28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

IGI2

robertty
#8 robertty [2]
sziasztok
igi2-on egy kis segitseg kellene mivel elakadtam a prison escape palyan megcsinaltam az 5 kuldetest es a hatodikkal van bajom kinyirtam mindenkit de nemtok tovabb menni mit kell tennem vaggy hova kell mennem ha valaki tud segiteni akko megkosszonnem

Válasz erre

RASTA guy
#7 RASTA guy [11867]
Vazzeg, te direkt azzal szórakázol, hogy létező topikokat nyitsz újra???Ez a topik is törölhető.


LOL!

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: Firefox 2003.01.19. 18:49
Brolly
#6 Brolly [1]
Szernintem nem rossz a játék bár ez lehet hogy azért van mert nem játszottam az első résszel!Nálam ha nem hal meg az ürge egy lövéstől riaszt mindenkit a legkissebb zajra is felfigyelnek hullát látva elkezdenek keresni!

Válasz erre

pp9
#5 pp9 [64]
Nagyon fasza!!!A grafikus motor baromira sokat válltozott(azt is lehet mondani, hogy KIRÁLY)most kezdtem el nyomni

NO COMMENT

Válasz erre

Spitzbube
#4 Spitzbube [525]
Én elvileg holnap szerzem meg.

Egyébként, Firefox, tényleg körülnézhetnél néha egy kicsit topicnyitás előtt.

DEBRECEN és semmi más, győzni fogunk KITARTÁS!!!

Válasz erre

serito
#3 serito [390]
Igen kijött én már zúzom is!!

Egy ftp oldalon már megvan.

AMD A64 AM2 X2 4200+@5000+ | Gigabyte M59-SLI | 4x1GB PQI/800 | Sapphire X1950 XT 256MB | Chieftec 400W | 19' AOC CRT |

Válasz erre

Z-Master
#2 Z-Master [20407]
Nagyon jó kis progi szerintem érdemes leszedni.Én most töltöm.Sok mindent mondanak az emberek.

>Létezik már ilyen topic.(kereső)

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Firefox
#1 Firefox [364]
Ez jó? Kinek van meg? Azt mondják, kijött!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat