28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !

csuvi
#82 csuvi [5613]

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

The Conquistador
#81 The Conquistador [2300]
Akkor mégis csak lesz itt valami?

Methos: Igen, bezárták, aztán kinyitották, mert belátták, hogy kell az ide.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2005.11.09. 21:02
csuvi
#80 csuvi [5613]
ez utobbiban megint csak egyetertunk

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.09. 20:47
Methos5
#79 Methos5 [102]
(bocs de azért kérdeztem mert az bezáták már egyszer nem ? amugy abbol is több van és te is azt mondtad mint ő hogy miért az enyémet kell bezárni az miért fáj nektek!)

-

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.09. 20:47
The Conquistador
#78 The Conquistador [2300]
Poltika topicban már elmondtam a véleményem, engem sem érdekel, igaz-e vagy sem, ez csak csepp a tengerben.

Methos pajtás, az kurvára nem felesleges, viszont te az vagy. Elhúzhatnál már a bánatos halál faszára.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2005.11.09. 20:43
Methos5
#77 Methos5 [102]
pl:csillagok háboruja?

-

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.02. 20:51
csuvi
#76 csuvi [5613]
aki egyszer is allt mar szetol szembe ciganyokkal, leszarja. hogy ki lett-e szinezve, vagy sem, nagyon is tudja, hogy ilyenek baromi konnyen megtortennek. itt pesten pláne, kezd ez az egész hely egy nagy gettóvá átalakulni..
de ne kezdjuk ujra ezt a cigagyos dolgot, ugysincs ertelme

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.09. 19:50
shinter
#75 shinter [836]
én is valahogy így gondolom.
ha volt már boccs, nem tudtam...

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.09. 19:50
The Conquistador
#74 The Conquistador [2300]
Gyerekek, fejezzétek már ezt be! Ezen a fórumon, meg az összes többin is milliószor belinkelték. Ahogy a tag leírta, az kamu, valóságlapja van a dolognak, de ki van színezve...

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: shinter 2005.11.09. 19:49
shinter
#73 shinter [836]
http://blog.tomcatpolo.hu/index.html?loadpage=http://blog.tomcatpolo.hu/blog/blog/20051105.html
cigányos, lövöldözős, nyugati aluljárós, elvileg igaz történet. Mindenesetre hűen tükrözi a magyar igazságszolgáltatást...

Válasz erre

Babykiller
#72 Babykiller [14268]
Karaokee Vietnami nyelven

Válasz erre

Germinator
#71 Germinator [29908]
a világ legjobb honlapja azoknak akiket érdekel a világ, amiben élnek: www.wikipedia.com (van magyar változat is, tehát .hu, de az nem olyan gazdag címszavakban)

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

kopé
#70 kopé [38449]
végre megvagy, haverom nak xar a kedve, de tom, hogy szereti a tengerimalacokat szal ez jó lessz kedvcsinálónak

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 15:31
Screeeam
#69 Screeeam [325]
azt hiszem ki kéne nyitni az LL topikot!
De a modokat sem értem! Egy rakás topikot bezárnak értelmetlenül, ezt meg hagyják hízni...

Ha nyitnék egy 1024*768-as felbontású gif formátumú képek - bármiről c. topikot, akkor annak mi lenne a jövője?

Igénytelenedik a fórum tisztelt vezetők!

Válasz erre

Schmeisser
#68 Schmeisser [857]
A tök mindegyet arra értettem, hogy mindegy, hogy ide linkelem be vagy a flash játékok topicba. Felesleges most ezen veszekedni.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.11.05. 10:36
Schmeisser
#67 Schmeisser [857]
Tudok a flash játékok topicról. Oda is linkeltem már, de tök mindegy.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.11.05. 10:36
nyomi
#66 nyomi [7258]
ez simán befért volna a flash játékok topicba, tényleg kellett nyitni az ilyeneknek egy új témát

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.05. 10:01
Schmeisser
#65 Schmeisser [857]
Cricket játék

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Schmeisser
#64 Schmeisser [857]
Feledjük a bút...
Linkeljünk poénos dolgokat.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Mattmaster
#63 Mattmaster [9513]
már rendes aréna lett a fórum

Válasz erre

kopé
#62 kopé [38449]
újabb Kain...

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.04. 20:34
Schmeisser
#61 Schmeisser [857]
Újabb balhé ?

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: Tyrn 2005.11.04. 20:26
Tyrn
#60 Tyrn [11406]
Ilyenekért nem járok már annyit Dome-ra:S

Válasz erre

Schmeisser
#59 Schmeisser [857]
Ha tetszik, akkor már te is linkelhetnél be valamit.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: Tyrn 2005.11.04. 19:33
Tyrn
#58 Tyrn [11406]
nekem tetszik a topik,de teljességében felesleges.

Válasz erre

csuvi
#57 csuvi [5613]
idegtepes bazeg...

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.11.04. 13:20
nihilism
#56 nihilism [3144]
Ezt hallgassatok meg mindenkeppen!!!

Szarra rohogtem magam, sirtam a vegere. Foleg a zsiigindzssiijj effektus, meg a mooee uttot be ...

Válasz erre

Schmeisser
#55 Schmeisser [857]
Nem vagyok már se szomorú/ideges. Jó, most már tudom, hogy ez tényleg hülyeség volt. Törölhetik is a topicot, mert hogy nekem már nem kell, az biztos.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.02. 20:51
The Conquistador
#54 The Conquistador [2300]
Ne legyél már emiatt szomorú/ideges! Én is nyitottam felesleges topicokat.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 20:50
Schmeisser
#53 Schmeisser [857]
Na jó. Ez kész. Senkinek sem tetszett. Zárják be, ha annyira akarjátok, nekem már az is mindegy.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.02. 20:43
Schmeisser
#52 Schmeisser [857]
De most már elég legyen a topic fikázásából, linkeljetek vagy ne linkeljetek ha nem akartok, de ez így már nem mehet tovább. Ilyen szar, olyan szar, de arra nem jöttök rá, hogy semmi értelme nincsen ezerszer leírni, hogy ez egy kalap szar.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

The Conquistador
#51 The Conquistador [2300]
Én is, és igazunk van. Felesleges ez a topic, lásd be!

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 20:41
Schmeisser
#50 Schmeisser [857]
Illetve Brutus vagy mi.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 20:41
Schmeisser
#49 Schmeisser [857]
Te is fiam Caesar ?

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.02. 19:13
The Conquistador
#48 The Conquistador [2300]
Mutogatni kéne, mi?

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.11.02. 19:37
nyomi
#47 nyomi [7258]
ezt lecsekkoltam lúl!!!

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.02. 19:35
The Conquistador
#46 The Conquistador [2300]
Láttam, filmek témában is nagyon képben vagy. Beírod a King Kong topicba, hogy milyen szar a Légcsavar. Bemutatkoztál.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: durcika 2005.11.02. 19:34
durcika
#45 durcika [10]
ok, feladom. meghajolok....
csak filmek érdekelnek, aztán ráleltem erre az egészre...
semmi rosszkedv!!!!!!!!!!!

durcika

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.02. 19:20
The Conquistador
#44 The Conquistador [2300]
Nem tudom, nehezen viselem a lámaságot mostanában.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.11.02. 19:27
nyomi
#43 nyomi [7258]
téged mivel sikerült így felhúznia 9 levél alatt?

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: The Conquistador 2005.11.02. 19:20
nyomi
#42 nyomi [7258]
jéééééééééééééééééééééééézusom...

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: durcika 2005.11.02. 19:19
The Conquistador
#41 The Conquistador [2300]
Valódi név: Balla Tímea. Ennyit erről. De le sem tagadhatnád, szerencsétlen Isten barma.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: durcika 2005.11.02. 19:19
durcika
#40 durcika [10]
lúzer!
mi van ha nem vagyok csaj? ennyire vitted: 000000

durcika

Válasz erre

Gillette
#39 Gillette [9789]
remélem nagy csöcseid és feszes segged van, hogy valamivel egyensúlyba hozd a sötétséget az agyadban...

Végem van...

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.11.02. 19:12
The Conquistador
#38 The Conquistador [2300]
Ott a pont, ezen mit nem lehet felfogni? Moderátorok, lakatot ide!

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.11.02. 19:12
nyomi
#37 nyomi [7258]
neked is kurva sok eszed van... remélem nagy csöcseid és feszes segged van, hogy valamivel egyensúlyba hozd a sötétséget az agyadban... mi a fasznak egy ilyen topic áruld már el? osszuk meg jól a képes topicot? mert ebbe is csak azt lehet linkelni, amit a képek-bármiről topicba... szólj ha tévedek...

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: durcika 2005.11.02. 19:05
Gillette
#36 Gillette [9789]
na pl. szerinted mire lett kitalálva a képek bármiről topik?

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 19:03
The Conquistador
#35 The Conquistador [2300]
Húzzál már a picsába!

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Válasz erre

Előzmény: durcika 2005.11.02. 19:05
Gillette
#34 Gillette [9789]
Így van. Ennek semmi értelme.
Ha tudsz valami érdekeset linkeld be a megfelelő topikba, ha nem tetszik el lehet húzni.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.11.02. 18:40
durcika
#33 durcika [10]
nyomika drága!
téged is leteremtettek már? vagy mi?
mi a f...t van az internet, ha nem,lehet kokkettálni...
azért próbálkozom! gyere chatelni

durcika

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.11.02. 18:44

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat