28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mount & Blade szeptemberben (Hírek)

Manta GT
#16 Manta GT [769]
Óóóó, jeeee! Megvettem!

Válasz erre

Manta GT
#15 Manta GT [769]
Hát ez az! Má' mióta október van, vazz!

Válasz erre

Előzmény: somesz83 2008.10.14. 13:27
somesz83
#14 somesz83 [3336]
A CD Projekt honlapján október szerepel.

Válasz erre

Manta GT
#13 Manta GT [769]
Hát, nekem már mindegy, csak jöjjön... akár egy alternatív csatornatöltelék hozza, akár a postás!

Válasz erre

Előzmény: Taker1 2008.10.13. 22:51
Taker1
#12 Taker1 [205]
Kijött..khm...alternatív csatornákon...szal hamarosan minden bizonnyal a boltokban is kint lesz

http://www.taker.hu

Válasz erre

Manta GT
#11 Manta GT [769]
... kezdem elveszíteni a türelmemet...
... izé... van itt nunchakuval hadonászós, őrjöngős, törős-zúzós "szmájli"?

Válasz erre

Manta GT
#10 Manta GT [769]
Biztosan nem mondok újdonságot, hátha mégis akad valaki, aki innen értesül róla: a CDProjekt októberre ígéri honlapján a forgalomba hozatalt. 5990,- HUF áron.

Válasz erre

somesz83
#9 somesz83 [3336]
Nekem is a tököm ki van, sehol nem láttam még a hivatalos dobozos verziót, bár én kibírom, mivel a bétateszthez hivatalos kulcsom van!

Válasz erre

Előzmény: Manta GT 2008.09.24. 13:27
Manta GT
#8 Manta GT [769]
Ajisten!
Tetszik ez a lovag-szimulátor - de sehol nem látom forgalmazni még. Pedig 5 teljes napja megtörtént a magyar piacra való belépése... állítólag.

Jóóóóó, torrent-en "forgalmazzák" már egy ideje, de én szeretnék inkább egy "bóti" példányt beszerezni.

Valakinek van tippje, hol van erre esélyem BP-en?

Válasz erre

Toki
#7 Toki [5086]
Nekem valamivel frissebb verzió van, de akkor ezek szerint itt se lehet mert nem találtam sehol, na mindegy azért köszi, az oldalt meg megnézem.

Válasz erre

Előzmény: somesz83 2008.08.05. 17:02
somesz83
#6 somesz83 [3336]
Hali!

Ha már van nemesi rangod és címered, akkor asszem nem cserélheted le. Én ugyan utoljára a .960 - as (egyben uccsó) bétával toltam és abban nem lehetett. Ha gondolod látogasd meg az oldalam, ott több okos van.

Válasz erre

Előzmény: Toki 2008.08.05. 16:42
Toki
#5 Toki [5086]
Mivel ez a legfrissebb topic itt kérdezem hátha valaki játszik még vele és tud segíteni. Szóval a már kiválasztott zászlóm és címerem le szeretném cserélni, hol tudom ezt megtenni, ha egyáltalán lehetséges? Előre is köszi.

Válasz erre

Nicolas19
#4 Nicolas19 [84]
Én is nagyon örülök neki, szerintem utóbbi idők egyik legeredetibb játéka. Valami hihetetlen feelingje van pl. egy lovasrohamnak, ostromnak, stb... Már millió lehetőség van a bétákban (és folyamatosan bővül), de remélem meghallgatják a fórumozók és modderek szavát is (saját királyság, hercegnőmentés, változatosabb küldetések, stb)

"I'm serious as an erection problem, mate..."

Válasz erre

Lacko
#3 Lacko [11561]
"az iskolába járok nem túl nagy örömére"


Válasz erre

somesz83
#2 somesz83 [3336]
Na végre! Örülök, hogy talált kiadót ez a vállalkozás, fantasztikus játék! Akit érdekel látogasson el a rajongói oldalamra:

http://calradia.extra.hu

Tavaly Tél óta tesztelgetem a progit, meg is vettem a licencet! Remélem a teljes verziót így letudom tölteni, bár ha kijön dobozosban is, úgyis megveszem.

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Mount & Blade szeptemberben (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat