28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nocturne

Friedrich von IQ Betyár
#25 Friedrich von IQ Betyár [16]
Küldenél linket a peccsekről?

Válasz erre

Előzmény: 4rc28 2009.09.06. 19:32
4rc28
#24 4rc28 [649]
Patcheket próbáltad?(3db van)

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

Előzmény: Friedrich von IQ Betyár 2009.09.06. 18:40
Friedrich von IQ Betyár
#23 Friedrich von IQ Betyár [16]
Hi nem tudja valaki mit tegyek a noc-cal mert nem akar elindulni akármit csinálok, ha rákattintok a parancsikonra akkor hibaüzenettel leáll. Ha valaki tudja a választ akkor írjon PLEASE!!!

Válasz erre

4rc28
#22 4rc28 [649]
Játszik még rajtam kívül valaki ezzel a játékkal?
Szerintem nagyon jó game és a grafikája is megállja a helyét

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

4rc28
#21 4rc28 [649]
Nem tudja valaki, hogy hova tűnt a tegnapi hozzászólásom amit ide írtam?????

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

Dini16
#20 Dini16 [38]
Hát ez nem oldja meg a gondomat de azért köszönöm

Válasz erre

Petyo
#19 Petyo [3973]
Én egyszer láttam végigjátszást anno egy újságban. talán 576kbyte, de nem bizti.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Válasz erre

Előzmény: Dini16 2005.11.06. 10:26
Dini16
#18 Dini16 [38]
Na hali szeretném kérdezni hogy ehhez a játékhoz van-e magyarítás meg végigjátszás mert akkor valaki elküldhetné nekem őket a címre.Előre is köszi.
Amúgy 3 éve megvan a játék de most nyomtam fel először és qrva jó csak angolul nemtok

Válasz erre

kertesz
#17 kertesz [497]
Vándor, ha még nem tudtad megoldani, jelezz, segítek!

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

ShockServ
#16 ShockServ [323]
ha minden igaz akkor arrol beszelsz amikor kijossz egy haz szerusegbol es egybol egy temetobe kerulsz. ha errol akkor jobbra le tudsz menni ahol egy bazi nagy kastelyt talalsz. na arra kell tovabb menni. aztan amikor ott megszerzed a kulcsot valami kocsmarosfela manustol akkor mehetsz vissza a temetobe talalhato kriptaba ha nem ez az akkor bocs

Válasz erre

Vándor.
#15 Vándor. [64]
Ennyire ne halljon ki senki PLEASE HELP ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! !

Van ki vándor s hazatér

Válasz erre

Vándor.
#14 Vándor. [64]
Hi !

Tudom régi wz a topic , de aki még emlékszik erre a játékra akkor az írja meg nekem mi jó büdös frnacot kell csinállni a 4. act-ban abban a temető féleségben előre is kösz ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Van ki vándor s hazatér

Válasz erre

kertesz
#13 kertesz [497]
Kösz!
De hál' Istennek túl vagyok rajta, lenyomtam.

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

Előzmény: Zeuss 2002.01.30. 17:39
Zeuss
#12 Zeuss [152]
Megsajnaltalak kertesz, hogy senki se segit rajtad. Sajnos en sem tudok, mert nem jatszottam ezzel a jatekkal, de gondoltam irok egyet ebbe a forumba, hogy ne csak magaddal beszelj. Remelem nem csinaltam semmi rosszat.

Servant in the Heaven, King in the Hell.

Válasz erre

kertesz
#11 kertesz [497]
Ha valakinek gondja van vele a jövőben, írjon nyugodtan, segytek. VÉGIGJÁTSZOTTAM!!!

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

kertesz
#10 kertesz [497]
A legvégén, ha kiszabadítottam Moloch-ot, felgyújtottam a rácsos priccset lent a várbörtönben, hogyan tovább - ez már nagyon a vége lehet...-?

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

kertesz
#9 kertesz [497]
Még mindig várok segítséget!

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

kertesz
#8 kertesz [497]
Türelmesen várok, mert azt nem hiszem, hogy senki nem nyomta végig.

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

kertesz
#7 kertesz [497]
Aki játszott már vele,kérem jelentkezzen!

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

kertesz
#6 kertesz [497]
Küldtem e-mailt, mert a végén megint megszorultam (4. résznél).

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2002.01.03. 14:25
okoska3000
#5 okoska3000 [12750]
Nincs mit, máskor is szívesen

Válasz erre

Előzmény: kertesz 2002.01.03. 14:04
kertesz
#4 kertesz [497]
Okoska3000
Kösz a tippet, ez a megoldás. Újra elkezdtem s a 2. pályán jól haladok.

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

okoska3000
#3 okoska3000 [12750]
Lehet, hogy kihagytál valamit...

Az nem lehet, hogy nem is kéne a második sztorira ugrania, hiszen az elején lehet választani közülük - én nem játszottaqm vele, csak láttam - -> válassz másik sztorit ......

Válasz erre

kertesz
#2 kertesz [497]
még mindig várok egy kis segítséget!

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

kertesz
#1 kertesz [497]
Kissé lemaradva most játszom a Nocturne-el. Az első pályát követően nem enged a másodikra.
megcsináltam a Dark Reign of the Vampire King-et, s nem adja be a Tomb of the Underground God-ot.
Igaz nléha kicsit csaltam, F10-el és ahol sokat szenvedtem, belöktem a god módot. Ez a baj? Vagy valami egyéb.
Aki tud - köszönettel! - segítsen!
Csaba

PC/PS2/XBOX

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat