Játékinfó
Grand Theft Auto IV
- PC
- PlayStation 3
- Xbox 360
- akciójáték
- Fejlesztő: Rockstar Games
- Kiadó: Take 2 Interactive
- Forgalmazó: Multimédia Holding
- Megjelenés: 2008. december 3.
- Minimális rendszerigény: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz/AMD Athlon X2 64 2,5 GHz, 1 GB RAM (Vista esetén 1,5 GB), DVD-ROM, 256 MB-os 3D kártya (GeForce 7900/Radeon X1900 vagy jobb), 16 GB HDD, XP SP3 vagy Vista SP1, internetkapcsolat
Cikkek és hírek
Grand Theft Auto IV utility (ATI Catalyst 8.12 beta (RC3 - Vista))
ATI Catalyst 8.12 beta (RC3 - Vista)
2008. december 5. 00:00 6
Grand Theft Auto IV utility (ATI Catalyst 8.12 beta (RC 3 - XP))
ATI Catalyst 8.12 beta (RC 3 - XP)
2008. december 5. 00:00 12
GTA IV elképesztő hibák - megoldások!
Bugoktól hemzseg az első kiadás.
2008. december 4. 13:42 1 15
Grand Theft Auto IV - beépített editorral; trailer
PC exkluzív videószerkesztővel érkezik a negyedik rész.
2008. november 19. 19:30 2 9
Csúszik a GTA IV - gépigény
November helyett csak decemberben érkezik meg a játék.
2008. október 30. 22:56 70 3
Hivatalos a Grand Theft Auto IV PC
A Rockstar bejelentette végre a PC változatot is.
2008. augusztus 6. 19:14 101 4
Grand Theft Auto IV
Konzolokra azonnal elsöprő sikert aratva érkezett az új GTA epizód.
2008. május 22. 00:00 63 7
A Rockstar nem kommentálja a GTA IV megjelenését
Német lapok szerint november elején érkezhet PC-re a negyedik epizód.
2008. május 5. 14:32 7 3
GTA paródiák
Az új GTA megjelenésére egyesek paródiát készítettek.
2008. április 29. 08:54 29 9
GTA 4 - Jön a Playstation 3 csomag
Magyarországon is kapható lesz a különleges csomag.
2008. április 24. 20:42 6 4
Grand Theft Auto IV
A konzolos verzió megjelenéséig már csak pár hét van hátra, de előbb-utóbb biztosan jön a PC változat is.
2008. április 10. 00:00 46 8
Grand Theft Auto IV - újabb videók
Két új, rövidke videó érkezett a GTA IV-ről.
2008. március 28. 15:29 5 5
Grand Theft Auto IV - két új videó
Két új videó érkezett a negyedik részről.
2008. március 8. 14:36 3 6
GTA IV - új videók
Két új trailer érkezett a negyedik epizódról.
2008. február 22. 09:58 2 12
GTA IV - képek, videók
Új képek és videók érkeztek a negyedik részről.
2008. február 9. 14:49 8 4
GTA IV - képek, megjelenés
Áprilisban érkezik a negyedik epizód.
2008. január 24. 20:24 25 10
Grand Theft Auto IV - képek
Új képek a GTA negyedik epizódjáról.
2007. december 5. 11:04 7 7
Take-Two üzleti jelentés - késik a GTA IV
Veszteséggel zárják a 2007-es pénzügyi évet.
2007. augusztus 3. 09:37 2 6
Grand Theft Auto IV - képek
Öt új kép érkezett a negyedik részről.
2007. június 28. 15:24 7 3
Grand Theft Auto IV trailer
Itt az első videó a GTA 4-ről!
2007. március 30. 12:25 16 10
Legfrissebb képek
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]






























