28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Tényleg volt régen sokszor a kisalkalmazásokkal kapcsolatban, hogy rájátszottam a felháborodottságra, de ez most borzalmas. Azzal kombinálva, hogy a képeket ráadásul még össze-vissza is méretezi ugye, gyakorlatilag lehetetlen látni, ki és mikor töltött fel újat. Ki is vehetnék nyugodtan ezt a funkciót, mert ennek így semmi értelme...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

szbszig
szbszig [33649]
Na, most az viszont tényleg egy nagyon rossz ötlet volt az iWiW-től, hogy az ismerősök legfrissebb képeit véletlenszerű sorrendben, összekeverve jeleníti meg...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat