28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hardver

GeForce 6600 alapú Point of View videokártyák

Írta: Dino 5 hozzászólás

A Point of View bejelentette a PCI-Express buszra csatlakozó új videokártyáit, melyek az NVIDIA GeForce 6600 és 6600 GT processzoraira épülnek. A Point of View GeFORCE PCX 6600 sorozat kártyáin 128 MB memória található (a GT verzión GDDR3 típusú, a simán pedig DDR), és mindegyik 8 pixelcsatornát tartalmaz. A 6600 GT processzorra épülő kártya ráadásul lehetővé teszi az SLI mód kihasználását is: két ilyen kártyát egymás mellé téve közel megduplázódik a grafikus teljesítmény. A kártyák megjelenése a 40. hétre várható.

Kattints, ha érdekesnek találtad a cikket!

Dino

Dino
Kb. 8 évesen ismerkedett meg egy ZX81-gyel, amit egy C64 követett. 1993-tól a Commodore Világnál és utódlapjainál, valamint a ZED-nél dolgozott, majd 1998-ban barátaival megalapította a PC Dome-ot. A többi már történelem...

HOZZÁSZÓLÁSOK

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
uhh, bazmeg.
eti8
eti8 [10104]
Nem is igaz. Van pár játék (pl a vietcong 2) aminek shader model 2.0-kell minimum.
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
egy radeon 9200-ason is elindul minden, az már más tészta hogy hogyan, milyen minőségben... nah mind1 te elég okosnak tűnsz majd rájössz.
kamaszaki
kamaszaki [91]
Csáazt szeretnémmegkérezni hogy a gf6600-án már elindul minden??
VOid-
VOid- [1778]
Ez mind szép és jó de mikor lesznek kaphatóak ezek a kártyák MO-n?
» Összes hozzászólás listázása a fórumban (5 db)