28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község

@Slider@
#286 @Slider@ [3121]
Ödön hát megbaszhatod te a jó kurva redvás picsádat, már ha ez sikerül egyáltalán! Ennél szebbet jelen esetben nem tudok számodra nyilatkozni, mert az amit te itt művelsz elképesztően korlátolt szellemi képességedre utal és az, hogy most te mit gondolsz az előbbi véleményemről amit irántad szándékoztam kifejezni elhiheted, hogy kibebaszott módon nem érdekel, mert valahogy ennyi szarság után amit tőled olvastam nem látom értelmét, hogy leálljak veled vitázni, tehát arra a következtetésre jutottam, hogy jobban teszem ha egyszerűen lealázlak mint barom gyereket, mivel az írásaid nem utalnak felnőttes viselkedésre és nem firtatom tovább szellemi és fizakai képességedet.

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.16. 08:17
Ödön
#285 Ödön [1189]
a bunkó hangnemet nem én kezdtem, olvass vissza! a "kis pöcsöt" annak írtam válaszként aki tényleg az. a bunkó hangnemre és az életkorra vonatkozólag direkt írtam, hogy tizstelet a kivételnek. ennyi.

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.16. 07:56
borotvapenge
#284 borotvapenge [2842]
Bocs, de amíg "bunkó hangnem"-edben írogatsz és nem tudjuk hány éves vagy addig te is csak egy "kis pöcs" vagy.
(mindkét idézet tőlled van, ha esetleg én is írtam volna valami ilyesmit akkor másold be plz! mert kettőnk közül egyedül te viselkedtél "bunkó" módon)

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.15. 18:08
savanyu
#283 savanyu [903]
A témával kapcsolatban ( ) :
Én is az ELTÉt jelöltem meg első helyen, de ha Szeged 100 km-rel közelebb lenne légvonalban, akkor engem nem lehetne onnan kirobbtani...

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

CamelX
#282 CamelX [6215]
Na, sikerül belépned Dome-ra? Örömmel látom

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.15. 23:15
Osmium
#281 Osmium [2326]
Igy már sokkal jobb!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.15. 23:13
Szabip
#280 Szabip [2426]
Nem elsősorban a vidékizés zavar hanem a Pestiek mentalitása amiket leírtam, csak ott fenn tapasztatltam szóval ne hidd hogy alaptalanul ez a véleményem.
A vidékiek nagy része nem bírja a Pestieket de Pestet igen modjuk ez is érdekes. Azt viszont tartom, hogy az ország csak és kizárólag egy városra koncentrál a térségeket meg elhanyagolják most itt nem a Dunántúlra gondolok.

Persze Bp. nek is meg van a maga baj ez igaz.

Nekem jó így ahogy van.

Amúyg többször is leírtam, hogy nem minden pestire értem a bunkót...
Tudom azt is hogy vannak kivételek csak én nem igen találkoztam ilyennel, egy kettő kolega leszámítva.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.15. 22:32
Osmium
#279 Osmium [2326]
Csak olyantól zavar, aki hőbörög a vidékizés ellen! Ez a baj, hogy ennyit sem tudsz magadtól kikövetkeztetni, édes fiam! Amit kikérsz magadnak, azt ne tedd meg mással!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.15. 21:48
Osmium
#278 Osmium [2326]
Persze vally közelébe, mi? Mi lesz ott, jééézus!?!?

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: pres 2005.06.15. 16:25
Osmium
#277 Osmium [2326]
Hát gratulálok még1x!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: pres 2005.06.15. 16:18
Szabip
#276 Szabip [2426]
Egy dolgot azért még árulj el: téged miért zavar a Pestizés??

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Előzmény: Szabip 2005.06.15. 21:42
Peeter
#275 Peeter [5697]
Témával kapcsolatban csak annyit:remélem Bp-re vesznek fel
Ezzel elmondtam a véleményem.

1bként nekem semmi bajom a pestiekkel.Bár az biztos, hogy másvilág mint itt a "tanyán".

I don't want you back!!!

Válasz erre

Szabip
#274 Szabip [2426]
Te negem ne merészel le édesfiamozni.
Ki vagy te??

Az összes hozzászólásoddal minősítetted megad, én itt nem szidtalak de te igen hát látod pont ilyenek a pestiek...

éljél tovább a szemétdombodon aztán hajtogasd és bizonygasd az igazad úgy se érdekel senkit se.

Egyszer majd megérted (bár ezt kétlem)

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.15. 14:36
Eric
#273 Eric [20761]
Hát ha valaki kihegyezte a vitát, az biztos nem én voltam.

És persze, hogy van ezer más szempont is. És azokra is igaz a korábbi megállapításom.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.15. 17:58
savanyu
#272 savanyu [903]
Hmmm. Nem is rossz ötlet. Bár mivel azt már Pol Pot elsütötte, s mindenki szemében csak epigon lennék, azt pedig nem bírnám elviselni. Majd erősen gondolkodom, s kitalálok egy mindkét fél számára elfogadható kompromisszumos megoldást...

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.15. 15:59
Ödön
#271 Ödön [1189]
ezért írtam a tisztelet a kivételnek-et.

Válasz erre

Előzmény: savanyu 2005.06.15. 18:41
savanyu
#270 savanyu [903]
Persze ez csak egy olyan vitát lezáró, poénos és kellemkedő hsz volt.

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Előzmény: savanyu 2005.06.15. 18:39
savanyu
#269 savanyu [903]
1. Nem mindenki Kain-nal egykorú, a fórum "társadalma" életkorilag meglehetősen széttagolt
2. Itt már egy ideje poén szinten mentek a hsz-ek...
3. Nem érdekelnek a problémáid, ahogy téged se az enyémek

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.15. 18:08
Ödön
#268 Ödön [1189]
"de a te problémád mindenek elött fontos" - igen, az, ha sietek és nem érek oda vhova, az tényleg fontos. én ezt leírtam, ha nem tetszik nektek, nem tetszik, viszont a bunkó hangnem miatt ebben az esetben kilóg a lóláb. meglep, hogy a kis 16 éves fejetekkel ennyire el vagytok szállva, holott még csak nem is a saját pénzetekből fizettek érte (tak).

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.15. 15:44
Ödön
#267 Ödön [1189]
"Mi azért nemszeretünk mert a buszod 10 perc késése miatt panaszkodsz" - pont erről van szó! hadd legyen meg a jogom arra hogy eldöntsem, mi nem tetszik.

Válasz erre

Előzmény: savanyu 2005.06.15. 15:44
Ödön
#266 Ödön [1189]
van ezer más szempont is, mint a tömegközlekedés. a vidéknek is megvannak az ekőnyei, nem kell erre kihegyezni a vitát. itt ezzel az a baj, hogy tegnap előtt este a bkv kiszámíthatatlansága miatt kb 15 percet késtem, pedig siettem nagyon. és ez nem most fordul elő először. ez nekem nem tetszik. hogy vidéken még rosszabb a helyzet, az pedig ebben az esetben nem vígasztal.

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.06.15. 15:43
borotvapenge
#265 borotvapenge [2842]
Gratula!

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: pres 2005.06.15. 16:18
pres
#264 pres [4157]
Szerintem igen. Azzal a kis beugró konyhával volt, meg terasszal nem? Egy .pdf-ben küldtem át igaz?

Osie
neked küldtem már?

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.06.15. 16:26
Eric
#263 Eric [20761]
Az lett végül is, amit mutattál?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: pres 2005.06.15. 16:25
pres
#262 pres [4157]
Ma írtam alá. IX ker. Klinikák. Mivel új lesz és csak most építik, ezért nem kell annyira elsietni. Az átadása csak jövő szeptemberben lesz. Akkor viszont várlak szeretettel

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.06.15. 16:20
Eric
#261 Eric [20761]
Na! Megvan?
Gratulálok!
Költözés? Lakásavató, falrahányós buli?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: pres 2005.06.15. 16:18
Eric
#260 Eric [20761]
Én meg 12-t Apám meg 24-et asszem.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.15. 15:58
pres
#259 pres [4157]
én semennyit hála a jó pásztornak.

Ma végérvényesen budapesti lettem! Vettem egy lakást

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

borotvapenge
#258 borotvapenge [2842]
Hidd el hallgattuk eleget mennyit voltak az elődeink

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.15. 15:58
borotvapenge
#257 borotvapenge [2842]
Áh ne lenne jó ötlet.. a sok fővárosi csak szédelegne a füvön.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.15. 15:59
Osmium
#256 Osmium [2326]
Na ki van csukva! Te leromboltatnád Budapestet, az embereket meg kényszermunkára itélnéd, hogy felépitsék vidéket!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: savanyu 2005.06.15. 15:44
Osmium
#255 Osmium [2326]
Én még 9-et vótam

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.15. 15:48
borotvapenge
#254 borotvapenge [2842]
Najah, a meló miatt csúszott a suli és az miatt a sereg. Úgyhogy pont beválasztottak az első 6 hónapos turnusba.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Colussus 2005.06.15. 15:41
savanyu
#253 savanyu [903]
Ti vagytok a "nem nagyon". Ha nem lennétek azt írnám:
párbeszéd: hö?

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.15. 15:47
Eric
#252 Eric [20761]
Amúgy jellemző:
Ha egy mondatot többféleképpen félre lehet érteni, akkor a jó magyar szokás szerint úgy értelmezzük, hogy abból vita kerekedjen....

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.15. 15:38
borotvapenge
#251 borotvapenge [2842]
Én pl Ossmiummal egész jól elbeszélgetek. Most éppen a közös politikus-rugdosást tervezzük

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: savanyu 2005.06.15. 15:44
savanyu
#250 savanyu [903]
Én!

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Előzmény: Osmium 2005.06.15. 15:42
borotvapenge
#249 borotvapenge [2842]
Mindenképpen úgy akarod beállítani a dolgot, hogy mások el akarják baszni neked az eddigi állapotokat.
Igen, önzőnek tartalak, mert te meg sem hallod más mennyire szenved a tömegközlekedéstől (vagyis hiányától), de a te problémád mindenek elött fontos, ami valljuk be nem is annyira gáz ha az ország más helyeihez viszonyítjuk (és nem egy nyugati ország városaihoz).

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.15. 15:36
savanyu
#248 savanyu [903]
És a budapestiek vidéki gyűlölete.
Mi azért nemszeretünk mert a buszod 10 perc késése miatt panaszkodsz, te meg azért nemszeretsz bennünket, mert amiatt hőbörgünk, hogy 10 perc késés miatt panaszkodsz... blabla bla. Viszont a vitával csak felidegesítjük magunkat, mert az álláspontok -legalábbis eddig- szemernyit sem közeledtek, s párbeszéd meg nem nagyon alakult ki.

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.15. 15:36
Eric
#247 Eric [20761]
mi az, hogy a budapestiek a jobbsorsúak, mig a vidékiek a sanyarúbb sorsúak?

Muszáj mindent úgy értelmezni, hogy vita legyen belőle???

A tömegközlekedési eszközök járatsűrűségének szempontjából mindenképpen. Nem?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2005.06.15. 15:38
Osmium
#246 Osmium [2326]
A forradalomban én is benne lennék! Hogy örülnék, ha láthatnám a szemétládák fejét, amikor a nép kizavarja őket a Parlamentből és még jóleg is rugdossa őket! Szép nap lenne az.... Egy a bökkenő! Ki az, akiben MINDENKI megbizik annyira, hogy objektivan elbirálhatná, kik lennének alkalmasak egy új alkotmány felállitására, amelyben le lenne szögezve, hogy milyen büntetésekkel számolnia azoknak a politikusoknak, akik a 4 év alatt nem tartják be a választási igéreteiket?

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.15. 15:30
Colussus
#245 Colussus [2010]
Ja, akkor nem. Egy évvel előbb voltam.

...non mollare mai...

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.15. 15:39
borotvapenge
#244 borotvapenge [2842]
2002.03-2002.09 Helyőrségtámogató alegység, logisztika szakasz, tűzraj. Minden 4. nap tűzraj pk.

..6 hónap nyugi, kötelező 8 óra alvás. Fúú de hiányzik. Kivéve a záróvizsgára tanulást

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Colussus 2005.06.15. 15:36
Ödön
#243 Ödön [1189]
"És a sanyarúbb sorsúak számára mindig is nevetségesnek fognak tűnni a jobbsorsúak sirámai." - na ezt azért fejezzétek már be! mi az, hogy a budapestiek a jobbsorsúak, mig a vidékiek a sanyarúbb sorsúak?

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.06.15. 15:32
Ödön
#242 Ödön [1189]
értem. szóval még én vagyok az önző, hogy nem tetszik a bkv! szépen eljutottunk idáig! na tényleg innen kezdődik a vidékiek budapest-gyűlölete!

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.15. 15:31
Colussus
#241 Colussus [2010]
Hát ez hihetetlen, mert én is ott voltam. És hasonló korúak vagyunk.

...non mollare mai...

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.15. 15:34
Eric
#240 Eric [20761]
Attól még ez igaz, csak vonatkoztass el.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.15. 15:33
borotvapenge
#239 borotvapenge [2842]
nem. ott voltam katona. ..talán a serfőzdében még emlékeznek ránk

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Colussus 2005.06.15. 15:33
borotvapenge
#238 borotvapenge [2842]
De mi egyetlen országról beszélünk és nem többezer hanem 50-150 km távokról.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Válasz erre

Előzmény: Eric 2005.06.15. 15:32
Colussus
#237 Colussus [2010]
Ott laksz? Ritkán járok arrafele.

...non mollare mai...

Válasz erre

Előzmény: borotvapenge 2005.06.15. 15:32

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat