(egyebkent nem tudtam, hogy elkuldte, mert megzavartak kozben->ezért nem volt hozza magyarazat)

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2005.11.09. 21:36
csuvi
#84 csuvi [5613]
a picsaba, pedig ez bonbon helyett volt..

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.09. 21:09
The Conquistador
#83 The Conquistador [2300]
Csak hülyülök, te...

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2005.11.09. 21:09

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat