-Hé Mohamed! Hogy vagy?
-Jihad, jihad...

Most nézem a 10. évadot és eddig nagyon ütős.

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Meg hát, szóval, volt az a baseballos rész egyszer, ami kicsit hasonló témájú volt, és az szerintem sokkal viccesebb volt. Összességében tényleg elég alacsony színvonalú lett az évad, igazán jó részre a WoW-sen és az időutazásosakon kívül nem is nagyon emlékszem most hirtelen...