28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megesz Camp 2004

kuf
#36 kuf [14]
Attila88,

mi sajnos nem, de javaslom, regisztráld magad a megesz.hu-n, még az is lehet,h ismerősre találsz! Ill. ha valamit ki tudunk találni, akkor írok ide.. kitartás!
Egyébként nem kimondottan a piálás a probléma..

Üdv,
kuf

kuf

Válasz erre

Előzmény: Attila88 2004.05.25. 15:40
Attila88
#35 Attila88 [7503]
én is nagyon szivesen mennék, de kisérőt nem tok szerezni...


nem tudnátok ti felelősséget vállalni értünk(18 év alattiak)??

nemfeltétlenül kell mindnkinek piálnia.....

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Válasz erre

kuf
#34 kuf [14]
kicsit elmaradtam,sorry.. jó kérdés, még nemtudom, lehet,hogy idén más ajándék lesz Vannak új infók, részletek a megesz.hu-n

kuf

kuf

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.05.08. 21:19
Striker the One
#33 Striker the One [732]
Jah és csak ugy kiváncsiságból: Mien lessz az idei póló?

Striker The One & The Last.

Válasz erre

kuf
#32 kuf [14]
Striker, igen, Miskolcon. Sokak kérésére kiraktam minden fontosabb infót a megesz.hu oldalra, tehát NEM a fórumban kell kotorászni, csak a főlapon.

Üdv,
kuf

kuf

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.05.04. 19:47
tyro14
#31 tyro14 [3147]
jani0624, mert nem piál

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.05.06. 16:12
Striker the One
#30 Striker the One [732]
EGyépként pres ki a szomorú lélek?

Striker The One & The Last.

Válasz erre

Striker the One
#29 Striker the One [732]
Kuf: Miskolcon lessz az idei?

Striker The One & The Last.

Válasz erre

pres
#28 pres [4157]
Szomorú lélek !!!

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: jani0624 2004.04.29. 16:52
tyro14
#27 tyro14 [3147]
hát nagyon jók a képek. kár, hogy nincs ilyen barátom, aki elkísérhetne.

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

kuf
#26 kuf [14]
illetve még egy oldal a táborról, illetve ez még a guru/pcgurus időkből. Cikkekkel, képekkel egészen 1995-től.

http://guru.megesz.hu

üdv,
kuf

kuf

Válasz erre

Előzmény: tyro14 2004.04.29. 18:56
kuf
#25 kuf [14]
Jóhogy, ill ott voltam

kuf

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.04.30. 23:12
kuf
#24 kuf [14]
Ha végignézed a fórumot (nem kell teljesen) akkor nagyon sok képet. linket találhatsz, illetve ha írsz nekem 1 mailt, vagy bármelyik fórumozónak, szívesen mesél.

Az idei táborról egy külön topik szól, árakkal, képekkel, mindennel.
A kisérő dolgot kiveséztük, sajnos szükséges,de amint írtam, nem a szüleidre gondoltunk. 1 barát sokkal elérhetőbb.

A táborok hangulatát nehéz lenne szóban visszaadni, de ha már képeket kértél, itt van 1,1 giga a 2002-es táborról.
http://www.igeny.hu/pics/megesz/megesz2k2/

üdv,
kuf

kuf

Válasz erre

Előzmény: tyro14 2004.04.29. 18:56
Striker the One
#23 Striker the One [732]
kuf, te is jösz fel május 1.-én a bátyámhoz?

Striker The One & The Last.

Válasz erre

tyro14
#22 tyro14 [3147]
de miért áll az egész oldal csak 1 fórumból? Azért lehetne valami leírás is a táborról.
pl fényképek az előző táborokról
árak
idei táborral kapcsolatos infok, esetleg képek
szal csomó minden, amiből lenne egy jó kis weboldal.

egyébként így, hogy kisérő kell én se megyek. milyen lenne má ott anyámmal nyomnánk az UT2004-et?
18 évnél idősebb barátom meg nincs. legfeljebb tesóm... de az el nem jönne, pedig ő is szeret gépezni

jani0624: majd megszereted.

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

Előzmény: jani0624 2004.04.29. 16:52
jani0624
#21 jani0624 [1727]
Igen, igen tudom. A tanárok már párszor kioktattak a felelősség vállalás miatt.

Amugy utálom a szeszesitalt

Válasz erre

Előzmény: kuf 2004.04.29. 16:42
kuf
#20 kuf [14]
Jani,

igazad van,h talán furán hangzik a korhatár, de ez a lassan 10 év táborozási tapasztalatai alapján alakult ki és egy szükséges rossz. A 18. év alatti táborozókra valakinek felelősséget kell vállalni és ezt nagyon komolyan kell venni. Pl bármilyen baleset történik, szeszesital fogyasztás, stb stb.
A kisérő alatt érthetünk egy barátod, aki 18 éves és felelősséget vállal érted.

Striker,

Most esett le, ha regisztrálod magad a fórumra, valóban van egy korkérdés, de ezt nem mi tettük fel,hanem a fórum motorja

Amúgy ismét megy az oldal, volt 1 kis technikai leállás!

üdv,
kuf

kuf

Válasz erre

Előzmény: jani0624 2004.04.28. 17:14
jani0624
#19 jani0624 [1727]
Nemmis, tudom kinek beszéltem a korhatárról
Kisérőt meg nem viszek
Szoval idén kihagyom

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.04.10. 22:37
kuf
#18 kuf [14]
Striker, nem értelek!

A megesz.hu fórumra nincs korhatár a regisztrációnál, a táborra lesz, de az 18. év. Illetve ha jön veled kisérő, vagy bárki, aki vállalja érted a felelősséget, akkor megbeszélés tárgya az életkor.

A megesz.hu oldal jelenleg frissítés alatt áll, kb hétvégén megy megint!

üdv,
kuf

kuf

Válasz erre

Striker the One
#17 Striker the One [732]
kuf ugye azt nem gondolatok komolyan ha nem vagyok 13 csak 12 és fél nem regelhetek?

Striker The One & The Last.

Válasz erre

Striker the One
#16 Striker the One [732]
Azaz katt IDE

Striker The One & The Last.

Válasz erre

kuf
#15 kuf [14]
HOT NEWS

megvan az idei 2004-es taborhely, idopont, arak, minden

www.megesz.hu

udv,
kuf

kuf

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.04.20. 17:23
Striker the One
#14 Striker the One [732]
Bevalom öszintén én csak a 2003-as táborban voltam.
A 2002-es-ről meg csak pár képet láttam.

Striker The One & The Last.

Válasz erre

kuf
#13 kuf [14]
Striker,

igen, 99-től 2002-ig voltunk ott.. és hosszútávú cél,hogy valamikor megint ott lehessen a tábor!

udv,
kuf

kuf

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.04.16. 20:37
Striker the One
#12 Striker the One [732]
kuf: Az alsóörsi tábor az ahol 2002-ben voltatok nem?

Striker The One & The Last.

Válasz erre

Előzmény: kuf 2004.04.13. 13:24
kuf
#11 kuf [14]
Üdv,

ha már megnyílt ez a fórum, gondoltam bejelentkezek én is

A www.megesz.hu oldalon minden friss infó kintvan, bár igaz,hogy az idei táborhely és időpont még nem tisztázott. 90%,hogy augusztusban, annak is a második felében lesz a tábor, de ha vki regisztrálja magát az oldalon, akkor 2-3 hetente küldök egy hírlevelet, ami szintén tartalmazza a fejleményeket.

Hosszútávú terveinkben szerepel az alsóörsi tábor visszahóditása, azonban jelenleg minden követ és minden csatornát megmozgatva, ez sikertelen.

ha valakinek kérdése lenne, megtalál emailen, ill a fórumban.

üdv,
kuf

kuf

Válasz erre

Striker the One
#10 Striker the One [732]
Jani: Azt még nem helet tudni... De ha Majd tudjuk akor kuf majd ir
Tyro: Nyugottan

Striker The One & The Last.

Válasz erre

tyro14
#9 tyro14 [3147]
lehet, hogy esetleg engem is érdekelne a dolog. megnézem a honlapját

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

Előzmény: jani0624 2004.04.11. 20:58
jani0624
#8 jani0624 [1727]
Jó, akkor a kor már nem számít, de az időpont és a költség érdekelne.

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.04.10. 23:48
Striker the One
#7 Striker the One [732]
9-13 éves egy 15 éveshez képest?

Striker The One & The Last.

Válasz erre

jani0624
#6 jani0624 [1727]
Hozzám képest csupa idős.

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.04.10. 22:37
Striker the One
#5 Striker the One [732]
Hozzád vagy hozzám képes egyépként a legfiatalabb a táborban 9 éves... vannak 9-40 évesig emberek

Striker The One & The Last.

Válasz erre

jani0624
#4 jani0624 [1727]
Jól hangzik, mióta megnyitottad a témát, azóta gondolkodok, de nem találtam infót időpontról, költségről. Nameg volt egy kép a megesz fórumban, és csupa idősebb srác volt ott.

Válasz erre

Előzmény: Striker the One 2004.04.10. 21:58
Striker the One
#3 Striker the One [732]

Striker The One & The Last.

Válasz erre

Striker the One
#2 Striker the One [732]
Nem ir senki?

Striker The One & The Last.

Válasz erre

Striker the One
#1 Striker the One [732]
Hi! Ez egy Számitógépes tábor. Játékokat cserélünk megosztjuk a gépeket és átöltünk egymástól, JÁTSZUNK!!!

www.megesz.hu

Striker The One & The Last.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat