Fórum » Konzolok, konzolos játékok
PS2: The Third Place
Ár: 26000
Érd.: 06/30 471-77-82
1,Playstation 2
2,Britney Spears
3,WWF
.
.
.
29,Xbox
.
.
81,Gamecube
Ez engem igen meglepett, mármint az, hogy a PS2nek nagyobb az érdeklődési köre mint mondjuk a hírességeknek, meg ilyesmiknek...
Mind1.Miután az XbX nem rég jött ki így elég szép eredmény ez a 29. hely is.Azonban a Cube 81. helye nem sok jóval kecsegtet, mindenestre ez a felmérés akár még a jövőbe is mutathat(inkább majd a 2002-es felmérés)...
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.
hamarabb fognek megjeleni a jobb játékok Xre mint Ps2re vagy Pc-re .
Mért ?Mert Gatesnek futtja rá hogy a fejlesztöket arra ösztönözze hogy XBoxra készitsék elöször a gamekket .Na meg mivel az Xbox szinte ugyanaz mint a PC könnyebb fejleszteni rá mint PS2re.Ugyanannyiba kerül mint a ps2.
A háború szenvedés, a játék szenvedély!
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.
.::: www.fifahungary.com :::. "Csak a Puffin adhat erőt és minden lebíró akaratot!"
Amúgy nekem is van egy mostani viszonyokhoz mért közepes konfigú Pc-m és egy PS2-m és nem mondtam hogy ne férne meg egymás mellett a kettő, sőt...
Látta már vki az Nba 2002-t Ps2-n ? Csak azért érdezem mert szerintem egy az egybe ugyanaz mint a 2001 egy két grafikai finomságon kívűl - egyszóval szerintem nagy csalódás, lehet, hogy az Nba is oda jut ahova a Fifa?
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.
nekem is kéne egy PS2 majd talán a Guval....
külömbenmeg azt senki sem veszi észre haogy akárhogyis mondjárok hogy bővíthető a PC abból is ugynaugy uajt kell venned mert elavul!
csak mindet Pcnem hivják nem PC PC2 Pc3 PC4.....
Ha nincs túl sok időm és csak játszani akarok akkor ott a PS2, ha pedig levelet akarok írni, netezni akarok vagy az oldalamat szerkesztem akkor ott a PC!
Senki ne gondolja, hogy csak úgy bementem a boltba és vettem egy PS2-t. Már a megjelenés előtt spórolgatni kezdtem és vártam, hogy mikor megy le valamelyik közeli országban az ára és hála az égnek a németeknél meg is történt ez!
Szóval felesleges itt az anyázás meg a morgolódás, hiszen a két téma igen is megfér egymás mellett csak ezt sokan nem tudják elviselni!
Ámen!
.::: www.fifahungary.com :::. "Csak a Puffin adhat erőt és minden lebíró akaratot!"
PC: bovitheto, dolgozhatsz is rajta, és MINDENT ami elektronikus, lehet vele csinalni.
hatulütö: a konzolokhoz kepest nincs
Konzol: jatszhatsz vele
hatulütö: nem bovitheto.A játékok nem kompatibilisek egymassal, elévülnek, és nem ojan mint a PC, hogy ha egyszer megveszed, hasznalhatod akar 10evig is, mert a file formátum egységes, és maradando
persze a konzol tokéletesen jo a játékra
Azert mert valaki mashogy gondolkodik, nembiztos hogy kapásból mocskos kommunista...
Kezdjük ott, hogy azért válsztottam ezt mert engem a játékkínálat győzött meg, pontosabban a játékok stílusa.Sokan emlegetik(néha én is)egy PC-s játéknál,hogy konzol szaga van - természetesen ilyenkor nem dícsérő jelzőként. Azonban a konzolos játékok lényeg szerintem nem is ez az egyfajta tartalmas szórakozás nyújtása...
Mióta megvan azóta ugyaúgy játszok Pc-n is és nem változott meg az életem sem, arra használom hogy egy -egy nagyon kellemes órát szerezzek magamnak, ha úgy tetszik kitomboljam magam a renget verekedős, mászkálós, ugrálós játékkal...
Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

"Everyone is connected" avagy "Glauben lassen und hoffnung geben"
.Mert azokat nem lehet majd tunngolni.
De biztos kitalálnak vmit pl tuning kit et lehet majd hozzáuk venni.
. Majd meglátjuk. Egy biztos: ha le is győzné a PC-t, akkor is csak ideiglenesen (ez volt az összes konzollal, emléxem még N64-en a Turok-ra, akkor már majdnem azt hittem, hogy PC erre a szintre sohasem jut, de hát a technika fejlődését nem lehet lelassítani)."Everyone is connected" avagy "Glauben lassen und hoffnung geben"
Szerintem annyira szar enm lesz az X-Box nem is próbáltad még honanan tudod hogy szar lesz?
1.PS2
2.Dreamcast.
3.
4.
.
.
.
.
X-box
stufumofo
Nem tom remélem majd a Pc Guruval nyerek egy PS2őt és Łmondom mit tud

YEP YEP! - Kipling :P
2. helyezett: X-Box
A ps2 meg kiaknazatlan lehetosegeit is figyelembe veve. bocs, hogy nincs ekezet, de kulfoldrol irok.

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 21:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4474]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
