25 éve Veletek – PC Dome / PlayDome

Mafia 2

Lacko
#1307 Lacko [11512]
szbig van ilyen. Nekem se ment rohadtul az autóverseny és közben meg volt egy haverom, aki soha nem játszott autóversenyeset - éjjel-nappal quake-ezett - és elsőre röhögve megcsinálta 1.0-bán, pont mint te. Nyilván van, akinek pont olyan a stílusa, hogy meg tudják csinálni (gondolom a cseheknél is a tesztelő(k) meg tudták csinálni, mert különben változtattak volna rajta). Azért az akkor is a játéktörténelem egyik legemlékezetesebb autóversenye marad.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2014.12.06. 09:01
szbszig
#1306 szbszig [33601]
Nem volt semmi szintválasztás a futam előtt, szóval az 1.0-s verziónak kellett lennie. És nem használtam a rövidítős csalást sem, mivel nem is tudtam róla akkoriban. Lehet, egyszer előveszem a játékot, és megnézem ezt a küldetést még egyszer, hogy csak piszok mákom volt, vagy tényleg annyira ráéreztem valamire.

Mondjuk az tény, hogy eléggé makacs tudok lenni a játékokban. Pláne az ilyenekben, ami valami ügyességi, és rövidebb menetekből, pályákból áll. Éjszaka például ezt játszottam ki úgy, hogy csak az utolsó pályán elrepült másfél órám körülbelül, és már kezdtem ideges lenni, de azért is végigtoltam egy ültő helyemben.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2014.12.06. 07:20
VodevilX
#1305 VodevilX [11345]
Hát akkor vagy született versenyző vagy, vagy nem tudom... De direkt mondtam az 1.0-t, mert később tettek bele legalább 4 fokozatot szokásos easy, normal, hard, very hard vagy hasonló... Na az a vicc, hogy ott is csak az easy sikerült...
Amúgy annak idején, én is a rövidítős csalással tudtam megcsinálni.
De játékosként ti is biztos ismeritek azt az érzést, mikor órák óta szenvedsz 50+, már az 5. utolsó kör felénél is túl vagy, és magabiztosan haladsz a cél felé, de az utosló kanyarban elbaszod... az priceless...
Ilyenkor szoktak billentyűzetek meg egyéb tárgyak összetörni

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2014.12.05. 23:39
jawsika
#1304 jawsika [3845]
Hát én anno sztár voltam az osztályban, mert megtaláltam valami eldugott netes fórumon, hogy azt el lehet csalni a rövidítéssel. Kábé addig senki nem jutott át rajta. De komolyan, hetekig szoptunk vele, és semmi. A vicc, hogy a bombás nekem elsőre meglett anno, és igen, csak opcionális free mode-s mellékküldi volt, amit ráadásul nem is a sztorimódban, hanem azon kívül tudtál elérni.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2014.12.05. 23:39
szbszig
#1303 szbszig [33601]
Az első részben a bombás szerintem nem volt főküldetés, csak valami opcionális mellékküldetés. És emlékeim szerint tényleg nehéz volt, sokkal nehezebb, mint az autóverseny. Az autóversenyről nekem az az élmény maradt meg, hogy megkaptam osztálytárstól a játékot, hogy próbáljam ki (akkoriban még így működött a dolog főleg), és másnap kérdezte, hol tartok benne, én meg mondtam valamelyik küldetést az autóversenyes után, ő pedig csak lesett. De tényleg, nem azt mondom, hogy elsőre sikerült a verseny, de nem emlékszem, hogy olyan kirívóan sokat szenvedtem volna vele.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2014.12.05. 20:12
VodevilX
#1302 VodevilX [11345]
Az első részben az autóverseny 1.0val ááááááh Talán a játékos múltamban a legeslegtöbbször újrakezdett "küldi"

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2014.12.05. 20:12
Lacko
#1301 Lacko [11512]
Az első részben is volt egy ilyen bombás. De amúgy ott nálam az verte ki a biztosítékot, amikor menekülök, mögöttem egy autó, amiből négy gengszter, derékig kihajolva folyamatosan tüzel rám a Thompsonból. Én meg elmegyek egy rendőr mellett a megengedett sebességnél 1(egy!!!)km/h-val gyorsabban, erre kirakja a villogót és UTÁNAM ered, mert én egy ilyen rohadék vagyok. De azt leszarja, hogy négy gengszter szarrá lő egy másik kocsiból.

Na szóval a lényeg, hogy megértelek, de én végig úgy voltam vele, hogy hajamat téptem az idegességtől (azaz tényleg nem szórakozás volt), de közben meg az egész úgy volt összerakva, hogy rohadt jó a sztori és MUSZÁJ végigvinni.

Persze az is igaz, hogy egy DLC-re ez sokkal kevésbé igaz. Bár én max a Jimmy-ket hagytam volna abba, a Joe-s mellékszál eléggé kapcsolódott az alapsztorihoz annyira, hogy ne hagyjam abba.

Válasz erre

Előzmény: Hank Hill 2014.12.05. 15:56
Hank Hill
#1300 Hank Hill [93]
Nem számoltam, hogy hányszor próbálkoztam a siker érdekében, de 25-30-ra saccolok. Egyszerűen nem voltam hajlandó megvárni, hogy talán 70. alkalommal nem lesz egy autó sem ami keresztbe tesz egy kanyart követően. A játékok az ember szórakoztatására vannak, bölcsebb dolog volt az uninstall, mielőtt valami anyagi kár keletkezik körülöttem.

Thank you for calling Strickland Propane!

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2014.12.05. 09:32
Lacko
#1299 Lacko [11512]
Azt még valahogy meg tudtam csinálni, de emlékszem, hogy az egész DLC sokkal nehezebb volt, mint az alap.

Válasz erre

Előzmény: Hank Hill 2014.12.05. 02:30
Hank Hill
#1298 Hank Hill [93]
Így évek után jó ötletnek tartottam belevágni a Joe's Adventures-be. Remélem külön pokol van azok számára akik kitalálták, a 'Bomb Under the Seat' küldetésnél letöröltem a játékot.

Thank you for calling Strickland Propane!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2012.07.01. 13:52
Creativ3Form
#1297 Creativ3Form [33858]
Nem, az a végleges játékból kimaradt. De ha mellékküldiket akarsz, szerezd be a DLC-ket.

The Betrayal of Jimmy
Jimmy's Vendetta
Joe's Adventures


Ebből én személy szerint az uccsót, a Joe's Adventurest ajánlom. Ez Vito börtön évei alatt játszódnak. Joeval kell akciózni.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Conlin 2012.07.01. 11:46
Drukala
#1296 Drukala [559]
Nekem se jött össze egyetlen alkalommal sem. Elvileg lehetett volna, de nem került bele a végleges verzióba...

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

Válasz erre

Előzmény: Conlin 2012.07.01. 11:46
Conlin
#1295 Conlin [7]
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy a játék közben lehet-e mellékfeladatokat vállalni Bruski roncstelepén, vagy Derek-nél a kikötőben. Próbáltam 1x 2x de nem jött össze

Válasz erre

DendyHUN
#1294 DendyHUN [2]
És arra van lehetőség hogy ha letöltök egy másikat akkor a mentéseim megmaradjanak?

Biró Dániel

Válasz erre

DendyHUN
#1293 DendyHUN [2]
Szeretnék 1 kis segítséget kérni bár lehet hogy itt már felmerült a kérdés!
A 14. fejezetben a Mona Lisa nevü bár ajtaját nem tudom kinyitni! Amikor először odamegyek akkor még világít az ajtó(ahogy megjelölik az ajtókat hogy az az) de amint ki akarom nyitni az ajtó visszaáll rendesz szinére és az ajtó nem nyílik ki! mit tegyek? Kérlek segítsetek!

Biró Dániel

Válasz erre

Turulbirodalom
#1292 Turulbirodalom [147]
Hibás crack.

Válasz erre

Előzmény: dadam81 2011.12.23. 17:52
dadam81
#1291 dadam81 [1]
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Mi lehet a probléma, ha a játék közbeni képen szinte fekete fehér, alig látszanak a színek és a képernyő közepét kivéve mindenütt homályos, elmosódott a kép?
Intel HD Graphics 3000
Intel Core i3-2330M

Köszi a segítséget.

Válasz erre

Gump
#1290 Gump [5425]
Végigjátszottam másodjára. Teljesen elfelejtettem már, mekkora egy határ szar befejezése van ennek..

Válasz erre

Lacko
#1289 Lacko [11512]
Kérdés: van különbség a Betrayal of Jimmy és a Jimmy's vendetta között? Én eddig csak az utóbbiról hallottam.

Válasz erre

Lacko
#1288 Lacko [11512]
Kicseréltem az alaplapomat (új win install stb) és megint felraktam a Mafia 2-t. Csakhogy most azt csinálja, hogy 5-6 másodpercenként lefagy a játék 1-2 másodpercre.
Csak az alaplap és a memória változott (ezek persze jobbak lettek, pl ddr2 helyett ddr3) a többi ugyan az a cucc, ami pár hónapja volt, amikor a mafia 2 simán futott a gépemen, semmi gond nem volt.

Olvasgattam a neten és másoknak is volt ilyen, de csak azt a megoldást tudták ajánlani, hogy ne fullscreenbe, hanem window-ba játsszam a játékot. És tényleg, ettől megszűnt a szaggatás, de persze ez így tök gáz, nem is beszélve arról, hogy így 5-10 fps-sel lassabb is a grafika.

Történt veletek is hasonló? Tudtok valami jobb megoldást?

Rémlik valami olyan a múltból (öreg vagyok már, kihagy a memóriám ), hogy a BiA:HH és a Mafia 2 összeakadt, ha egyszerre voltak feltelepítve, mert mindkettőnek másfajta PhisyX kellett. Én pedig, most nem akartam ilyet és nem raktam fel a Mafia2 telepítője által ajánlott PhisyX-et, hanem a legutolsó, gyári, nvidiás volt rajta eleve. Bár a video beállítások között, eleve ki van kapcsolva ez a phisyX (ezt nem is én kapcsoltam ki, hanem ez volt a default).

Válasz erre

kopé
#1287 kopé [38449]
Mégsem. köszi.

Válasz erre

Piliscsaba
#1286 Piliscsaba [41]
Köszönöm!
Hát igazából nem tudom hogy eredeti e vagy nem de akkor úgy látszik hogy nem..Köszönöm mégegyszer

Bélik Márk

Válasz erre

Drukala
#1285 Drukala [559]
Ha jól emlékszem ez azoknál fordult elő, akiknek nem eredeti játékuk volt és rossz törésük volt hozzá. Mivel ezen az oldalon tilos a warez, így a legjobb tanács amit kaphatsz, hogy vedd meg eredetiben.

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

Válasz erre

Előzmény: Piliscsaba 2011.05.07. 10:11
Piliscsaba
#1284 Piliscsaba [41]
Hello mindenkinek!
ha segítenétek nagyon hálás lennék!a mafia 2 elején tarok már másodjára kezdem el és azt tapasztaltam hogyy a küldetések elején amikor elkezdődik akkor lemegy folyamatosan az életem és vagy újra kell a küldetést kezdenem vagy hagyom lemenni az életemet és ameghalok.Nektek is volt már ilyen ?hA VOLT HOGY OLDOTTÁTOK MEG?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Márk

Bélik Márk

Válasz erre

harras125
#1283 harras125 [342]
Az alapküldit végigtoltam, nem érzem úgy hogy elég hosszú vagy elég jó volt, nem volt annyira magával ragadó mint az első rész.

Kérdésem, hogy ezt a Mafia 2 DLC Pack című lemezt érdemes megvenni hétezerért, új küldiket jelent ?

Ahhoz nincs kedvem, hogy három dollárokért egyesével rendeljem meg a DLC-ket steamról, főleg hogy nem is hiszem, hogy ezért kezdenék most valamiért neten keresztül fizetni.

Öreg vagyok ehhez a sok játékhoz, abba kéne hagyni

Válasz erre

Peace
#1282 Peace [27884]
Úgy látszik csak pihentetnem kellett a játékot úgy 1,5 hónapra. Most másodikra sikerült összehozni, de most is 2 másodpercem volt hátra a garázsnál. És ez az egy szájbakúrt küldetés volt csak hátra az utolsó felvonás előtt!!! Ennyire még nem örültem program eltávolításnál. Ez a kiegészítő nálam hivatalosan is előrelépett a valaha készült legidegesítőbb és legfosabb játékok közé!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.12.14. 11:11
Skorpio90
#1281 Skorpio90 [5506]
A másik 27000 Joe feladata

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Előzmény: anxius 2011.01.08. 13:38
anxius
#1280 anxius [6744]
Közben én is rájöttem.
Csak azt gondoltam, hogy a 27000 után én kell a másik 27000et is összeszedjem. És az pedig nem buli 300dollárokkal
de igy már okés.

Válasz erre

Előzmény: Skorpio90 2011.01.08. 13:10
Skorpio90
#1279 Skorpio90 [5506]
Nincs, de ez nem hiszem, hogy nagy baj lenne, hiszen zsebbe kapsz az egyik küldetésnél 25000-et, ez pedig max. 5 kocsi bezúzását jelenti.

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Előzmény: anxius 2011.01.08. 12:22
anxius
#1278 anxius [6744]
Egy olyan kérdésem lenne, hogy a kölcsön visszafizetős küldetésnél tényleg nincs más opció a pénzszerzésre, mint 200dollárokat lopni boltokból/300dollárért összetörni egy autót?

Válasz erre

HalfLife2
#1277 HalfLife2 [45]
Üdv mindenkinek!!

Bocs, hogy ide írkálok, nekem annyi lenne a problémnám a Mafia-val, hogy egyszerűen nem indul el Win7 alatt pedig letöltöttem hozzá az 1.2-es patch-t is.......
Ha valaki tud segíteni azt nagyon megközönném!!


UI: Most kaptam születésnapomra és karácsonyra egy full LG Gaming monitort, 16:9, Full HD és ki szeretném igazán próbálni a Mafiát is!!

Nagyon köszönöm!!

Válasz erre

Peace
#1276 Peace [27884]
Oké, én végleg feladom. Ha 50-szer nem kezdtem neki ennek a küldetésnek, akkor egyszer sem. Ennyi volt.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.12.09. 18:19
betyar1
#1275 betyar1 [55]
Sajnos a hugos rész megvolt már az első autó elkötésnél járok de még mindig csinálja.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.12.13. 23:20
Creativ3Form
#1274 Creativ3Form [33858]
Tipikus Warez hiba, de csak az elején csinálja. A húgos incidens után go egy kajálda, és probléma megoldva

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: betyar1 2010.12.13. 21:19
betyar1
#1273 betyar1 [55]
most kezdtem el de mi a rák ez az elején hogyha eszik vagy iszik akkor már egy sarok után vagy egy kis futás után fél percel már ver a szive és halványodik a kép????Szinte semmilyen küldetést nem lehet végigcsinálni mert alig van szufla benne.

Válasz erre

Lacko
#1272 Lacko [11512]
Te most arról a részről beszélsz, amikor egy kocsival végig kell menni a város autópályáin forgó markereket elérve? Valami highway a címe is?
Ha arról, akkor annak az utolsó markerétől (checkpointjától) csak pár méterre van az a garázs ahova menned kell. (nem ahhoz a garázshoz kell menned, ahova máskor, hanem ahhoz, ahonnan felszedted a kocsit.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.12.09. 18:19
Peace
#1271 Peace [27884]
Mindig ezzel a hulladék fossal szenvedek, mert más játékhoz nincs kedvem, ezt meg önsanyargatásbók csak azért is kipörgetem. Viszont én ennyit szerintem még az életben nem káromkodtam és csapkodtam összesen egy játék miatt, az biztos. Az összes szopatós és idegőrlő küldetés belekerült ebbe a DLC-be, az tuti! Lehet easy-n meg se kottyanna, de természetesen játék közben már nem lehet állítani a nehézségen(gratulálok a fejlesztőknek!), szóval marad a szopás. A csekkpjnt rendszer hiánya is mocskos idegesítő. Miért kell nekem az elejéről kezdenem a küldetést minden alkalommal? Most éppen az időfutamnál kaptam dührohamot, és léptem ki. Elértem a 10. checkpoint-ot is időben, erre kidobja, hogy álljak be a garázsba, ami 800 mérföldre van, és van vissza 1 percem. És úgy volt vissza ennyi időm, hogy végig 110-el hajtottam a városon keresztül, ez a vicces!

Válasz erre

raffin
#1270 raffin [563]
Hello!

Apró beakadásokat érzékelek a játékban,eddig meg minden normálisan ment.Valaki megtudná nekem mondani mitől lehet?Minden más játék tökéletesen fut,ahogy eddig.Újra tettem a rendszert,és ugyan úgy akadozik.Nagyon halvány belassulás,ami nem is annyira zavaró,de mégsem ilyen volt az elején!
Köszöntem.

Válasz erre

Lacko
#1269 Lacko [11512]
Én most (hogy ajánlottad) ezt találtam:

http://www.youtube.com/watch?v=ZWwxMm9M9q8

De hát itt a csóka két sorozatot lőtt csak bele a bárba!!! Én az összes automatából, minden lőszert kilőttem (az összes írt kinyírtam), de nálam nem váltott át a feladat...

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2010.12.05. 16:42
Creativ3Form
#1268 Creativ3Form [33858]
Én sajna nagyon hamar ráuntam, de a youtubeon nem találtad meg a megoldást?

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2010.12.05. 16:41
Lacko
#1267 Lacko [11512]
Valaki, lécci, aki megcsinálta már jimmy-t! Tara bar, hogyan?

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2010.12.01. 16:24
Peace
#1266 Peace [27884]
Valaki küldhetne egy mentést a felrobbanó kocsis küldi utánról, mert nekem azóta sem sikerült.

Válasz erre

Lacko
#1265 Lacko [11512]
egy forumban azt olvastam, hogy az uvegeket es a kepeket kell lelőni. minden kepet es minden uveget szetlőttem (+2000 rendőrt) minden ammoból kifogytam, de semmi... nem teljesül a feladat. HELP!

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2010.11.30. 18:08
Lacko
#1264 Lacko [11512]
a jimmy's vendettaban hogyan kell a tara bar-t destroyolni? mindenkit kinyirok, mindenhova granatokat dobok, de semmi. tovabbra is varja hogy destroy tara bar. mi a teendo?

Válasz erre

limbless
#1263 limbless [650]
Én is befejeztem, végülis tetszetős volt

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2010.11.28. 14:33
Lacko
#1262 Lacko [11512]
na végigtoltam. az utolsó küldi piszok jo volt. igázábol az összes jó volt, ami nem időre ment.

Válasz erre

Lacko
#1261 Lacko [11512]
Na megcsinaltam a fegyverszallitosat. De a rendorok ugyan olyan genyak voltak, mint a mafia 1-ben: hiaba lő ram egy csomo bűnoző, engem lőnek a zsaruk is.

Válasz erre

limbless
#1260 limbless [650]
LOL most vettem észre, hogy nem a garázsba kell beállni, hanem az udvarba

Válasz erre

Előzmény: limbless 2010.11.28. 11:23
limbless
#1259 limbless [650]
Nekem a bombással odáig nincs bajom, amíg eljutok a garázsig, addig minden ok, de mikor be kell állni, akkor mindig felrobbanok

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2010.11.28. 10:38
Lacko
#1258 Lacko [11512]
Biztos rohadt nagy mázlim volt, de a bombas kocsi (ami lassulaskor robban) elsőre sikerult. Es a második szekcióban (vasutas után) az összes charlies is. De ez a fegyverszállitós, ez kifogott rajtam egyelöre. Az autopalya versenyes kifejezetten tettszett.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.