
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
War Times: European Frontline (Előzetes)
Szerintem lehet, jó rts alkotni csak ilyen dolgokat kéne kihagyni mint pl a HP-s vérzö tankok. vagy a lötáv problémáji, csak utána kéne nézni a dolgoknak ami idö persze, az meg pénztett. Close Combat sorotzat pl. vagy Combat Mission, ok, nem TERMELÖS RTS -esek de valós idejü stratégia. ,Ha már árkád akkor legyen benne atompusztitó rombolás mint pl.Sudden Strike,
Bár azt meg kell hagyni, hogy grafikailag rendkívül épületes élményt nyújthat...
Bár szerintem a CM a maga 'kiforratlan' grafikájával jobb és épületes élményt nyújt...
De hát ízlések és pofonok...
Kinek a Szőke, kinek a Barna...
Bár szerintem a CM a maga 'kiforratlan' grafikájával jobb és épületes élményt nyújt...
De hát ízlések és pofonok...
Kinek a Szőke, kinek a Barna...

Dugjunk pulykákat a homérumba!
Te azt írtad, hogy a 2. vh-ról nem lehet normálist stratégiai játékot mintázni. Ez nem igaz.
Hagyományos RTS-t nem lehet belőle csinálni, ebben igazad van. Csak a pontatlan fogalmazásodba kötöttem bele
(Csak utána elfeljtettem visszanézni ide
).
Hagyományos RTS-t nem lehet belőle csinálni, ebben igazad van. Csak a pontatlan fogalmazásodba kötöttem bele
(Csak utána elfeljtettem visszanézni ide
).Hát igen. Termelj sok-sok-sok aranyat, olajat, fát, acélt, lépj be az Atomkorba, aztán vidd neki a fejletlen ruszkiknak a 4500 királytigrisedet a 800 dorádat és a 4.000.000 nehézgéppuskádat, miközben újra és újra legyártatod őket, pótolván a veszteséget. Ez a középkorban jó volt, vicces volt, itt szánalmas és nevetséges. Nem is tudok még egy II.vh-s stratégiai játéko felsoroni,megemlíteni, ami ilyen alapokon nyugodna. Azért mert ez nonszensz és betegesen ostoba ötlet. Szerintem
I love CM
I love CM

Dugjunk pulykákat a homérumba!
Végig(!)néztem a képeket. Lenne pár dolog, amire nem jöttem rá.
A tigris(?) tornyának tetőlemezén mi az a fehér csík?
Némely képen azok valami genetikailag módosított katonák?
És mivel rohangálnak? M16 car. + M203 gránátvető?
Ezen elsírtam magam: Rakétára rá van írva, hogy V-2...
Mit szimbolizál a zöld felhő?
Rosszul látok, vagy az ürgén a modellen tényleg trikó van?
Nem tudom, nekem az European Frontline hallatára nem orosz harckocsik ugranak be.
Most csak ennyi. Tovább nem fikázom, mert arra sem szánok több időt...




A tigris(?) tornyának tetőlemezén mi az a fehér csík?
Némely képen azok valami genetikailag módosított katonák?
És mivel rohangálnak? M16 car. + M203 gránátvető?
Ezen elsírtam magam: Rakétára rá van írva, hogy V-2...
Mit szimbolizál a zöld felhő?
Rosszul látok, vagy az ürgén a modellen tényleg trikó van?
Nem tudom, nekem az European Frontline hallatára nem orosz harckocsik ugranak be.
Most csak ennyi. Tovább nem fikázom, mert arra sem szánok több időt...





Ezt ha ütnének, majd fizetnének érte, akkor sem próbálnám ki.
HP egy második világháborús játékban?
Mi az az "ásvány nyersanyag"?...
Ekkora árkád szart nem is tudom, mikor láttam.
Isten hozott újra itthon, Dune2! Anyátok...




HP egy második világháborús játékban?
Mi az az "ásvány nyersanyag"?...
Ekkora árkád szart nem is tudom, mikor láttam.
Isten hozott újra itthon, Dune2! Anyátok...





Így a képek alapján nagy szar játéknak tűnik. Red Alert csak máshogy néznek ki az egységek. Az ilyen gyártogatós RTS-esk nem valók a II vh környezetébe.
Nemtom az ilyennel minek próbálkoznak?! Ennél még a Panzers is jobb.
Combat Mission
Nemtom az ilyennel minek próbálkoznak?! Ennél még a Panzers is jobb.
Combat MissionMost nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
megnéztem az ismertetőt mind2 játékről...háát,nem nyerte meg a tetszésem,viszont az ACvsDR-ot elkezdtem,és most már jól haladok. mégis csak tetszik 

Sziasztok!
Ez a játék nagyon gagyi ,a fejlesztőket nyugodtan fenéken lehet billenteni ilyen rossz játékot kiadni 2004 -ben egy Iszonyat

Ez a játék nagyon gagyi ,a fejlesztőket nyugodtan fenéken lehet billenteni ilyen rossz játékot kiadni 2004 -ben egy Iszonyat


1945.Február.14 Drezda
Én itt konkrétan a
Combat Mission: Barbarossa to Berlinre és a
Combat Mission: Afrika Korpsra gondoltam.
DRvsAK nem az én stílusom...
Combat Mission: Barbarossa to Berlinre és a
Combat Mission: Afrika Korpsra gondoltam.
DRvsAK nem az én stílusom...

Szerintem ez olyan lesz, mint a Generals csak 2. VH-s környezetben. Nekem nagyon bejött a Generals és szerintem ez is jó lesz(történelmi hűséget egy ilyen játéktól nem is várok).
i tell it like it is, cause im a bold figure
ACvsDR felidegesít! pedig az jó! csak idegesítő!!!
Akkor neked érdemes lesz azt a gammát megnézned, ami a logomat adja... Barbarossa to Berlin, vagy Afrika Korps.
A Beyond Overlordra ne keress rá, mert elmegy tőle a kedved.
A Beyond Overlordra ne keress rá, mert elmegy tőle a kedved.

Nekem viszont nagyon bejönnek az ilyen játékok, szal lehet lehúzni, meg minden, de itt nem a történelmi hűség a lényeg, hanem max annyi, hogy abba a korba, az akkori fegyverek, stb. szintjét próbálják behozni.
Ha jó lezs a grafika, akkor nekem bejön, és nagyon csípem az RTS-eket.
Rise of Nations, AOK stb mind nagyon bejön, szal ha ötletesre csinálják a küldetéseket, akkor én biztosan játszom vele.
Egy háborús helyzetet meg amúgy sem igazán lehet szimulálni, talán egy paintball meccsen.

Ha jó lezs a grafika, akkor nekem bejön, és nagyon csípem az RTS-eket.
Rise of Nations, AOK stb mind nagyon bejön, szal ha ötletesre csinálják a küldetéseket, akkor én biztosan játszom vele.
Egy háborús helyzetet meg amúgy sem igazán lehet szimulálni, talán egy paintball meccsen.

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W
mert nem tudod vissza adni azt a filinget.
most miért jó egy olyan játék,amiben végtelen egységet építhetsz,annyi erőforrásod van,amennyit csak akarsz?! akkor nem veszem figyelembe azt,hogy melyik tank mikor,hogy lett kifejlesztve. szal ezek engem így zavarnak. ha már alapul veszem a történelmet,akkor alapul veszem az egészet. nem pedig csak kis részt kiragadok.
legyen teljesen élethű!
most miért jó egy olyan játék,amiben végtelen egységet építhetsz,annyi erőforrásod van,amennyit csak akarsz?! akkor nem veszem figyelembe azt,hogy melyik tank mikor,hogy lett kifejlesztve. szal ezek engem így zavarnak. ha már alapul veszem a történelmet,akkor alapul veszem az egészet. nem pedig csak kis részt kiragadok.
legyen teljesen élethű!
má' mér' ne lehetne? 

ócska.a 2. vh-ról nem nem lehet normális stratégiai játékot "mintázni". nem tudom mikor fogják végre belátni....
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. A középkori háborúk minden kegyetlenségét belezsúfolták a Chronicles: Medieval játékmenet-bemutatójába
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 10:36
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15135]
- 10:29
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [4]
- 09:52
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [3]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]
- 16:34
- Harry Potter: Quidditch World Cup [19]
- 16:01
- 007: First Light teszt – Őfelsége titkosügynökös játéka [hozzászólások] [1]
- 10:30
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [58]
- 06:40
- Milyen könyvet olvastok mostanában? [2915]